תגידו, אתם חיים בסרט?! הקשר בין הסרט המועדף לחיים שלכם

השינוי מתחיל בהצהרה, במחשבות, במילים, שיוצרים אנרגיה חדשה.
מאת: חגי פלד
האם שמעת ממישהו או אמרת למישהו או אפילו (כן, זה קורה לכולנו) אמרת לעצמך את המשפט "אתה חי בסרט!?"
יש לי בשורה עבורך – כולנו חיים בסרט שיצרנו ובראנו במו מחשבותינו, רגשותינו ומעשינו. זיהיתי לאחרונה תבנית מעניינת : ישנו מתאם בין סוג (ז'אנר) הסרטים שאנחנו בוחרים ומעדיפים לראות לבין החיים שיצרנו או החיים שאנחנו חולמים ליצור. האם סרטי פעולה עושים לך את זה? האם סרטים רומנטיים? האם דרמות מרגשות מפעילות אותך? האם סרטי אימה ופחד?…
השינוי מתחיל בהצהרה, במחשבות, במילים, שיוצרות אנרגיה חדשה.
חגי פלד: השינוי מתחיל בהצהרה, במחשבות, במילים, שיוצרות אנרגיה חדשה.

שימו לב לנטייה הטבעית שלכם להעדיף סרטים מסוג מסוים, הם משקפים את סגנון הסרט שאתם חיים במציאות או את החיים שהייתם חולמים לחיות אבל לא מעזים… ככה תוכלו בקלות לזהות את הסרט שאתם יוצרים במציאות חייכם או שאתם חולמים ליצור.

האם חייך מלאי השראה ביום יום, הודיה על מה שיש לך, איזון וסיפוק מעצמך, מהמשפחה שלך, הזוגיות שלך, העבודה שלך? או שחייך מלאי דרמות שעלולות לסחוט אותך רגשית ואנרגטית, אקשן מטורף , פחדים ואפילו אימה?
אני מזמין אותך לקחת כמה רגעים לעצמך ולהתבונן בסרטים שאתה אוהב ביחד עם הסרטים שיצרת בכל מרכיבי חייך.
אני מזמין אותך לקחת דף ועט ולרשום בכל סעיף: האם הסרט על עצמך מסב לך שמחה, סיפוק ואושר? האם יש הנאה לחיות בסרט שיצרת או שיש ביקורת, כאב, סבל? האם יש רצון לצאת מהקולנוע של חייך ולעבור לסרט אחר? איזה סרט יצרת על עצמך? איזה סרט יצרת בבריאות ואיזון הגוף שלך? איזה סרט יצרת בזוגיות שלך? איזה סרט יצרת בעיסוק שלך? איזה סרט יצרת במשפחה שלך? איזה סרט יצרת בחיי החברה שלך?
מה שאני הכי אוהב בחיים שלנו זה את העובדה, שבשונה מהקולנוע, לנו יש את החופש והבחירה לשנות את התסריט של חיינו בכל רגע ורגע! גם כשנראה שהדרמה הגיעה לשיאה, הכאב, הפחדים והאומללות הם בלתי נסבלים, יש לנו יכולת לחולל תפנית חדה בעלילה ולברוא מחדש את הגרסה הנעלה ביותר של חיינו, שתסב לנו אושר, סיפוק והנאה מהסרט של חיינו. איזה כיף!! אנחנו גם השחקנים הראשיים שמשחקים את משחק החיים שלנו וגם קבלנו במתנה את הבחירה להיות הבמאים ולשנות את הסרט מבחירה חופשית בכל רגע!
אז איך עושים את זה בפועל…? איך משנים תסריט חיים?
בחיים כמו בחיים, כאשר אנחנו רוצים להגיע למקום מסוים במפה, הדבר הראשון שעלינו לדעת הוא איפה אנחנו נמצאים עכשיו. מה נקודת המוצא שלנו? ראשית עלינו לדעת באיזה סרט אנחנו חיים היום. כמו בבית הבנוי מלבנים לבנים, סרט חיינו נבנה מלבנים רבות, חלקן קבלנו בתורשה, עם חלקן הגענו לעולם ואת חלקן רכשנו מההתנסויות והדרמה של חיינו.
זה הרגע בו אני מזמין אותך לבחון איזו לבנה תומכת בבית שבנית בחייך ואיזו כבר אינה משרתת, אינה תומכת ורק יוצרת סדקים, שדורשים תיקונים, אנרגיות רבות ומאמץ. השתמשו במה שרשמתם למעלה בכל תחום בחייכם, על מנת ליצור בהירות בסרט הנוכחי בחייכם.
בכל מרכיב בחייכם, שאתם לא חשים סיפוק, איזון, הנאה וזרימה, נוצרת לכם הזדמנות פז לבחור לפנות את הלבנים ששירתו אתכם בעבר והתיישנו כבר, להחליפן בלבנים תומכות ולשנות את התסריט.
כעת אני מזמין אותך לקחת 5 דקות, לעצום עיניים, לנשום נשימות עמוקות ולדמיין מהו התסריט הנעלה ביותר עליו אתם יכולים לחלום, כאשר כל הרשות נתונה ויש אפס מגבלות.
השינוי מתחיל בהצהרה, במחשבות, במילים, שיוצרות אנרגיה חדשה. האנרגיה הזאת במהירות מתורגמת למעשים ויוצקת חומר חדש, מזוכך ונפלא לחיינו.
תטא הילינג הוא מודל מופלא, שמאפשר לברוא בקלות ובפשטות תסריט נעלה חדש לחיינו, לרפא, ליצור את החיים בהנאה מתוך משחק, שפע ואיזון. המודל מאפשר בעזרת חיבור לגלי תטא במח, להגיע לשורש האמונות והדפוסים שמעכבים אותנו, לשחרר אותם ולהחליף אותם באמונות תומכות ומקדמות. השינוי מתבצע בתדר של אחדות עם עצמינו וכל היש ואהבה בלתי מותנית.
אז האם אתם בוחרים לברוא תסריט חדש לחייכם בפשטות ובקלות ? אם התשובה היא כן ! אני מזמין אתכם ליצור קשר ולהירשם למועד הקרוב של לקורס יסוד בתטא הילינג

חגי פלד – לברוא מציאות חדשה מורה ומטפל מוסמך לתטא הילינג
052-4681900 hagai@we-create.co.il

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

תגובה אחת בנושא “תגידו, אתם חיים בסרט?! הקשר בין הסרט המועדף לחיים שלכם”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.