הרהורים אחרי בחירות – יש דבר כזה, גם לנצח וגם להפסיד במקביל?

הרהורים אחרי בחירות – יש דבר כזה, גם לנצח וגם להפסיד?

מאת: חגית רימון

1. יצא מקרה מדהים, שאדם יכול גם לנצח וגם להפסיד במקביל  מצד אחד, הישג ענק למפלגה החדשה, כחול לבן, ולגנץ, העומד בראשה. מצד שני, זה לא מספיק כדי להרכיב קואליציה. ביבי ניצח שוב.
2. נאום הניצחון של גנץ היה תלוש מהמציאות… בלשון המעטה.
3. ביבי בנאום ב 2 בלילה, כששרה לצידו מחייכת ומוחאת לו כפיים, נראה רענן כאילו עכשיו תשע בבוקר והוא רק שתה את הקפה שלו. אהבתי את הוקרת התודה שלו לכל מי שסייע לו. לא אהבתי ש"שכח" שיש לו עוד בת, פרט לבנים. אהבתי שלא השתמש באני ואני ואני אלא אנחנו והליכוד.
אגב אני מעריכה את זה שערב הבחירות ביבי לא הסיט הכל ויצא למבצע או מלחמה, למרות שהציבור הימני אולי כן לחץ לכך.


4. באשר תענו אותו כן יפרוץ. תופעת הביבי.
5. חטא היוהרה, ראו מקרה אבי גבאי. ראה מקרה איילת שקד ובנט. ולגבי אורלי לוי, לא נראה לי שזה ממקום של יוהרה, אלא אי הערכת הכוח או אי הכוח שיש לה. חבל שלא הצטרפה לאחת המפלגות.
6. הסקרים זה דבר שחייבים לקחת אותו בערבון מוגבל. וגם את התקשורת! עד שעה מאוחרת היו בטוחים משום מה שגנץ ניצח. גדעון סער נאלץ להתחנן בפני המנחים (נדמה לי יונית), שבואו נחכה לתוצאות האמת ושלדעתו ביבי ניצח.
7. פייגלין. בועה שהתפוצצה. התלאביבים לא כאלה מטומטמים שבשביל קצת ג'וינט הם ימכרו את הערכים שלהם. הם יכולים להשיג ג'וינט גם בלי זה.
8. גם בקדנציה הזו נמשיך לממן תלמידי ישיבות. נכון שגם אתם הייתם רוצים ללכת ללמוד כל מיני סדנאות או דברים שמעניינים אתכם, ולקבל משכורת חודשית? והורים שבוחרים ללכת 6, 7, 8 ילדים… תמשיכו לממן אותם. הם ילמדו ואתם תשלחו את ילדיכם לצבא.
9. שמחתי כשקראתי שביבי הבטיח לטל גלבוע, מובילת הטבעונות, להיות יועצת שלו לענייני בעלי חיים. הלואי שלפחות בתחום הזה ייעשה שינוי לטובה.
10. ואני אומרת, שבמקום שיש דאגה לבעלי חיים, תהיה דאגה גם לבני אדם. שמעת ביבי?

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.