פרק ב' – הפגישה – מאת desire – מיומנה של אישה נשואה

לאוטו שלי נכנסה אהבת חיי… היא הדביקה לי נשיקה מצלצלת על הלחי. ואני צחקתי במבוכה. הסתכלתי עליה וחייכתי…נאלמתי, לא ידעתי מה להגיד…  

מאת: Desire

 

womannice

לאוטו שלי נכנסה אהבת חיי… היא הדביקה לי נשיקה מצלצלת על הלחי. ואני צחקתי במבוכה. הסתכלתי עליה וחייכתי… נאלמתי, לא ידעתי מה להגיד. היא שאלה: אז מה קורה? ופתאום הקול שהכרתי ושמעתי כל כך הרבה מתחבר לצורה… האדם שאיתו שוחחתי מופיע לפניי. זהו, לא צריך לדמיין איך היא נראית. הנה היא לפניי. היתה שתיקה, חייכנו זו לזו. לאחר מספר שניות אמרתי לה: אז זאת את שמשגעת אותי?
היא צחקה. חשבתי לעצמי, נראית טוב, רזה ושברירית.

שאלתי אם היא רוצה ללכת לבית קפה לשתות משהו והיא הגיבה בחיוב. נסנו קניון וכל הפגישה לא הפסקתי לדבר, זה לא היה דיבור רגיל אלא דיבור תוך כדי התרגשות. היא היתה מהופנטת, הסתכלה עלי כל הזמן, מיעטה בדיבורים וחיכתה למוצא פי. כשסיימנו לשבת בבית הקפה חזרנו לחניון, נכנסתי לאוטו, היא עמדה מחוץ לאוטו ונשענה על החלון של הנהג…ניסיתי להניע ו…כלום! המצבר מת. האמת, קצת נלחצתי, ציפתה לי נסיעה ארוכה הביתה ולא התחשק לי לחזור מאוחר ולתרץ לבעלי תירוצים אודות העדרותי רבת השעות. היא הציעה להביא לי כבלים להניע. אמרתי לה שתביא ומיד עצרתי שני גברברים שיעזרו לי להניע את האוטו. כשסיימו את המלאכה לחצתי על הגז בפראות, נופפתי לעברה בשלום מהוסס ונעלמתי.
זהו…כך הסתיימה לה הפגישה הראשונה. עברו להם יומיים, היא לא התקשרה, התקשרתי אליה ושאלתי מה קורה? היא אמרה שהכל בסדר. שאלתי אם היא מעוניינת לשמור על קשר, היא אמרה שהיא רוצה רק שנראה לה שאני זאת שלא מעוניינת משום שברחתי בסוף הפגישה כאילו פגשתי שד מפחיד. צחקתי ואמרתי לה שזה רחוק מלהיות כך.בלב חשבתי, יכול להיות שהייתי קצת מבולבלת, אולי השכל אמר לי ללכת ולא להביט לאחור והלב אמר להמשיך ולהמשיך בקשר הזה. סיכמנו שנמשיך הלאה וחזרנו לשיחות היום יומיות שלנו וכמובן הליליות. משום מה עדיין היה קשר לי מאוד לקשר בין הקול לחזות.

ניהלנו שיחות נפש עמוקות ובלילות – בשעות המאוחרות כשכולם הלכו לישון (כולל בעלי שנוחר בקומה השניה) אני הייתי מדברת איתה בטלפון מהסלון כשאני שוכבת על הספה…

התגעגענו מאוד אחת לשניה, לא הסתפקנו בשיחות טלפון והחלטנו להיפגש שוב. היה זה יום לפני ראש השנה. נפגשנו בקניון הומה אדם כאשר כולם רצים להספיק את קניותיהם לחג. הגעתי לפגישה, יש לציין שההתרגשות פחתה אבל עדיין ריחפה באוויר. לאחר שישבנו בבית קפה התקדמנו לאוטו, ואני אמרתי לה: בא לך שניסע לחוף הים? היא הסכימה ונסענו. הגענו לחוף, הכל חשוך מסביב, בחניה היו רכבים של אנשים שתפסו להם מקום להזדיין בשקט או בגניבה. החניתי את האוטו בפינה מרוחקת. לאט לאט החזקתי לה את היד, ובידי השניה ליטפתי לה את הפנים, התקרבתי אליה והתחלתי לנשק אותה בלחיים, במצח, על השפתיים, חיבקתי אותה, המשכתי לנשק כשהיד שלי גלשה אל החזה שלה, חפנתי את שדה והמשכתי לנשק אותה בצוואר וירדתי אל החזה שלה. הרגשתי שאני כמהה אליה, רציתי להקפיא את הרגע הזה לעולמים!
לפתע….טלפון מצלצל, זה היה הנייד שלה, היא ענתה ואמרה שהיא חייבת לחזור, התבאסתי שגן העדן הופסק, בלית ברירה הסעתי אותה חזרה לרכב שלה. הרגשתי ב"היי" רציני, היא היתה סמוקה ומרוגשת. נסעתי הביתה וכל הדרך חשבתי איזה ריגוש עילאי זה! כל השנים האלה חלמתי להתנשק עם בחורה, ללטף אותה להרגיש את השדיים שלה, והנה זה קורה וזה כל כך טוב!

אני מרגישה שאני מתאהבת עד מעל האזניים, כמו בחורה בת 17 שאיבדה את בתוליה וגילתה את רזי הסקס במלוא הדרו….
לעזאזל, איפה הייתי כל השנים האלה??

לפרק א'

כל הפרקים נמצאים כאן – מיומנה של אישה נשואה

 

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.