אהבה בחדר השינה – לפי שיטת הפנג שואי

איך צריך להראות חדר השינה כדי לשמור על האהבה או למשוך זוגיות? האם מותר להציב מראה בחדר השינה? 

מאת: חיה משעני, יועצת פנג שוואי

גם אם אנחנו בזוגיות וגם אם לא, ברור לנו שחדר השינה הוא המקור לזוגיות בו מתרחשת אנרגיה בשניים. לכן חשוב שחדר השינה ישדר זוגיות ויזמן אותה לחיינו גם אם קיים צורך לשמר את הזוגיות הקיימת.

נתייחס לכמה נקודות בסיסיות:

בדיקת תאריכי הלידה של בני הזוג מאפשרת לבחון האם החדר בו הם ישנים תומך ומיטיב איתם לזימון או לשיפור או לשימור זוגיות קיימת.

בדיקת מיקום המיטה ביחס לדלת הכניסה וביחס לחלונות, מאפשרת לבחון האם האנרגיה שנכנסת לחלל החדר זורמת ונאגרת בחלל ומטיבה עם האנשים החיים בו. כמו כן בודקים האם קיימת יחידת שירותים ומקלחת הצמודה לחדר השינה והיכן ממוקמת דלת הכניסה של אותה יחידה ביחס למיקום המיטה.

בודקים באיזה צבעים וחומרים מרוהט החדר – צבעים כהים משפיעים על סוג האנרגיה של האנשים לעומת צבעים בהירים היוצרים תחושה אוורירית ונעימה יותר.

התייחסות לתמונות וצילומים התלויים על הקירות – מה הם מסמלים ומה הם משדרים?

האזור הטוב ביותר שתומך בזוגיות הוא הדרום מערב, לכן מומלץ לתלות באזור זה תמונות המשדרות זוגיות או להניח חפצים דואליים כגון: זוג פסלונים של גבר ואישה וכד'.

נשאלת השאלה, מה קורה כאשר גרים בבית או קונים דירה קיימת וחדר השינה כבר תוכנן על ידי הקבלן?
ובכן, ישנן מספר דרכים שיכולות לשפר ולחזק את הזוגיות או לזמן זוגיות לחיים במקרים מעין אלו והם:

א. חדר השינה – חזר זה חייב לשדר זוגיות לכן חשוב להשתמש באלמנטים דואליים (זוגיים)
כגון:
– שתי שידות משני צידי המיטה.
–  שתי מנורות קריאה או שתי מנורות לילה זהות.
–  לרווקים ולרווקות, מומלץ לשים על המיטה שתי כריות ושמיכה זוגית.
–  זוג שטיחונים משני צידי המיטה.
–  מומלץ להעמיד את המיטה במרכז החדר כך שייווצר מעבר משני צידי המיטה על מנת לאפשר זרימת אנרגיה משני הצדדים.
–  להשתמש באלמנטים סימבוליים כדוגמת, זוג ברווזי מנדרין. האמונה הסינית הקלאסית גורסת כי כאשר ברווז המנדרין הזכר מוצא את בת הזוג שלו הוא נשאר איתה עד סוף החיים והם לא נפרדים כלל.
–  מומלץ להניח על השידות זוג אבני רוז קוורץ, אלו הן אבני חן אנרגטיות המשדרות אהבה.
– לתלות תמונות או צילומים בעלי תוכן של זוגיות ואושר. כאשר תמונות כאלו תלויות על הקיר הן מושכות אנרגיה דומה לחלל, זוהי אנרגיה שמגיעה מתוך התת מודע שלנו – חוק ההימשכות, דומה מושך דומה.

ב. שימוש בצבעים – אמנם בחירת הצבע תלויה במיקום החדר ביחס לכיווני השמש, אולם באופן כללי אפשר להשתמש בצבעים בהירים. צבעי הפסטל למשל משרים רוגע ושלווה ואת זה אנו מחפשים בחדר השינה, בבואנו לישון אנו מחפשים מנוחה לגוף ומרגוע לנשמה. רצוי להימנע מלהשתמש בצבעים חזקים וצעקנים כמו אדום חזק או בורדו או כתום חזק אשר עלולים להפר את השלווה ולגרום להפרעות שינה.

ג. רצוי לשלב וילונות וכיסויי מיטה מבד רך כדי לשדר רוך ונעימות.

 

ד. מראות בחדר השינה – רצוי לא לתלות מראה בחדר השינה שתשקף את המיטה ואת דלת הכניסה לשירותים אשר בחדר. כן אפשר לתלות מראה בתנאי שלא תשקף את המיטה או את דלת השירותים. עניין המראה בחדר שינה מעט מורכב משום שהיא עלולה להשפיע על טיב השינה של בני הזוג וזה תלוי בסוג האנרגיה שיש בחלל זה. ניתן לבחון זאת לפי קריאת מצפן מדויקת ומותאמת לתאריך סיום הבניה.

ה. נשים או גברים הנמצאים במערכות יחסים או מחוץ לקשר זוגי –  מומלץ לא לתלות תמונות של אנשים או אלמנטים בודדים כי הם משדרים בדידות, כנ"ל לגבי חפצים בודדים, פסלים וכד'.

ו. לבעלי משפחות רצוי לא לתלות בחדר השינה תמונות או צילומים של הילדים או קרובי משפחה או של ההורים כדי למנוע ערבוב של אנרגיות.

פעם עד פעמיים בשנה רצוי לעשות סדר בארונות ולפנות בגדים ישנים שלא נעשה בהם שימוש מעל שנה לפחות, לתרום אותם לנזקקים, לעשות בכך מצווה ולאפשר לדברים חדשים להיכנס לחייכם.

 

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.