אליסיה קרמרמן, מרפאה אנרגטית שגומלת אנשים מעישון, מספרת על השינוי שקרה לה בגיל 27

ראיון עם אליסיה קרמרמן, מרפאה אנרגטית שגומלת אנשים מעישון

מאת: חגית רימון hrimon@gmail.com

אליסיה קרמרמן, גמילה מהתמכרויות

 

ספרי קצת על עצמך

שמי אליסיה קרמרמן, מתקשרת ומרפאה אנרגטית בתדרי אור, מעבירה תהליכי התפתחות, העצמה והרחבת התודעה מעל 20 שנים.  ב-15 השנים האחרונות אני מתמחה בגמילה מעישון והתמכרויות.

בשיטת הטיפול והגמילה שפיתחתי אני מתייחסת לכמה רבדים.  קודם כל מנקה ומחדשת את מרכזי האנרגיה וההילה . ברמה הפיזית, התדר שעובר דרכי , מנרטל את הסינפסה במוח שאחראית על להזכיר לגוף את הצורך במושא ההתמכרות,למשל ניקוטין, כך שהדחף נעלם.  ברמה הרגשית אני מטפלת בתבנית שהביאה וקיבעה את ההתמכרות . כי עם השנים הבנתי,שהתמכרויות הן בעצם מיסוך, כמו פלסטר שמכסה על חסכים, כאבים, פחדים ומקומות פגועים בתוכנו. ברמה הפסיכולוגית אני מייעצת ונותנת טיפים לשינוי הרגלים שתומכים בתהליך.

בדרך זו, הגמילה היא אפשרית לכל אדם ולחלק גדול מהנגמלים אפילו קלה.

איך הכל התחיל אצלך?

בגיל 26 החלטתי להפסיק לעשן. התקשרתי למטפל אנרגטי שגומל מעישון, והוא חזר אליי אחרי 8 חודשים, כי שהה בחו"ל. כשחזר אליי הייתי בתקופה שלא עבדתי ולא היה לי תקציב לזה, כי זה עלה המון כסף. אמרתי לו שאחזור אליו בזמן שיתאים לי.

הוא אמר לי: "אני לא יודע למה חשוב לי שתבואי, אני לא נוהג לעשות את זה, אבל אשאל מדוע לא תבואי עכשיו?" לא רציתי לומר לו שזה בגלל עניין כלכלי, אבל אחרי שהוא התעקש הסברתי לו.

"תראי זו הפרנסה שלי, זה ממש לא מתאים לי, אבל אני רוצה שתבואי ללא תשלום." הוסיף ואמר.

אחרי שכנועים, הוא ממש התעקש, הגעתי אליו. כשהגעתי הוא ביקש שנדבר ואמר לי: "אני לא מבין מה קורה פה ואני רוצה להבין למה היה לי חשוב שתגיעי."

סיפרתי לו שאני קצת עוסקת באנרגיה, מעבירה לאנשים כאבים. הייתי ממש בתחילת דרכי. הוא אמר: "אוקיי עכשיו אני מבין למה היה לי חשוב שתגיעי. אני אגמול אותך מעישון, אבל לא בשביל זה באת. אחרי מה שיקרה פה את תהיי בן אדם אחר. תחשבי טוב אם את מוכנה. אחרי היום תרגישי אנרגיות בהרבה יותר עוצמה, את תדעי דברים על אנשים, את תדעי מה אנשים חושבים, תראי אם את מוכנה שהחיים שלך ישתנו החל מהיום."

כמובן שאמרתי שכן. מאוד התרגשתי כי זה תחום שמאוד עניין אותי, הטיפולים האנרגטיים. ואז הוא נעמד מולי ואמר: "תבהי מעל הראש שלי." ברגע שבהיתי נדלק מעין פנס מסביב לגוף שלו וראיתי את ההילה שלו. הצבעים שלו השתנו ואמרתי לו אילו צבעים ראיתי.

הוא הסתובב סביבי, ביקש שאעצום עיניים והרגשתי שהוא עושה עבודה אנרגטית. "עכשיו אני אגמול אותי מעישון." אמר. וכך קרה.

כחודשיים אחרי המפגש איתו, בערב אחד פשוט נפתחו לי הערוצים לעולמות שמעבר. ממש ככה. התחלתי לראות אנרגיות, יישויות, התחלתי לתקשר, קראתי מחשבות של אנשים, ירדה אינפורמציה בצורה אינטואיטיבית. כתבתי את זה, ובעצם היד שלי כתבה לבד. זה היה סרט מטורף. ואז הבנתי למה הוא מתכוון, כששאל האם אני מוכנה להתמודד עם זה. הגוף שלי היה בפרכוסים חלק מהזמן… באיזשהו שלב פיתחתי 42 מעלות חום. תחשבי שתיקשרתי 24/7 . לא ידעתי איך לעצור את זה. כל הזמן ירדה אינפורמציה. הגוף שלי רטט. זה היה מאוד חזק ועוצמתי. הרגשתי שהתחברתי לייעוד שלי.

מאותו הרגע התחלתי לתקשר בצורה מאוד ברורה. התחלתי לדעת דברים על אנשים ולטפל באנשים בצורה יותר מעמיקה, וזה הפך לחלק ממי שאני.

