יובל (50) – גיל מיוחד, מצריך מתנה מיוחדת – מה כדאי לקנות?

מאת: יח"צ

אמא הגיעה לגיל 50? אחרי שתאחלו מזל טוב מכל הלב תצטרכו גם לבחור מתנה מיוחדת. הנה כמה הצעות שכוללות את הפתרון הקל והיקר, החוויה המאתגרת או האופציה היצירתית שמפעילה את כל החושים

תוחלת החיים בישראל היא 80.3 לגברים לעומת 84.1 לנשים, אז כנראה שגיל 50 הוא קצת יותר מאמצע הדרך בלבד. יחד עם זאת, אין ספק לגבי המשמעות המיוחדת של היובל. זהו גיל מיוחד שמצריך מתנה מיוחדת והיערכות יוצאת דופן מצד בני המשפחה. אמא בעצמה מצפה ליחס שונה בגיל 50 והיא רק מחכה שתפתיעו אותה. אבל איך אפשר לעשות את זה בצורה מקורית ומה קונים אחרי שכותבים ברכה מרגשת? הנה כמה אפשרויות:

הפתרון הקל והחומרי: יהלומים ותכשיטים

מתנה חומרית היא תמיד פתרון טוב כי אין אישה שלא אוהבת לקבל תכשיטים. החיסרון הוא עלות גבוהה, שלא תמיד עולה בקנה אחד עם מסגרת התקציב. ברוב המשפחות מתאגדים יחד כדי לקנות מתנה ליום הולדת 50 ואפשר לנצל את זה על מנת לרכוש יהלום מיוחד וגדול.

עם יהלומים אף פעם אי אפשר לטעות, אבל גם להם יש תחליף. תכשיטי זהב, כסף וקריסטל הם רק חלק מהפתרונות המוצעים היום בשפע ובכל פינה. הטיפ בהקשר הזה הוא לעקוב אחרי הרגלי הטיפוח של כלת השמחה ולבדוק האם היא מעדיפה כסף לבן או צהוב, פנינים או קריסטלים, שרשראות או צמידים וכן הלאה. בנוסף, אפשר לפתוח בשקט את קופסת התכשיטים ולנסות לאפיין את הסגנון המועדף.

ניתן גם למצוא תכשיטים עם צביון ייחודי, כמו למשל פריטים שמותאמים למזל אסטרולוגי, למקום מוצא וכן הלאה. העלות של תכשיטים מן הסוג הזה נמוכה מכפי שנהוג לחשוב ואפשר לחרוט על חלקם הקדשה אישית או ברכה ספציפית.

פתרון ביניים: מתנה חוויתית

מתנה מושלמת היא כזו שאנחנו רוצים אבל לא נקנה לעצמנו. היות ו-50 הוא הגיל שבו אפשר לטייל בעולם ולא לדאוג ממה שמשאירים מאחור, כל מה שצריך לעשות הוא לרשום את אמא לחוויה מעבר לים.

החוויה המומלצת יכולה להיות למשל טיול עם מלכת המדבר מבית החברה הגיאוגרפית ומפגש יוצא מגדר הרגיל עם נשים מכל רחבי הארץ. המסע הוא הזדמנות להתנתק מהשגרה, לפגוש תרבויות מקומיות ולהגיע לאזורים שנמצאים מחוץ למפת התיירות הרגילה. המסעות מיועדים לכל אישה בגילאי 26-66 שברשותה רישיון נהיגה ישראלי בתוקף וכושר גופני בדרגת קושי בינונית פלוס יספיק בהחלט. מעבר לכך, המסע משלב נשים חילוניות ודתיות, האוכל כשר והוא מתוכנן כך שהשבת נשמרת.

\mal

המתנה החוויתית לא רק תשאיר את אמא המומה, אלא גם תספק לה הזדמנות לקחת חלק בהרפתקאות חדשות ובלתי צפויות. טופס הרשמה עולה 88 שקל, המחיר מקוזז מעלות המסע ולכל יעד מחיר משלו שנקבע לפי מחירי הטיסות ושירותי הקרקע.

הפתרון היצירתי: מתנה לכל החושים

יש לכם זמן פנוי ואתם רוצים לתת לאמא מתנה יצירתית במיוחד? נסו לחשוב על משהו שמשלב את כל החושים. המתנה מורכבת למעשה מ-5-6 פריטים והיא מחייבת היערכות מוקדמת.

עבור חוש הריח אפשר לקנות בושם או קטורת, לחוש הטעם אפשר להביא קופסת ממתקים, לחוש השמיעה כדאי להזמין כרטיס להופעה או אלבום מקורי, לחוש הראיה מומלץ להכין תמונה משפחתית ממוסגרת ולכבוד חוש המישוש ניתן לרכוש בגדים. אם תרצו להוסיף את החוש השישי, תוכלו לקנות לאמא אבן מזל, קורס פתיחה בקלפים או חמסה. כל מה שקשור בתורת הנסתר יענה על הצורך וישיג את המטרה.

 

 

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.