איך להפוך את הרכב שלך מפרטי למשפחתי?

כיף להיות רווקה זוהרת ועליזה המתנהלת במכונית קטנה ונוצצת מחוויה אחת לאחרת. השנים החולפות מזמנות לך שינויי סטאטוס ומצבי חיים ולפתע את אם צעירה לילדים קטנים. המכונית הקטנה והחמודה שלך הפכה בן-לילה לכלי שינוע של משפחה קטנה ומאושרת. את מרוצה מהרכב ורגילה אליו, אבל לפתע את חוששת שהוא אינו מספיק ואינו מתאים למציאות החדשה של חייך. האם התחושה הזו נכונה?

do

כדאי לך לשים לב לאמהות אחרות על הכביש. כמובן שקיימות נשים להן יש רכב משפחתי גדול שמומלץ למשפחות, אולם תופתעי לגלות שמרביתן מסתדרות עם רכבים קטנים לא פחות משלך, ושהרכב שאת חשה שהוא זעיר כל כך, הוא בעצם רכב משפחתי לכל דבר ועניין. תשמחי לשמוע שאמהות וותיקות רבות מעדיפות רכב קטן אשר מאפשר להן להושיט חפצים לאחור, להישאר בשליטה ובקשר עין עם הצאצאים ולחנות באזורים צפופים ובחניות קטנות כדי להתקרב ככל האפשר ליעד הנסיעה.

מסתבר, אם כך, שהרכב הפרטי הקטן שלך הוא למעשה רכב משפחתי לכל דבר ועניין. קיימים כמה דברים שאת יכולה לעשות כדי ליהנות ממנו יותר בתנאים החדשים. ראשית, אל תחששי להשאיר חלל קטן יחסית לרגליים במושב האחורי. לילדים רגליים קצרות וקטנות, ובשנים הראשונות הן אינן משתלשלות מעבר לקצה המושב. זה מאפשר לך לדחוף את הכיסאות הקדמיים לאחור ממש כמו שתמיד עשית. בנוסף, אין סיבה לחשוש מהצפיפות שבמושב האחורי: ילדים הם קטנים ורזים יחסית, והם תחומים בתוך כסאות הבטיחות שלהם. צפיפות שמכבידה מאד על מבוגרים אינה מפריעה לילדים כלל.

גשי לחנות מוצרי תינוקות ורכשי אביזרים מתאימים לרכב: מראה שתאפשר לך לראות מה קורה מאחור, צעצועים ומשחקים. יתכן מאד שתגלי שחוסר הנוחות שאת חווה נובע מכך שקשה לנסוע עם תינוק או פעוט, והקושי אינו קשור כלל לגודל הרכב. מוזיקה מתאימה ואביזרים נכונים יכולים לשפר במידה רבה מאד את חווית הנהיגה. מפתיע לגלות כיצד שירי ילדים מרגיעים את התינוק הכעוס ביותר. באופן דומה, תינוקות סובלים מאד מן השמש – דאגי להצללת החלונות האחוריים כדי לאפשר שינה נינוחה.

כבר מן השלב הראשון מומלץ להימנע מעגלות גדולות ומסורבלות. העגלות הגדולות שאינן נכנסות לתאי מטען רגילים הן אופנה של השנים האחרונות, ולאורך שנים ארוכות אמהות הסתדרו עם עגלות קטנות יותר שניתנות לקיפול נוח בתא המטען בכל סוגי הרכב. אפשרות חלופית היא לוותר על העגלה הגדולה כאשר את ברכב ולהחזיק בתא המטען שלד עגלה שניתן להניח עליו את כסא הרכב. בנוסף, מומלץ מאד לרכוש כסא רכב בעל מתקן עגינה אשר מאפשר את הסרת הכסא והרמת התינוק כאשר הוא קשור בתוכו מבלי להעירו.

הנושא החשוב מכל הוא – כמובן – הבטיחות. וודאי שכל כיסאות הבטיחות מעוגנים בצורה הנכונה ביותר. היי מודעת לסוג הכסא המתאים לכל גיל ומשקל. דאגי לבדיקות רכב שגרתיות וסדירות וטפלי בכל בעיה מיד עם הופעתה. כעת את יכולה להישען לאחור וליהנות מכך שיש לך רכב משפחתי.

 

מאת: יח"צ

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.