כמה שנים אחרי זה, בזמן טיפול, החברים (אני קוראת להדרכות שלי "החברים" ) אמרו לי לשאול את המטופל אם הוא רוצה להיגמל מעישון. הוא בא למשהו אחר. אני תמיד מקשיבה לחברים שלי אז שאלתי אותו האם הוא רוצה להיגמל מעישון. המטופל אמר שהוא מאוד רוצה. ואז ההדרכות פשוט הדריכו אותי מה לעשות כדי לגמול אותו מעישון. והוא נגמל.

מאותו היום התחלתי לגמול אנשים מהתמכרויות והבנתי שהשליחות שלי היא לעזור לאנשים להיגמל מהתמכרויות כמו עישון, אכילה רגשית, אלכוהול ועוד.

איך בפועל זה נעשה?

המטופל מגיע, אנחנו מנהלים שיחה קצרה על שינוי הרגלים. הטיפול מתבצע על מיטת טיפולים, עם מוסיקה נעימה ברקע. המטופל פסיבי לחלוטין. הדרך שאני מעבירה את התדר היא נגיעות בנקודות אנרגטיות בגוף, במרידיאנים למיניהם, במרכזים אנרגטיים. חלק מהטיפול גם ללא מגע. הטיפול בכללותו כולל השיחה אורכים כשעה.

היו כאלה שלא הצליחו להיגמל?

עד כמה שידוע לי, ואני בקשר עם המטופלים שלי בצורה רציפה מהרגע שהם יוצאים מהטיפול, לא קרה שיצאו ממני ולקחו סיגריה. קרה שלאחר מספר חודשים או שבועות מעט חזרו לעשן, ולכן כששואלים אותי על אחוזי הצלחה אני אומרת 85%, וזה הרבה.

כמה טיפולים נדרשים כדי להיגמל?

בעיקרון מגיעים לטיפול אחד, אחריו יוצאים לא מעשנים. אני ממשיכה לטפל מרחוק. בטיפול אנרגטי המטופל לא חייב להיות נוכח פיסית. אני ממשיכה לטפל במשך שבוע כל יום ולאחר מכן אם המטופל צריך אותי או מרגיש שנהיה לו קשה הוא יכול לפנות אליי במשך שנה ולהיעזר בי, להגיע אליי או שאטפל בו מרחוק.

איך הגעת לנושא של טיפולים באנרגיה?

גדלתי באורוגוואי עד גיל 10 ושם העניין של טיפולים אנרגטיים הוא עניין יומיומי. הייתה לנו אופר שהייתה הילרית, שם זה נקרא "קורנדרה" (curandera). היא הייתה מרפאה אנשים בצורה אנרגטית. גם כשלנו היו כאבים אמי נעזרה בה או קראה לקורנדרה אחרת. למשל כשאחותי נקעה את היד הגיעה קורנדרה, נגעה בה כמה פעמים והיד נרפאה.

הייתי עדה להרבה מאוד ריפויים, שהיו ממש בגדר ניסים. למשל בן דוד שלי שהייתה לו מחלה בעור. הייתה לו קליפה שגדלה על החזה שלו. אף רופא לא הצליח לעזור לו. הוא הגיע לקורנדרה שגרה איתנו, האופר שלנו, ואחרי טיפול אנרגטי שראיתי במו עיניי, שבו הזרימה לו אנרגיה, ראיתי איך הקליפה מתחילה להתקלף והוא יצא בלי המחלה הזו. ממש ככה.

היום אני מבינה שזה לא היה סתם שפגשתי קורנדרות והילריות רבות וראיתי הרבה ריפויים אנרגטיים בילדותי. זה הצית בתוכי את הזכרון של מה שבאתי לעשות בעולם הזה.

ספרי לי על מקרים של אנשים שהגיעו אלייך לגמילה

הגיעו אליי כבר מאות אנשים שנגמלו אצלי, בעיקר מעישון. אתן לך 2 דוגמאות:

הגיע אדם בן 75 שבקושי נשם, לא יכול לעשות יותר משלושה צעדים, ישן עם בלון חמצן כי לא יכול לנשום. הוא עישן מגיל 13 ואמר שיום אחד בחייו לא הפסיק לעשן כי לא הצליח. הוא הגיע אליי כי הבת שלו לחצה עליו.

טיפלתי בו וביקשתי ממנו שיחזור אליי אחרי מספר ימים כי רציתי לעזור לו גם בעניין הריאות שלו, שיוכל לנשום כראוי. אחרי הטיפול הראשון כמובן שהוא הפסיק לעשן. כשהגיע אליי לטיפול השני, מצד אחד הוא מאוד כעס עליי ואמר : "לקחת לי את הדבר היחיד שעשה לי כייף בחיים". מצד שני הוא היה בהודייה גדולה כי הפסיק לישון עם בלוני החמצן ואמר שאימץ כלב ועושה איתו סיבובים בשכונה. לפני כן לא היה יכול לעשות שלושה צעדים… הוא נגמל, חזר לחיים והפסיק עם בלוני החמצן.

דוגמא נוספת מיני רבות – הגיע אלי אדם שעישן מגיל 15, בן כ- 50, אמר שניסה את כל השיטות וכלום לא עזר לו. עד היום, חלפו כבר 15 נשים, הוא לא מעשן, ונגמל אצלי גם מג'וינטים, כששום טיפול אחר לפניי לא עזר לו.

מה החלום שלך?

לעזור לכמה שיותר אנשים לחיות חיים בריאים, שלווים, מסופקים ובחופש פנימי.

סרטון יוטיוב של אליסיה

אליסיה קרמרמן, 054-4326375 , הקליניקה בקדימה.

כתובת האתר  nigmalti.co.il

 

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.