ארז ארג'ונה: כל מי שאנו פוגשים בדרכנו הוא מלאך שהגיע אלינו לתת לנו את מתנתו ולהעצים אותנו.

ארז ארג'ונה כרמל

מלאכים בדרך / ארז ארג'ונה

ארז ארג'ונה כרמל

כל מי שאנו פוגשים בדרכנו הוא מלאך שהגיע אלינו לתת לנו את מתנתו ולהעצים אותנו.

קל לראות ולחוות זאת כשאנו פוגשים אנשים אהובים ויקרים לנו, קשה יותר להבחין במתנה של מי שמאתגר אותנו, מכעיס, מפחיד או מכווץ אותנו.

למעשה, המתנה של מי שמכווץ אותנו, היא יותר עוצמתית ומתגמלת, היא מדליקה לנו זרקור, אל מקומות בתוכנו, שעדיין לא חבקנו ולא קבלנו ועוזרת לנו לפגוש את אותם ילדים פגועים ומודחקים בתוכנו ולהביא אותם אל האור והריפוי.

טוב ורע הינם מונחים שיפוטיים של המיינד שלנו, בטווח הקצר אני שונא ומקלל מישהו שפגע בי, בטווח הארוך אני הכי מודה לו, בזכותו עברתי תהליך אדיר של ניקוי , טיהור ריפוי והכלה של עצמי.

לכן הרבה אנשים אומרים, זה שאשתי עזבה אותי זו המתנה הכי גדולה שיכולתי לקבל, תראו אפוא אני נמצא היום בזכות הנטישה שלה.

שמעתי הרבה גם, הסרטן הוא המתנה הכי נהדרת שיכולתי לתת לעצמי, הוא הוציא אותי מחיים משמימים וריקים למקום המדויק לי הרוחני שבו אני נמצא היום.

דרמה, היא הדבר הכי מתיש ולא נעים לנו, אלא שלעיתים זוהי הדרך היחידה לשלוף אותנו מקיבעון ומאזורי הנוחות שאנו מתמכרים אליהם.

דרמה היא מצב שבו, גופי כאב של 2 אנשים או יותר מתנגשים זה בזה. אני רואה זאת כמו 2 כדורי ביליארד שנמצאים ב2 מסלולים קבועים וברורים ואז מתנגשים ונוצרים לשניהם מלא מסלולים, מלא פוטנצילים רדומים מתעוררים לחיים חדשים על פי הזוית שבה התנגשו.

אז מה עושים כשאנו חווים קנאה, פגיעה או נטישה?

ברגע הראשון, אנו מרגישים בגוף גל אדיר של אנרגיה משתקת ומכווצת, הנשימה נחסמת והלב נסגר, פחד מהדהד לנו ברקמות.

זה הזמן הכי טוב לקבל את המתנה במלואה, אנחנו הכי חשופים, ללא שליטה ואפשר לחולל ניסים באותו רגע.

אנו אומרים לעצמנו, תודה, תודה, תודה, זו מתנה, יש לי פה הזדמנות לצמיחה נהדרת, אני מזהה חלק של עצמי שעד עכשיו נטשתי, בוא הביתה רסיס נשמתי, אני אוהב אותך, אני מקבל ומכיל אותך אהוב, אני אתך לנצח.

זה הזמן המושלם, ליצור נס, אנחנו מכריזים על עצמנו כמסטרים של האנרגיה ומודיעים ליקום, מה הכוונה שלנו,

הנני בוחר להתרחב ולגדול מול הסיטואציה הזו, הנני מחליט להטמיע בתוכי את החלקים של עצמי שנחשפו כאן, הנני מברך ואוהב את עצמי לחלוטין באפיזודה הזו, הנני אשר הנני.

כשאנחנו נחושים לגמרי לדבוק באמת מול המצב, אז האמת מגיעה.

האמת יותר עוצמתית מהסיפור האשלייתי.

והאמת היא חופש והאמת היא אהבה והאהבה מכירה רק אהבה, שום דבר אחר חוץ ממנה לא קיים באמת, כל מה שנראה כלא אהבה הוא האהבה שהתחפשה לרגע למשהו אחר.

וכשאנחנו חוזרים להיות האהבה שתמיד היינו, אז הגבולות ששמנו על עצמנו נמסים ואנו מרגישים את הרשת האלוהית האוהבת שטמועה בבריאה כולה ועם החיבור שלנו לרשת הזו,

אנו נחים בתחושה של שקט ושלווה וידיעה נינוחה ובוטחת,

שה כ ל ב ס ד ר.

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.