איך הבנתי שזה לא ייגמר בגיחה לסופר

לא חייבים לחכות שיעזרו לנו

מדור פרסומי 

התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד

"שלום לכולם ולכולן, שמי יעל ואני רוצה לשתף אתכם בחוויה מיוחדת ששינתה את חיי (או לפחות את כל מה שנוגע לטיפוח ויופי בחיי)…

עד לפני כשנה לערך, נהגתי להסיר את השיער המיותר מהגוף באמצעות טכניקות ביתיות הכוללות בין היתר: גילוח, שעווה ומכשירים ייעודים להסרת שיער. בכל אחת מהטכניקות הביתיות עשיתי שימוש תכוף, כאשר נדרשתי לתכנן את זמני הטיפוח האישי בהתאם לזמן העומד לרשותי. לאחר לידת בני לפני כשלוש שנים לערך, הזמן הפנוי שעמד לרשותי לפני כן הלך והצטמצם, וגם שעות הטיפוח האישי אותן הקדשתי לעצמי הלכו והצטמצמו.

באותה תקופה יותר ויותר חברות המליצו לי לעבור טיפול הסרת שיער מקצועיים באמצעות מכשירי לייזר ומכשירים נוספים המרחיקים את השיער מהגוף לתקופות ארוכות וממושכות, אך בשל "האישיו" הפרטי שלי עם שעות הטיפוח האישי אותן מאוד אהבתי, לא הייתי בשלה ומוכנה לוותר עליהן.

לפני כשנה לערך, הוזמנתי בהתראה קצרה של זמן לארוחת ערב עם חברי ההנהלה הבכירה במקום עבודתי. ההזמנה לארוחת הערב ניתנה לי במהלך יום העבודה, כאשר ארוחת הערב התקיימה באותו היום, וכל שנותר לי הוא שלוש שעות בין סיום יום העבודה ועד למועד המפגש באחת מהמסעדות הנחשבות ביותר בתל אביב. בשיחת טלפון לבעלי הבהרתי לו את חשיבות נוכחותי בארוחת הערב וביקשתי ממנו שהוא ידאג לאסוף את הבן מהגן ולהעסיק אותו למשך כל אחר הצהריים, וזאת על מנת שאוכל להתארגן.

מייד עם כניסתי הביתה, התחלתי במדידת שמלות לארוחת הערב, ובהכנות מקדימות לטיפוח המראה. באותה תקופה היה ברשותי מכשיר להסרת שיער (שלא ארצה לנקוב בשמו מסיבות כאלו ואחרות), ולאחר שביצעתי טיפול באמצעותו להרחקת השיער המיותר מרגל ימין, עברתי לרגל שמאל ולפתע המכשיר נתקע והפסיק לעבוד. לאחר ניסיונות של מספר דקות מורטות עצבים המכשיר החל לעבוד באיטיות וברגע אחד החלטתי לעבור לשיטה הישנה והטובה של סכיני הגילוח. כנראה בגלל הלחץ של הזמן שפקד אותי, נחתכתי בגילוח רגל שמאל, ובמשך דקות ארוכות ניסיתי לעצור את הדימום.

בסופו של דבר, חבשתי את הפצע שנוצר על העור באמצעות פלסטר ביתי, ובאותה הזדמנות וויתרתי גם על התענוג בללבוש שמלה לארוחת הערב ויצאתי מהבית עם ג'ינס וחולצת טריקו מעוצבת. עוד במהלך ארוחת הערב (שהייתה נעימה וכיפית), קיבלתי החלטה שכבר למחרת היום אני מבררת בנוגע לטיפולי הסרת שיער. למחרת, התחלתי לפעול בנושא, ותוך מספר ימים התייצבתי באחד ממכוני האסתטיקה המובילים להסרת שיער.

לסיכום, כיום, שנה בערך לאחר הטיפול הראשון שלי בהסרת שיער, אני רוצה לספר לכולכם על היתרונות הרבים הנלווים לטיפולים אלו. יתרונות הטיפול כוללים גם תקופה ממושכת של גוף חלק משיער, גם בטיחות מקסימאלית (תמיד חששתי מכל מכשירי הלייזר והאינפרא למיניהם –אבל הבנתי שזה יותר בטוח מסכין גילוח) וכמובן, התוצאה החלקה והאסתטית ששום טיפול ביתי לא העניק לי מעולם!

 

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.