מהשמלה ועד הבושם – נשות המנהיגים האופנתיות

מאת: יח"צ

נשות המנהיגים וקו האופנה האישי אותו הן בחרו לעצמן תמיד העסיק את כל העולם. במאמר זה נסביר אודות נשות המנהיגים האופנתיות, כאשר בראשן עומדת ג'קי קנדי האגדתית. הבה נתחיל.

אופנה ונשות מנהיגים

אופנה היא תחום שמשדר כוח רב ורבים אף טוענים שהאופנה מהווה אמצעי תקשורתי דיאלקטי לא פחות מהפוליטיקה. במאמר זה בחרנו לשים דגש על השילוב הבלתי נמנע של אופנה ופוליטיקה בדמות נשות המנהיגים האופנתיות ביותר. אותן נשים בעלות אותו זוהר אותו אנו כה אוהבים שמצליחות לכבוש את העם עם קו אופנתי ייחודי להן שמותאם לגילן, מבנה גופן, לייצוגיות הדרושה מהן וזה שמצליח להעניק להן את אותו ה- GLAME שהעם אוהב לראות. בישראל, אי אפשר להתעלם מהסטייל האופנתי המרשים שהפגינה לאה רבין, מהאיפור המרשים של גברת נתניהו, מהזוהר הכובש של יפה דרעי ומהיכולת של נחמה ריבלין להפגין קלאסיקה ישראלית סגנונית שמצליחה להישאר נאמנה לאופייה.

השמלה ועד הבושם

שרה נתניהו אינה מהססת לכבוש את פסגות האופנה על ידי התאמת בגדים קפדנית שמדגישה את גזרתה הנאה. תסרוקתה פזורה אך עדיין מצליחה לשדר סולידיות וצבע שיערה שהובהר מותאם למראה האופנתי אך עדיין מתאים לחזות הייצוגית הנדרשת מאשת ראש הממשלה.  גברת נוספת שמצליחה לכבוש את העיתונים והמגזינים היא רעייתו של הנשיא אובמה, הרי היא מישל אובמה שמצליחה להפתיע ולרגש כל פעם מחדש עם בחירת שמלות מרשימות ואיפור תואם, שילוב מהפנט שמצליח לשלב מראה צעיר, ססגוני ומרשים יחד עם קו אופנתי סגנוני מאופק. נשות מנהיגים נוספות שהצליחו להפתיע במהלך השנים הן לורה בוש שהצליחה להרשים את כל אמריקה בחג המולד כאשר היא הופיעה עם שמלה אדומה עם מחשוף עמוק ועל ידי כך הצליחה להסיט את הקו האופנתי השמרני של הרפובליקנים ולהפתיע את כל העם האמריקאי. קרלה ברוני שנחשבת לאחת מנשות המנהיגים המרשימות והמסוגננות ביותר לאורך השנים הצליחה להפנט את העם באמצעות גזרתה הנאה שהובלטה בשמלות בצבעים מיוחדים ונעליים אופנתיות שמצליחות לספק לנו "הצצה" אל אחת מהנשים המסוגננות ביותר בפוליטיקה של האופנה וכמובן אחת הנשים ששמן נקשר עם המילה אופנה ופוליטיקה, הרי היא ג'קלין קנדי שמזוהה עם לבישת המותג Chloe.

mis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ג'קלין קנדי – אגדה

ג'קלין קנדי, אשת הנשיא קנדי שנרצח הייתה אחת מנשות המנהיגים שהצליחו לקבוע קו אופנה משלהן. אישה זו הייתה מזוהה עם לבישת בגדים של המותג המפורסם קליאו וכן לבישת חליפות של שאנל, כולל זו אותה היא לבשה ביום בו נרצח הנשיא קנדי. ג'קלין ידועה כאייקון אופנתי עולמי. היא הצליחה לשנות את המראה הרשמי ייצוגי של נשות המנהיגים ולהביא איתה את קו אופנתי רענן, צעיר וכמובן אלגנטי. קו שהצליח לגרום לכל העם האמריקאי להעריץ אותה ולדרוש את הנוכחות שלה כל עת בה הנשיא עצמו הופיע. היא לבשה חצאיות עד אמצע הברך, שמלות ללא שרוולים, שמלות ערב ארוכות וכן השתמשה באביזרים מיוחדים, כמו למשל תיקי עור בצורת  מלבן, כפפות ארוכות לבנות, תכשיטי יהלום 'טיפיני'ס', נעלי עקב נמוכות ומחודדות ועוד.

 

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.