אייג'לס – כמו בוטוקס רק בלי הזריקות

מאת: יח"צ

ag

 

בשורות טובות מגיעות אלינו מארצות הברית, חברה בשם ג'נס גלובל הצליחה לפתח תכשיר לשימוש ביתי בעל אפקט זהה ( ואפילו טוב יותר ) לחומר הבוטוקס, כיום כל אחת ואחת מכן יכולה למרוח את תכשיר האייג'לס בבית לפני צאתה לעבודה, לאירוע או סתם לפגישה עם חברות וליהנות מעור חלק מקמטים ובלי שקיות מתחת לעיניים!!

מהו בעצם האייג'לס וכיצד הוא עובד?

ובכן האייג'לס הוא למעשה תכשיר המגיע בשפופרות קטנות שכל אחת ואחת מהן מיועדת ל2-3 טיפולים מקסימום, התכשיר עצמו מבוסס על רכיב הנקרא ארגיירליין שהוא למעשה פפטיד שפועל ממש כמו חומר הבוטוקס ומעלים באופן זמני את קמטי ההבעה ואת השקיות שמתחת לעיניים על ידי כך שהוא מותח את עור הפנים. תוצאות הטיפול מתרחשות כמספר דקות לאחר המריחה של התכשיר על פני העור, הקמטים העדינים והשקיות מתחת לעיניים מתחילים להיעלם בקצב הנראה לעין עד שלאחר מספר דקות בודדות בלבד הם נעלמים כלא היו והעור חלק.

לחצו כאן וצפו בסרטון כיצד האייג'לס מעלים שקיות מתחת לעיניים!

 

חומר האייג'לס מחזיק מעמד בין חמש לתשע שעות ( תלוי בעור המטופלת ובאופן שבו היא מרחה את התכשיר ) את המריחה יש לבצע בדיוק לפי ההוראות שמגיעות יחד עם התכשיר כדי להגיע לתוצאות איכותיות ולא לבזבז סתם חומר שלא לצורך. האייג'לס מביא את היתרון הברור שלו על פני הבוטוקס וזהו היכולת לבצע את הטיפול באופן ביתי וללא כל צורך ושימוש במחטים והזרקות מתחת לעור שעלולות גם להיות מסוכנות.

איפה ניתן להשיג את תכשיר האייג'לס?

חברת ג'נס גלובל משווקת את מוצריה דרך מפיצים עצמאיים, כך שאת המוצרים של החברה יהיה קשה לכם למצוא על המדפים של חנויות הקוסמטיקה ( אלא אם כן הקוסמטיקאית הפכה בעצמה למפיצה ), אחד מהמפיצים הראשיים של חברת ג'נס בארץ הוא אתר אנטי אייג'ינג המציע מגוון רחב של מצורי ג'נס כגון: סרום נגד קמטים לומינס, סבון פנים לומינס, קרם לחות יום ולילה של לומינס, FINITI, אייג'לס כמובן וריזרב. www.anti-aging.org.il

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

תגובה אחת בנושא “אייג'לס – כמו בוטוקס רק בלי הזריקות”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.