גילי חן מצלמת נשים בעירום ומזמינה אותך להשתתף בתערוכה של סיפורי נשים והגוף שלהן

גילי חן, צלמת נשים בעירום
גילי חן, צלמת נשים בעירום

גילי חן החלה לצלם לפני למעלה מ 20 שנה. היא למדה בתיכון לאמנויות, לאחר מכן שירתה בצבא, למדה באקדמיה, ניו יורק ופריז. וכיום גילי מצלמת אנשים ונשים בתנועה.

 גילי מגיעה לתחום הצילום ההוליסטי לאחר עשור בעולם האופנה בו צילמה הפקות נוצצות עם מיטב המגזינים ברחבי העולם.

בשנת 2009 התעצבה בה זהות צילומית חדשה. היא החליטה לעזוב את עולם האופנה לטובת פיתוח גישת הצילום שלה "בגוף ראשון".

וכך גילי כותבת באתר שלה: " "בגוף ראשון" היא גישה הוליסטית המחברת בין גוף לנפש ומביעה במימד הוויזואלי את מהות האישה העומדת מולה.

 יש לי חלום לעזור לדור העתיד של הנשים לקבל את גופן כמו שהוא, לראות את יופיין הטבעי ולהיות חופשיות מביקורת עצמית והכתבות אפנתיות.

אני מצלמת כל אישה בהתכוונות  ליצור תמונה שמשקפת וחוגגת בצורה אמיתית את היופי הפנימי והחיצוני שמספר את סיפורה, לתפוס את המהות של האישיות שלה ולאפשר לנשמה של מי שהיא לזרוח.

העבודה שלי מעניקה לי שמחה ואושר. אני מרגישה מבורכת לעבוד עם כל אישה שחולקת איתי את המסע שלה."

gili1
צילום: גילי חן

 

סיפור נשי בגוף ראשון: "בגיל 40 לראשונה התחלתי באמת להרגיש אישה. אהבתי את עצמי ואת גופי ושידרתי זאת. בנשיות, ברוך…לא בפרובוקטיביות. כי הרי less is more.

באופן לא מפתיע נהניתי מכל מבט של המין האחר. הם היו גברים ואני מאוד אישה. 

בגיל 50 חוויתי משבר עם בן זוגי. החלטתי להצטלם..

לא האמנתי לתמונות שלי עצמי,  לא האמנתי שאני כל כך נשית, וכן, כל כך יפה ומושכת."

צילום: גילי חן
צילום: גילי חן

 

גילי חן מציעה במה לחשיפה אישית בחינם לנשים עם סיפורי גוף ייחודיים: אם עברת בחיים חוויה ייחודית, התמודדות עם מחלה או מוגבלות. אני מזמינה אותך לקחת חלק בתערוכה וירטואלית של סיפורי נשים והגוף שלהן. אני מצלמת נשים שיש להן סיפור גוף ששינה את מהלך חייהן. מטרת הפרויקט היא ליצור קולאג' של מירקם אנושי-נשי, עם ראיה הוליסטית. מבט שיכלול בתוכו גם את מה שרואים בגוף וגם מה שמעבר לגוף(המהות ). אם את מוכנה להוציא לאור במילים ותמונות את סיפור הגוף שלך המצלמה שלי תאפשר לך לשכתב אותו, היא תצלם אותך בעירום, בגוף ראשון, ותציג את מהותך. את מוזמנת לכתוב לי כמה שורות על מה שקרה לך דרך הגוף. אצור קשר עם מי שתתאים לפרויקט."

המייל של גילי חן: gilichen10@gmail.com

 

 

צילום: גילי חן
צילום: גילי חן

 

 

 

 

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.