עשרה סימנים שהפרידה מתקרבת / אתר אישה

מאת: חגית רימון

את נמצאת בזוגיות שהתחילה די טוב (למרות שהיו פה ושם 'סימנים' בהתחלה, החלטת להתעלם מהם). היית אופטימית וקיווית שהקשר יצליח. אבל עם הזמן, את מתחילה להרגיש תסכול ואכזבה. מהם הסימנים שהפרידה מתקרבת? הכתוב מופנה לשני המינים, ולשם הנוחות כתבתי בגוף נקבה.

divorce

 

1. כשאת אתו (או איתה), את יותר עצובה מאשר שמחה.

2. אין הקשבה והבנה. כל אחד מבוצר בעמדות שלו.

3. תדירות המריבות והויכוחים גדולה.

4. את שואלת את עצמך האם תוכלי להסתדר בלעדיו.

5. את מתחילה להיכנס ולגשש בכרטיסים של כל מיני אנשים בפיסבוק ובאתר היכרויות.

6. את שואלת את חברותייך האם זה נורמלי להתווכח כל שני וחמישי, ומשתפת אותן בקשיים שלך.

7. מה שאהבת פעם בבן או בבת זוגך – כבר יוצא לך מהאף.

8. את מתחילה לפנטז על אנשים אחרים, ושואלת את עצמך את מי בא לך לפגוש.

9. כמעט כל מערכת יחסים אחרת מסביבך נראית לך טובה משלך.

10. את מגיעה למסקנה שאין מוצא, ואת שוקלת להרים ידיים מהזוגיות שלכם, אחרי שתקופה ארוכה קיווית לשינוי לטובה.

גם את כל הסימנים או רובם מופיעים – תמיד יכולה להיות תקווה ויכולת לשינוי, אך זה תלוי בשני הצדדים – אם יש רצון הדדי ואהבה גדולה – הזוגיות תמשיך, ותהיה אף טובה יותר. אבל אם כל צד מבוצר בעמדותיו – כנראה שהגיע סוף הקשר.

אני מאחלת לך בהצלחה בדרך שבה תבחרי: אם תחליטי להמשיך בזוגיות – שתהא טובה. ואם לאו… אז… שתמצאי לאחר מכן אהבה חדשה ונפלאה.

 

בואי לפסטיבל אישה – סופשבוע מופלא לנשים 

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

תגובה אחת בנושא “עשרה סימנים שהפרידה מתקרבת / אתר אישה”

  1. בחרתי להציג את שאלתי פה למרות שאני גבר, כי אני רוצה לשמוע דיעות של נשים. אנחנו זוג בסוף שנות השישים. התחתנו צעירים וכל אחד התפתח אחרת. נכון להיום אנחנו כלואים בתוך מסגרת הנישואים בעיקר בגלל הנוחות הכלכלית. זה רחוק מלהיות קטסטרופלי ויש לי כבוד ומחויבות כלכלית אליה ואני מניח שגם ההיפך. לאשתי יש מאהב ואינני יודע איך להגיד לה שזה בסדר מבחינתי. אם היא תקבל את גישתי שמשמעותה יחסים פתוחים הרי שנהנה מכל העולמות גם נוחות כלכלית וגם אהבה על יתרונותיה וללא חסרונותיה. לי זה נשמע הגיוני אבל אינני בטוח אם היא רואה את זה כך. אינני מעונין לקלקל לה אבל לחיות בשקר זה לא קל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.