הסרט "משפחת בלייה" – למי שרוצה ללמוד מהי אהבה

מאת: חגית רימון

bel

 

כאשר קראתי מהי העלילה של הסרט "משפחת בלייה", לא נמשכתי ללכת אליו. אבל כבר לאחר צפייה בתחילת הסרט, שבו יש צילומים מרהיבים, הבנתי שטעיתי.

כל כך התרגשתי מהסרט, שבמהלכו כל כמה דקות ניסיתי להסתיר שזולגות לי דמעות…

אז מהי העלילה?

הנה העלילה, עפ"י אתר "סרט": כל בני משפחת בלייה הם חירשים, מלבד פאולה בת השש עשרה, אשר מתרגמת להוריה ואחיה הצעיר ומסייעת להם בחיי היום יום. יום אחד מחליטה פאולה להצטרף למקהלת בית הספר, שם היא מגלה כי יש לה כישרון שירה בלתי רגיל. המורה שלה מפציר בה לגשת לאודישנים לבית הספר למוסיקה הנחשב ביותר בצרפת, אלא שאותו בית ספר נמצא בפריז, ומעבר אליו יאלץ אותה לעזוב את הכפר ואת משפחתה."

על מה הסרט?

כאמור, לא התלהבתי ללכת לסרט שבמרכזו עומדת נערה מתבגרת, אבל הסרט היה בהרבה יותר מזה – זהו סרט על מימוש עצמי, אמונה בעצמי, על חשיבות האותנטיות, ובעיקר זהו סרט על אהבה, כוחה של אהבה, וכוחה של המשפחתיות.
השחקנים בסרט נפלאים ומעוררי אמפטיה. בראשם עומדת השחקנית הראשית, שהיא רק בת 18 – לואן אמרה, והדמות שלה נהדרת. כאמור – גם יתר השחקנים מצויינים, אהבתי את כולם.

האם אני ממליצה לכם ללכת לסרט?

ממליצה בחום. יש בסרט הרבה רגעים המעלים חיוך ורגעים המעוררים התרגשות. זהו אחד הסרטים הכי מרגשים שצפיתי בהם. (אבל תגיעו בלי ציפיות. הכי טוב) הסרט מזכיר את כוח האהבה ואת הכוח שיש בתמיכה המשפחתית.
 
הנה טריילר מהסרט – אם בכוונתך ללכת לסרט, עדיף לא לצפות לפני כן בטריילר.
 

 

 

חגית רימון

hrimon@gmal.com

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.