האם ילדיך מתקשים לנהל את רגשותיהם? ל"יהונתן בממלכת המחשבלונים" יש את התשובה!

מאת: יח"צ

ספר ילדים חדש לניהול רגשי מאת נתנאל סמריק- זמין עכשיו בארבע שפות!

קישור לצפייה בדוגמא מהספר ולרכישה- http://goo.gl/hP2ptH

y1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כמה פעמים ביום ילדכם מזועזעים רגשית? כמה פעמים ראיתם אותם חווים התקף זעם, כשהם מתוסכלים, כועסים וצועקים? כל מה שניסיתם לעשות – לצעוק בחזרה, ללטף, לחבק או להעניש שלח אותם עמוק יותר לתוך מערבולת רגשית. האם ראיתם את ילדיכם עצובים עקב מריבה עם חבר? הם בוכים והעצב שלהם מאיים לעטוף אותם, ואולי אף אתכם, קצת יותר מידיי.

אתם וודאי מכירים את המצב שבו יקיריכם הקטנים נמצאים באמצע התקף קנאה; מעוצבנים, חוטפים חפצים כאשר אחד דוחף את השני כי קיבל מכם מתנה או תשומת לב יתרה ומפגין מעט מאוד שליטה עצמית. סערת הרגשות של ילדיכם משתלטת על עולמם ונראה כאילו שום דבר אינו יכול לעצור אותה. ההתפרצויות הרגשיות של ילדיכם מאיימות לשלוט בכם ואתם עומדים  מולה חסרי אונים. עכשיו, עצמו את העיניים ודמיינו את ילדיכם כשהם מסוגלים לנהל את רגשותיהם ומחשבותיהם. תארו לעצמכם אותם עושים זאת בצורה קלה, פשוטה ואינטואיטיבית. תארו לעצמכם אותם מרגישים כה בנוח עם עצמם שאין להם אפילו בעיה לחלוק את הרגשות שלהם אתכם.

האם זה חלום?

האם זו מציאות?

האם זה אפשרי?

בהחלט!

ילדיכם יהיו מסוגלים לשלוט ברגשותיהם ברגע שתאפשרו להם להיכנס לעולמם המופלא של המחשבלונים. מחשבלונים? כן- מחשבות ובלונים. זוהי ממלכה שבה כל מחשבה ורגש מיוצגים על ידי בלונים בצבעים שונים המחוברים בחוט דמיוני אל ראש הילד.

צבע המחשבלון מבטא את מצב הרוח שילדינו חווים במשך היום. כלי הניהול הרגשי הזה מיועד לילדים בגילאי  3 -6 שנים, תקופת החלום של הילדות המוקדמת. בתקופה זו הם יפגשו עולם חדש ומאיים  לעתים של גירויים ומראות סביבם, המחשבלונים מאפשרים להם להתמודד עם עולם זה בעזרת כלי פשוט וידידותי. הילדים יצבעו את המחשבלונים וילמדו לנהל את מצב הרוח שלהם.

ניתן לרכוש את הספר באתר הוצאת הספרים קונטנטו במחיר מוזל בקישור הבא

http://goo.gl/hP2ptH

נתנאל סמריק הוא מייסדה של Contento Now, בית הוצאה לאור בינלאומי אשר הוציא לאור יותר מ-250 ספרים עד כה. סיפורת, ספרי עיון, אוטוביוגרפיות ועוד. נתנאל נשוי לאסנת ויש לו שלושה ילדים. קראו עוד ב- http://www.netanelsemrik.com

 

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.