שבעת כללי זהב לעיצוב המשרד הביתי לפי הפאנג שווי

אביטל לוביא כהן

מאת: אביטל לוביא כהן, יועצת פאנג שווי ומומחית באסטרולוגיה סינית 

אביטל לוביא כהן
אביטל לוביא כהן

 

בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשי עסקים בוחרים לעבוד מן הבית. לנשים זה יכול להיות פתרון מצוין לשילוב בין עבודה לטיפול בילדים. החלטת לעבוד מן הבית? נהדר. אך עלייך לעשות זאת נכון על מנת שתוכלי להיות יעילה, מרוכזת, מאושרת ומצליחה.

האם ידעת שלבחירת מקום העסק שלך בבית, לכיוון הישיבה שלך בשולחן העבודה ולעיצוב המקום שבחרת יש חלק גדול בהצלחה שלך?

פאנג שווי עוסק בקידום מטרות בחיים. ההנחה הבסיסית היא שכל דבר מסביבנו קטן או גדול משפיע עלינו. בעזרת הבנה ושימוש נכון בצבעים, בחומרים, בכיוונים ובפתחים נוכל ליצור שינוי שיתמוך בנו בשינה, בפעילות היומיומית וכן בעבודה. במאמר זה אעסוק בעיצוב העסק הביתי.

גם אם החלטת לעבוד מתוך חדר בבית או בחלל ציבורי אחר (כדוגמת הסלון או פינת האורחים) חשוב שתקפידי על הדגשים הבאים:

 1. חדר העבודה שלך חייב להיות מואר (עדיף תאורת יום דומיננטית שיש בעיקר בחדר מזרחי או דרומי). אור השמש מביא דינאמיות, חיות, בריאות, שמחה, פעלתנות ומוניטין. במידה ותעבדי בחדר צפוני תצטרכי להאיר אותו בתאורה מלאכותית ברוב שעות היום ועלולה להיווצר תחושה של עייפות ולאות. הדבר נכון גם לגבי מרתפים משום שברוב המקרים גם אליהם לא מגיע אור השמש באופן משמעותי.
  .
 2. סדרי, פני ונקי את סביבת העבודה שלך. אגירה בחדר העבודה או בפינת העבודה תגרום לך להתנהל באיטיות ותחת עומס (ברוב המקרים לא תביני מדוע). עקרון חשוב בפאנג שווי גורס שעומס פיזי גורם לעומס אנרגטי. חוסר הסדר וכמות חפצים שאינה קשורה לעסק יצרו בלבול וחוסר מיקוד.
  .
 3. לעולם אל תשבי עם הגב לדלת. ישיבה עם הגב לדלת משמעה ישיבה עם הגב להזדמנויות. המטרה היא לשבת בעמדת כוח שבה תוכלי לראות את הנעשה בחדר. ישיבה באופן כזה יוצרת בטחון וריכוז.
  .
 4. בחרי בקפידה את כיוון הישיבה שלך. לכיוון הישיבה השפעה מכרעת על מידת הריכוז שלך. לפי תאריך הלידה שלך ניתן לקבוע במדויק איזה כיוון טוב לך להצלחה עסקית: דרום, צפון, מזרח או מערב. בדקי במשך שבועיים אם הכיוון שבחרת מאפשר לך להיות מאורגנת ויעילה עם תחושה טובה. אם את שמה לב שאת לא מרוכזת ובוחרת לעבוד ממקום אחר בבית – זה הזמן לשנות את כיוון הישיבה.
  .
 5. תחמי את אזור העבודה שלך. אם בחרת למקם את פינת העבודה בחלל ציבורי בבית, השתדלי לתחום את פינת העבודה שלך עם שטיח או פרגוד או וילון. המטרה היא ליצור לך חלל עבודה שמדמה חדר כדי שתוכלי להיות מרוכזת ויעילה. עבודה בחלל מרכזי עלולה לגרום לאנרגיה שלך להתפזר, דבר שגורם באופן ישיר לחוסר ריכוז.
  .
 6. התלבשי לעבודה. אמנם את עובדת מהבית אך ההתייחסות שלך לעבודה גם היא חשובה לא פחות להצלחתך. כאשר את מתלבשת ו"מגיעה" מוקפדת לפינת העבודה שלך, התדר האנרגטי שלך הוא שונה לעומת ישיבה ועבודה על המחשב בפיג'מה. את יותר אסופה וממוקדת. ממש כאילו הגעת למשרד שלך שנמצא מחוץ לבית.
  .
 7. הקיפי את עצמך תמונות וחפצים מעולם התוכן של העיסוק שלך. ואין זה משנה אם את רפלקסולוגית או עורכת דין או יועצת מס. הסביבה שלך חייבת לשדר את העבודה שלך. לא רק לך, אלא גם לסובבים אותך (בני משפחתך, חברים או לקוחות)

היכן לתלות את התעודות? אילו צבעים וחומרים מומלצים? אילו הפעלות נוספות חייבות להיות בעסק? על כך ועוד בחלק השני של המאמר.

ואם יש שאלות אשמח לענות.

אביטל לוביא כהן, יועצת פאנג שווי ומומחית באסטרולוגיה סינית.

לחיות במרחב הרמוני, פאנג שווי

052-3302384

לינק לדף העיסקי בפייסבוק – https://www.facebook.com/avital.fengshui?ref=br_rs

לינק לאתר שלי – www.avitalfengshui.com

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

תגובה אחת בנושא “שבעת כללי זהב לעיצוב המשרד הביתי לפי הפאנג שווי”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.