מה אומרות עינייך? 

הגיע אליי לא מכבר עלם חמודות לאבחון. בצפייה משותפת בתמונות העין שצולמו והוכנסו למחשב, בלטו שני דברים… 

מאת: אלישבע הניג

לשירים ישנו תפקיד ברישום ובעיצוב התודעה התרבותית. כך נמצא ששירים כמו: " הינך יפה רעייתי, עינייך יונים…" "מה אומרות עינייך –לי אומרות הכל", "אני רואה לך בעיניים – רואה את הכל", ואפילו השיר הרוסי המתורגם כ"עיניים שחורות" ועוד רבים אחרים – הטביעו את חותמם המיוחד עלינו.
בזמן כתיבת השירים לא דיברו איתנו על אירידולוגיה, ולא ידענו עד כמה יכולים השירים להתפרש ולהסביר את המתגלה בעינינו.

מהי   אירידולוגיה?

האירידולוגיה היא תורה שמקורה בטיבט, ובאה ככלי עזר לרפואה הקונבנציונלית. האירידולוגיה עוסקת בנגלה ובנסתר שבגלגל העין, בזיהוי נטיות מולדות ועתידיות (עד עשרים שנה קדימה!) – פיזיות ורגשיות, ובכך מצדיקה את המשפט המוכר – "העין היא מראה לנפש".
הגיע אליי לא מכבר עלם חמודות לאבחון. בצפייה משותפת בתמונות העין שצולמו והוכנסו למחשב, בלטו שני דברים: באזור המח- בעייה רגשית חזקה הקשורה בקבלת החלטות ובשיווי משקל, ובעייה אחרת- חולשה בתפקוד הכבד. סדרת שאלות וטיפולים הביאה את הבחור להודות בנטיותיו המיניות, ולהודות בכעס שהיה לו– במיוחד כלפי עצמו , בגלל חוסר המוכנות שלו "לצאת מן הארון" ולהיחשף בפני כולם, כולל משפחתו.
ההחלטה שקיבל לחשוף את זהותו – טשטשה את הסימן שהיה באזור המח, וגם תפקוד הכבד השתפר. הבחור בריא יותר גם בגופו וגם בנפשו, כנאמר: "נפש בריאה בגוף בריא".

לאישה בשנות הארבעים לחייה, הפריעו כתמים חומים באחת מעיניה התכולות. טיפול שהוצע לה לאחר האבחון, הביא לשיפור ניכר ולהבהרת הכתמים.

אם אתם שואלים עצמכם עד כמה זה נכון, אם אתם מעוניינים לראות מה נעשה בגופכם דרך עיניכם-יש לכם שתי אפשרויות : ליצור קשר ולקבל תשובות לדברים המציקים לכם, ועליי עדיפה אפשרות הגעתכם לאבחון, בו תהיו שותפים פעילים, ותראו גם מה שבעיניכם.

 

אלישבע הניג – I.I.M, אירידולוגיה IPEC עיסוי רפואי

 

 

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.