פרק ג' – אני מאוהבת – מאת desire – מיומנה של אישה נשואה

אני מרגישה מאוהבת. איזו הרגשה אלוהית זו… הכל ורוד וצוחק אלייך, בא לך לקרוע את העולם. תכירו את האהובה שלי היא בחורה רווקה שצעירה ממני ב-7 שנים 

מאת: Desire

womannice

 אני מרגישה מאוהבת. איזו הרגשה אלוהית זו… הכל ורוד וצוחק אלייך, בא לך לקרוע את העולם.

 תכירו את האהובה שלי היא בחורה רווקה שצעירה ממני ב-7 שנים. והיא שלי ורק שלי. אני מטורפת עליה!
מאז הפעם האחרונה שהתגפפנו באוטו בחוף הים סיכמנו שזה היה מדהים ובלתי אפשרי שלא יהיה לזה המשך. ההמשך הוא בעצם הדבר האמיתי.

 בתקופה זו הייתי בעננים, התנהגתי בנחמדות לכולם, לבעלי, לילדים. רזיתי 5 ק"ג, הקפדתי תמיד על מראה טוב ומטופח. הכל למען אהבת נפשי וליבי.

 בלילות חיכיתי שבעלי ירדם ואז הייתי מתקשרת אליה והיינו מגלגלות שיחה אל תוך הלילה. מאותו ערב במכונית, נשברו המחסומים, שתינו אהבנו והתגעגענו בטירוף. הסתפקנו בשיחות סקס טלפוניות עד לפגישה שבה זה קרה… זו היתה הפעם הראשונה שלנו ביחד במיטה.

 אפשר להקדים ולספר שיום הולדתה קרב ובה. החלטנו לחגוג את יום ההולדת שלה על ידי בילוי והבטחתי לה שאני אעניק לה את המתנה הכי טובה שיש: נעשה את זה; נזדיין עד אבדן חושים.

נפגשנו ביום הולדתה, יצאנו לאכול בדיזינגוף סנטר ואחר כך נכנסנו לסרט. הסרט הסתיים בשעה עשר ואז הפתעתי אותה. נכנסנו לאוטו והיא שאלה: לאן נוסעים? אמרתי לה ה פ ת ע ה! ניווטתי בקלות את הרכב מדיזינגוף אל בית הוריי שהיה ריק, הם נסעו לחופשה בים המלח. את זה היא לא ידעה.

סובבתי את מפתח המנעול ונכנסנו…הכל חשוך ושקט.

היא הבינה שאני הולכת להעניק לה את המתנה המדוברת. השענתי אותה על דלת הכניסה, חיבקתי אותה ולחשתי על אוזנה: מזל טוב מתוקה… אני אוהבת אותך! התחלנו להתנשק והנשיקות הפכו לסוערות.

הרגשתי שאני מאוד מגורה…רציתי כבר להרגיש אותה איתי במיטה.. התרגשנו מאוד. נכנסנו לחדר שינה ושם על מיטת הוריי עשינו את זה. זה היה מדהים, תענוג עילאי…התלטפנו והתנשקנו כאילו אין מחר…
התפשטנו והרגשנו אחת את הגוף החם של השניה. האמת חוץ מנישוקים, ליטופים ומיזמוזים לא ידעתי ממש מה עושים ואיך היא תגיב אם אעשה משהו נועז. הסקס היה עדין וזה הספיק לנו. הקירבה הזאת והאהבה שהפגנו אחת כלפי השניה היתה הדבר הטוב…

ובכן כל דבר נראה טוב ומצויין עד שמגלים את הדבר היותר טוב…וכך זה קרה, כל פעם גילינו משהו חדש בסקס וזה הפך את זה ליותר מהפנט.
היתה ביננו פתיחות שקשה לתאר, נתתי את כל כולי וכך גם היא, ניסינו הכל ואהבנו לאהוב ולממש את האהבה בסקס כל כך משגע.
באותו ערב שכבנו במיטה… חבוקות, ליטפתי את ראשה והיא אמרה: איך כזה דבר מדהים הוא אסור??

ששששש.. השתקתי אותה עם נשיקה רטובה, אל תחשבי על זה, בטח לא עכשיו… בואי נחיה את הרגע. התנשקנו בלהט והרגשתי דמעה שזלגה מעינה.
היי מאמי למה את בוכה?
אני לא בוכה, זה קורה לי שעין אחת דומעת רק כשאני מרגישה מחוברת אל מישהי בלב ובנפש.
אני אוהבת אותך….אמרה. אל תעזבי אותי אני צריכה אותך, צריכה את הקשר הזה. את הדבר הכי טוב שקרה לי בשנים האחרונות….כך אמרה.
אני לא אעזוב אותך את שלי לעולמים! עניתי.
הבטתי הצידה ועיני נתקלו בשעון.
אוף השעון המזורגג, תמיד יודע להרוס לי. השעה היתה מאוחרת ואני הייתי חייבת להתלבש ולצאת. חיכתה לי נסיעה של שעה תמימה. התלבשנו ויצאנו אל האוטו וכל הדרך דיברנו בסלולארי על החוויה והמישאלה שמומשה.

חשבתי לעצמי בדרך הביתה: עשיתי את זה. ולא תיארתי לעצמי שזה יהיה כל כך מדהים… רציתי אותה כבר, התגעגעתי אליה. פשוט חייכתי לעצמי ובמוחי הרצתי את הסרט של הפעם הראשונה שלנו, דמיינתי אותנו בתנוחות שונות, עושות אהבה עד לאבדן חושים אני אוהבת אותה, אוהבת אוהבת אוהבת…

פרק א'

לקריאת הפרקים – מיומנה של אישה נשואה

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.