פרק ח': חברתי הטובה (הגב שלי) – מיומנה של אישה נשואה – רומן בהמשכים

כולכם בוודאי מכירים את ההרגשה הזו, כשאתה מאוהב אתה רוצה לצעוק בקול גדול ולספר לכולם על אהבתך הגדולה. גם אני הרגשתי כך. הרגשתי שבא לי לספר על אהובתי  

מאת: Desire

womannice

כולכם בוודאי מכירים את ההרגשה הזו, כשאתה מאוהב אתה רוצה לצעוק בקול גדול ולספר לכולם על אהבתך הגדולה. גם אני הרגשתי כך. הרגשתי שבא לי לספר על אהובתי ולהכריז על אהבתי אליה.
כמובן שלא יכולתי לעשות כן,  אך עם זאת יש אישה אחת בעולם הזה שלה העזתי לספר על אהבתי.
זוהי חברת נפש שלי, אחת כזאת שאפשר לספר לה הכל והיא תבין, תתמוך ותקבל אותי כמו שאני.
תכירו את נאווה. היא סטרייטית, אישה שעברה מערכת יחסים קשה מאוד עם בעלה ולאחר מכן גירושין לא קלים. בכל התקופה הקשה הזו שלה אני עמדתי לצידה, עודדתי אותה, חיזקתי את הבטחון העצמי שלה, ייעצתי, תמכתי והייתי לה חברת אמת.

נאווה ידעה על נטיותיי המיניות, שיתפתי אותה בזאת עוד לפני שהכרתי את אהובתי. סיפרתי לה שאני מרגישה שאני נמשכת לנשים ויש לי צורך מאוד גדול לממש את הפנטזיה הזו שנים רבות, זה ממש בוער בעצמותיי.
היא הייתה בדיעה שלי, ללכת לנסות לבדוק, חיים רק פעם אחת! בדיעבד שתינו לא ידענו מה תהיינה התוצאות ובטח לא חשבנו שאני אקלע למערכת יחסים כל כך מטורפת ואובססיבית שיהיה כל כך קשה לצאת ממנה.

על ההיכרות שלי עם אהובתי היא ידעה מרגע הראשון, סיפרתי לה הכול! כולל סיפורים אינטימיים מחדרי המיטות.
על מנת שלא תהיינה אי הבנות, נאווה לא תמכה ועודדה את הקשר שלי עם אהובתי אלא ניסתה לעזור לי לצאת ממנו. ככל שהכירה דרכי את בת זוגתי הבינה שמדובר במישהי שלא כדאי להמשיך את הקשר עימה.

היא ניסתה לעורר אותי מהתרדמה שבה שקעתי, לדבר על ליבי ולאותת לי שמדובר במערכת יחסים הרסנית שטוב לא יצא ממנה. שיתפתי אותה בקונפליקט המתמיד שבו שקעתי, היא היתה האדם היחיד שידע את נבכי נפשי. היא תמיד אמרה שהיא הגב שלי, הרי את הגב שלי אינני מסוגלת לראות – לכן זהו תפקידה לשמור עליי לשקף ולהבליט דברים שאני לא מסוגלת לראות.  נאווה כעסה אף יותר ממני כשאהובתי הבריזה לי מהאירוע. היא היחידה שידעה על כל מערכת היחסים הזאת והבינה עד כמה זה פגע בי, היא טענה שהיא משקרת באשר לסיבה שבעטייה לא הגיעה, התברר לי שהיא צדקה.
נאווה הציגה בפניי אינספור פעמים את הצד האפל של מערכת היחסים הזאת וההרס הרב שהיא תגרום לי. ציירה לי תסריטים כואבים, דיברה על ליבי, פעם אפילו החרימה לי את הנייד ואיימה שתשכב על הכביש כדי למנוע ממני לנסוע ולפגוש אותה.

הודיתי בפניה שאני לא מסוגלת לסיים את מערכת היחסים הזו, אני אוהבת אותה! מצד אחד, אך מצד שני לעולם לא אוותר על התא המשפחתי ועל בעלי.
ידעתי בתוך תוכי שאת המקל הזה אי אפשר לאחוז משני צידיו, אך הלב אמר לי להמשיך בקשר הזה.
והמשכתי…

כל הפרקים נמצאים במדור – מיומנה של אישה נשואה

פרק א'

 

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.