העונה החמה כבר כאן – זה הזמן לרענן את הסטייל

מאת: יח"צ

bos

 

 

 

 

 

העונה החמה בישראל מתחילה כבר באביב ומגיעה לשיאה בחודשים יולי ואוגוסט. את העונה החמה מציינים בישראל עם לבוש אוורירי, משקפי שמש וכמובן בגדי ים. במדינה עם אקלים ים תיכוני כמו ישראל חייבים להתכונן היטב לעונה החמה. היא נמשכת זמן רב ומשפיעה על כל ההיבטים באיכות החיים שלנו. הכנה לקראת העונה החמה באה לידי ביטוי בין היתר גם ברענון הסטייל וחידוש ארון הבגדים, הקוסמטיקה והתמרוקים.

הסטייל הנכון לעונה החמה הוא שילוב בין פונקציונאליות ואסתטיקה. בתקופת הקיץ אין מקום לבגדים מסורבלים או לחולצות מבד עבה. מראה פשוט יכול להיות לא פחות אטרקטיבי ממראה מהודר. הסטייל בעונה החמה מתאים לגברים ונשים בכל הגילאים והוא יכול לתרום לשיפור בתחושת הביטחון, הדימוי העצמי והמוטיבציה. את השילוב בין פונקציונאליות ואסתטיקה משיגים בעזרת בגדי קיץ ייעודיים ונוחים.

איפה מוצאים פריטי קיץ לעונה החמה?

ריענון של הסטייל לקראת העונה החמה מחייב רכישה של פריטי קיץ מסוימים. אפשר לעשות זאת באמצעות אתרי האינטרנט, ביקור בחנויות השונות או צפייה בקטלוג דגמים. כל אחד יכול לרענן את הסטייל באופן אישי ובצורה המתאימה להעדפות שלו. יש כאלה שיעדיפו להתחיל ברכישת פריטי קיץ בסיסיים כמו גופיות, מכנסיים וכובעים, לעומת אחרים שיחשבו על פריטים המתאימים גם לעבודה, לפגישות עסקיות או לאירועים.

מבחינת תמרוקים, לקראת הקיץ כדאי לבחור בשמים לאישה שיתאימו למזג האוויר ולאחוזי הלחות. אפשר לרכוש בשמים לאישה בתור מתנה ולשלב אותם עם מוצרי טיפוח וקוסמטיקה. הדגש הוא על רענון הסטייל תוך התייחסות לתנאי מזג האוויר ולמאפיינים המיוחדים של הקיץ הישראלי.

גם גברים צריכים לרענן את הסטייל

נשים וגברים בוחרים פריטי קיץ בצורה שונה. נשים מביאות בחשבון את המראה הכללי של ארון הבגדים, בעוד גברים מסתפקים בהיבט השטחי בלבד. בשמים לאישה הם דוגמא מצוינת להבדלים בין נשים לגברים. רוב הבשמים המיועדים לקהל נשי כוללים ריחות קיץ עדינים, קלילים ופירותיים. מנגד, בשמים לגברים שומרים על ריח אחיד לכל אורך השנה. גברים לא נוטים לבחור בושם לפי מצב מזג האוויר אך מדובר על טעות אופנתית מהדרגה הראשונה.

גברים יכולים לרענן את הסטייל לבד או תוך התייעצות עם בני זוג, חברים ובני משפחה. מומלץ להגיע לפחות פעם אחת לחנויות הבגדים המובילות ולהתעניין גם במוצרי טיפוח וקוסמטיקה. הקיץ הקרוב יכול להיות הזדמנות מצוינת לגברים שרוצים לשבור את השגרה. היצע פריטי הקיץ לגברים לא פחות גדול מההיצע לנשים ולכן הכל תלוי במאמץ שרוצים להשקיע.

לסיכום, העונה החמה כבר כאן ואין סיבה לחכות לפני שמרעננים את הסטייל. כדאי להתחיל ברכישת פריטי קיץ בסיסיים, להמשיך עם תמרוקים ולקנח עם מוצרי טיפוח. המלצה נוספת היא לעודד גברים לרענן את השגרה ואת הארון.

 

 

נכון או לא נכון?אתר אישה<3

‎Posted by ‎אתר אישה‎ on‎ יום שני 27 אפריל 2015

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.