איפה הכסף שלך יכול לעבוד? יש פתרון כדי להרוויח מסכום שחסכנו עם סיכון קטן

איפה הכסף שלך יכול לעבוד?

יש פתרון כדי להרוויח מסכום שחסכנו עם סיכון קטן

בשיתוף Exact project

השקעה פסיבית, דירות באתונה

מי לא רוצה הכנסה פסיבית בכל חודש, כזו שיכולה להשלים לנו הכנסה או לשלם לנו בעד החזר הלוואה? כולם. אז עכשיו, הפתרון נמצא מעבר לפינה.

את מצב הנדל"ן בארץ כולנו מכירים, מתחת למיליון ש"ח קשה לרכוש נכס שיניב תשואה נאותה. אז הגענו לאתונה, עיר הבירה של יוון, תוך פחות משעתיים טיסה – עיר תוססת, תיירותית, מבוקשת גם על ידי גורמים מחוץ ליוון לצורך לימודים, עסקים, השקעות וכניסה לאיחוד האירופי.

המצב באתונה הוא שיש חוסר בדירות. ככלל, הבניינים ישנים. לצורך השכרת דירות על הבעלים להשקיע בשיפוץ ולצורך מכירת דירות על הבעלים לסלק תחילה את החוב שיש לחלקם כלפי שלטונות המס. רוב היוונים מחכים להטבה במדיניות המס מנדל"ן ולהקלה מבחינת החובות שצברו, ולכן חלקם לא מוכרים את הדירות שיש ברשותם.

בעלי דירות רבים שמחליטים לשפץ, מייעדים את הדירות לצורך השכרה לטווח קצר, כמו למשל דרך Airbnb. זהו שירות מבוקש מאוד ועל כן השקעה עם רמת סיכון נמוכה מאוד.

תוסיפו לכל זה שהביקוש לדירות רק עולה ושכלכלת יוון מראה סימני התאוששות ותקבלו שיש כעת רגע מיוחד מאוד של שוק עם מחירים מאוד אטרקטיביים, עם סיכון נמוך מאוד ותשואה נאה, בהרבה יותר גבוהה מאשר להשאיר את הכסף בבנק או להשכיר דירה בארץ. התשואה ביוון על דירה להשכרה יכולה להגיע לכ- 8%, דהיינו למעלה מכפול מאשר בישראל, וכמו כן לאחרונה ערך הדירות עולה.

מה שחסר הוא מנגנון בנוי ונגיש כדי להבטיח ביצוע עסקאות על ידי גורם מומחה ומהימן שניתן לסמוך עליו. אז, זהו, שנמצא הגורם האמין המבוקש וזוהי הבשורה של הכתבה:  EXACT  PROJECT.

EXACT  PROJECT הם צוות מיומן, זריז וגמיש, שיש לו נציגים באתונה ובארץ. זהו פרוייקט ידידותי ומשפחתי המורכב מעו"ד מומחה בחוק היווני, נוטריון, מהנדס אזרחי, ונציגה באתונה שמלווה אתכם מאלף ועד תו – עד לרכישה הדירה וגם אחר כך!! הנציגה של הפרוייקט באתונה גם תסייע לכם למצוא שוכרים לדירה שרכשתם, ותטפל בכל מה שצריך בנכס.

לקוחות רבים של EXACT  PROJECT, בעיקר מישראל אך לא רק – מרוצים מאוד. הטיפול הוא מהיר, אישי, רציני ומקצועי, המחירים סבירים, מילה זו מילה והשקיפות מרבית. צוות אקזקט מאתרים נכסים באתונה, המתאימים למטרות השונות:

  1. רכישת דירה באתונה בהתאם לתקציב שלכם, השכרת הדירה ומציאת שוכרים, דבר המקנה תשואה לטווח ארוך.
  2. רכישת דירה באתונה, השבחתה ומכירה שלה תוך רווח בזמן קצר.

מה המחיר להשקעה לצורך רכישת דירה?

הנציגים של EXACT  PROJECT יכולים למצוא עבורכם דירה קטנה באתונה אפילו במחיר של 20,000 יורו!! כן, שמעתם נכון, בפחות מ- 100,000 ש"ח נוכל למצוא עבורכם דירה שתניב תשואה שווה. כמובן שניתן לרכוש דירות גדולות יותר ובקומות גבוהות יותר, גם במחיר של 30,000 יורו! המטרה של הפרוייקט הוא שתשקיעו סכום נמוך, ללא סיכון כמעט, כך שתוכלו להבטיח לעצמכם דירה לילדים, לעצמכם, או פשוט השקעה של קרן השתלמות או סכום אחר שנפתח לכם בבנק.

אז בואו לנצל את ההזדמנות שמחיר הדירות עדיין זול באתונה!! התקשרו 052-6833834 או השאירו שם + טלפון כאן ונחזור אליכם

 

איפה כדאי להשקיע כשהריבית בבנק קרובה לאפס? Exact Project – למי שרוצה יותר!!

איך באמור בכתבה זו כדי להוות המלצה לפעול לכאן או לכאן. מוזמנים לבצע בדיקות ולהגיע להחלטות בעזרת אנשי מקצוע או בעצמכם.

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.