סיפור אהבה – שתי נשים – פרק 3 – "את ואני"

חגית רימון

מאת: חגית רימון

hag

 

סיפור אהבה – פרק 1

סיפור אהבה – פרק 2

אני חולמת שאני על אניה ורודפים אחריי שני אנשים. הם מתקרבים ו… צלצול הטלפון מעיר אותי. זו סיגל. והשעה רק שמונה וחצי בבוקר. יום שישי. אני מקישה על המקש האוטומטי – "אתקשר אליך יתר מאוחר" וחוזרת לישון. כאשר אני מתעוררת, עוד לפני צחצוח שיניים, אני מתקשרת אליה. היא מיד עונה. "מיכלי… בוקר טוב." הקול שלה נשמע מתוק מתמיד. וחם. "בוקר אור." אני עונה. ומול עיניי עולה התמונה מאמש.
"רוצה שניפגש עוד חצי שעה?" היא מציעה, ואנו קובעות בבית הקפה שלנו. כשהיא מתקרבת אני שואלת את עצמי איך אחבק אותה? כמו חברה? או כמו אתמול? היא מתקרבת אליי ואני מרגישה את רצונה לקירבה. אני מחבקת אותה כפי שנהגתי תמיד. ואנו מתיישבות. היא מביטה בעיניי ואני קצת נבוכה. איך קרה מה שקרה אתמול? מדוע נסחפתי? אני שואלת את עצמי.

"אמרתי לאיציק שאני מתגרשת ממנו."
טאח. מה החיפזון? ולמה? אני ממשיכה לדבר עם עצמי.
"נמאס לי ממנו, מהבגידות שלו, מההתפרפרויות שלו, מהאדישות שלו, די. הוא התעצבן עליי אתמול על כך שחזרתי מאוחר, ואולי הוא הרגיש משהו, והחל לצעוק עליי, ומצאתי את עצמי אומרת לו שאני רוצה להתגרש. הוא הביט בי במבט המום, בלע את הרוק שלו, וגם אני הופתעתי מהמילים שיצאו ממני. אבל מה שיצא – יצא. "את רוצה להתגרש?" הוא צעק. "אין בעייה. נתגרש. מבחינתי לכי לעזאזל. ואת עוד תצטערי על זה." מזל שהילדים לא התעוררו מהצעקות שלו. הוא אפילו לא ניסה לדבר איתי, לבדוק מה מציק לי, כנראה שזה התאים גם לו. מיכלי, כנראה שזה הדבר הנכון לעשות. הנישואין שלנו כבר מזמן מפורקים. פשוט המשכנו בהצגה. אבל זהו. המסך יורד. וחוץ מזה, ככה גם את ואני נוכל להיות ביחד."
הבטתי בה המומה. מה "את ואני?" אין שום את ואני. מעדתי אתמול. לא יודעת מה קרה לי. כמוה שבועות ללא בת זוג עשו את שלהם. השתוקקתי כבר לקירבה, והחיזור של סיגל עשה את שלו. אבל זה לא אומר שאני רוצה אותך כבת זוג. לא העזתי לומר לה מילה ממה שחשבתי לעצמי.

"סיגלי, תקשיבי, קודם כל בעניין הגירושין – תחשבי טוב טוב אם זה באמת מה שאת רוצה. תחשבי עם עצמך, אם לא נותרה בך אהבה אליו, שלא תעדי צעד שתתחרטי עליו. ואם זה הכיוון שאת רוצה, את חייבת דחוף עורך דין טוב. אם תרצי, אמליץ לך על מישהו. ולגבינו – תקשיבי סיגלי, את יפה, מדהימה, מושכת, אבל יש לך עכשיו את הבלגן שלך. את נשואה, ואני לא יוצאת עם נשים נשואות."
סתם קשקשתי, כי אילו הייתי רוצה אותה, לא הייתי הודפת אותה. בתוכי חשתי שמה שהיה בינינו היה עניין זמני, תשוקה רגעית, ואיני רוצה אותה כבת זוג.
עיניה של סיגל נהיו לחות, והיא ניגבה במהירות את עינה הימנית, כדי שלא אשים לב.

"אבל עוד מעט לא אהיה נשואה. את יודעת? מהרגע הראשון שפגשתי אותך, חטפתי בום בבטן. כל כך רציתי לגעת בך, לנשק אותך. כבר שנתיים שאני חיה בגעגוע מתמיד אלייך. כל כך קינאתי בגלית, ואני מודה שקצת שמחתי כאשר נפרדתן, כי כבר לא יכולתי להתאפק. הרגשתי שאיני יכולה יותר להסתיר ממך את האמת."

המחשבות התערבבו בתוך ראשי. מצד אחד, כמובן שהרגשתי מוחמאת. אך מצד שני, מה אומר כדי לא לפגוע בחברתי הטובה, ובמיוחד כשהיא נמצאת במצב כה רגיש? איני יכולה לומר לה שפשוט איני רוצה אותה בתור בת זוג. היא בטוח תיפגע. החלטתי להמשיך בתירוץ של הנישואין.

"סיגלי", אמרתי לה, "תקשיבי, אין סיכוי שאני אעשה משהו מאחורי הגב של איציק. ובנוסף, ההחלטה שלך האם להתגרש או לא חייבת להיות במנותק אליי. אני לא רוצה שתטילי עליי את האחריות הזו, כדי שעוד כמה זמן לא תצטערי ובתוך תוכך תאשימי אותי."

סיגל כבר לא הצליחה להתאפק וזרם של דמעות טפטף מעיניה היפות. ליבי נכמר. אהבה נכזבת היא אחד מהמצבים הכי מתסכלים. כשאת רוצה מישהו שאינו רוצה אותך.

"אני מבטיחה לעמוד לצידך בכל דרך שתבחרי בה, אבל כחברה. עדיך לשתינו ככה."

"אני לא יודעת מה קרה לי, מיכלי. אני מבולבלת. מה, אני לסבית? אף פעם לא הייתי עם אישה. לפני כמה שנים נדלקתי על הגננת של נגה, אבל לא היה לי איתה כלום. את האישה הראשונה שאני מתנשקת איתה, נוגעת בה."

"את לא צריכה לשים על עצמך תויות כעת." אמרתי לה. תקחי את הדברים כפשוטם, תבדקי עם עצמך למי את נמשכת."

"אלייך." עיניה פגשו את עיניי והיא חייכה. הישירות שלה ריגשה אותי.

"אוקיי." חייכתי גם אני. "אז אולי את נמשכת לנשים. יכול להיות."

פניה הרצינו לפתע. "אל תספרי לאף אחד. לאף אחד. שזה לא יגיע לאיציק. אוי ואבוי, הוא עוד עלול לקחת ממני את הילדים."

"אל תדאגי בקשר אליי." הבטחתי לה. "אני שותקת. וחוץ מזה, זו אינה סיבה לקחת ממך את הילדים. בשום פנים ואופן. תתייעצי עם עורך דין והוא כבר ירגיע אותך בעניין."
המשכנו לשתות את הקפה. שתי נשים. חברות טובות. המון חששות ועתיד לא ידוע. ובעצם, למי ידוע העתיד?

 

לקריאת הפרקים הראשונים

סיפור אהבה – פרק 1

סיפור אהבה – פרק 2

 סיפור אהבה – 2 נשים – פרק 4

 

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

תגובה אחת בנושא “סיפור אהבה – שתי נשים – פרק 3 – "את ואני"”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.