דירות להשקעה באתונה ב- 150,000 ש"ח – שווה. לפני שהמחיר יעלה

דירות להשקעה באתונה ב- 150,000 ש"ח – שווה

בשיתוף Exact Project

דירות להשקעה באתונה

כמו רבים אחרים, גם אתם בטח מחפשים השקעה שווה שלא צריכים עבורה הון עצמי גדול ושתהיה לנו תשואה סבירה ובלי סיכון כמעט, וגם עם סוג של נזילות.

לישראלים נמצאה הנוסחה הזאת, שמתאימה לעת הזו. לא בטוח שזה יישאר כדאי לאורך זמן, כי שווקים משתנים אבל כרגע יש חלון הזדמנויות שקשור לנדלן באתונה.

לא רק שמבחינת הכלכלה של יוון השוק מתחיל לעלות ולכן זה הרגע לקנות דירות בעשירית מחיר מהארץ, ועם תשואה פי 5 ממה שאפשר לקבל במסלול חיסכון בבנק, כשהכסף שוכב בבנק. וגם יש מנגנון אמין, יסודי ומאוד ידידותי לרוכשים בשם Exact Project. להלן הפרטים:

  1. נציגה של Exact Project, המתגוררת באתונה, והנציגה מישראל, ילווה אתכם מ-א' ועד ת'. תקבלו למייל שלכם רשימה של דירות רלוונטיות להשקעה, ולאחר מכן תוכלו להגיע לאתונה ולראות בעצמכם דירות המתאימות לתקציב שתבקשו.
  2. הנציגות של Exact Project יעזרו לכם גם למצוא שוכרים לדירה או לדירות שתרכשו, וגם יסייעו לכם למכור את הדירה כשתחליטו!! כמובן שהשאיפה היא שבתוך שנה שנתיים הדירה תוכל להימכר במחיר יותר גבוה, כך שגם תקבלו שכירות וגם ערך הדירה יעלה.
  3. מה המחיר? החל מ- 20,000 יורו!! כלומר החל מהמחיר של כ- 100,000 ש"ח, תוכלו לקנות דירה באתונה!! כמובן שמחיר הדירה מושפע מגודלה וממיקומה.
    ניתן כמובן לרכוש דירות להשקעה באתונה במחירים גבוהים יותר.
  4. נציגת הפרוייקט באתונה תלווה אתכם גם במוסדות באתונה, הנדרשים לצורך רכישת דירה, כך שכל התהליך הינו פשוט וקל!!
  5. נציגי הפרוייקט של Exact Project ייתנו לכם גם ייעוץ משפטי! כדי לבדוק שאכן ניתן לרכוש את הדירה ומבחינה משפטית הכל תקין. כמובן שזה חשוב ביותר. אמינות ושירות הם דבר חשוב ביותר לנציגי Exact Project!
  6. דירות להשקעה באתונה – לקנות בקלי קלות!! ליווי אישי מאלף ועד תו. גם ברכישה וגם בהשכרת הדירה.למה שווה לקנות דירה להשקעה באתונה?

מחירי הדירות ביוון נחתו בשנים האחרונות, וכעת השוק מתחיל לעלות. המחירים כל הזמן עולים, ולכן כדאי להזדרז.

נועה: "רכשתי לפני כחצי שנה דירה באתונה בפרוייקט של Exact project. זמן קצר אחרי רכישת הדירה, נציגות הפרוייקט עזרו לבעלי ולי למצוא שוכרים במחיר משתלם, שנתן לנו תשואה של למעלה מ-8%. אנחנו מאוד מרוצים מהרכישה וחושבים שזוהי השקעה נבונה. אנו שוקלים לרכוש דירה נוספת דרך הפרוייקט."

אם אתם רוצים לרכוש דירה להשקעה באתונה או לשמוע פרטים על הפרוייקט – התקשרו 052-6833834 או שילחו ווטסאפ ונחזור אליכם.

מלאו פרטים כאן ונחזור אליכם – אנא השאירו שם + מספר טלפון

אין כאן כדי להמליץ לכם לפעול כך או אחרת, וכל אחד מוזמן לעשות את הבדיקות שלו.

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.