"שמחה" – סיפור קצר / אתר אישה – אתר נשים

מאת: חגית רימון hrimon@gmail.com

התמונה להמחשה בלבד.
התמונה להמחשה בלבד.

 

הוא סימן לי באצבעו ואמר: "בואי אחריי."
"אבל מאוחר". השבתי. "וגם איני מכירה אותך. ולילה. ואני עייפה."
"בואי אחריי. בואי." אמר בקול זך. כמו של מלאך. והלכתי אחריו. ולובן כנפיו זהר בחשיכה. ולא הרגשתי פחד. ואף לא התרגשות. כאילו אחי מבקש ממני שאפעל לפי המלצתו. וצעדנו ככה שני קילומטרים, ולא התעייפתי כלל. והגענו ליער חשוך וגדול, מלא בעצים גבוהים. והוא נעצר והסתובב אליי. ואמר לי: "נועה, תודה שבאת אחריי."
והשבתי: "בבקשה. אבל לשם מה?"
והוא הניח את אצבעו על פיו ואמר: "ששש… עוד מעט תדעי הכל." והוא הוציא מכובעו שפן לבן כמו במופע קוסמות, ואמר: "את רואה את השפן הזה? זוהי השמחה. שלפעמים מתחבאת בתוך הכובע. כל מה שצריך לעשות זה פשוט להוציא ממנו את השפן. היש קל מזה?"
"נחמד." חייכתי. "ומה זה?"
"זהו מקל הקסמים שלי. ואני נותן לך אותו במתנה. כשמישהו ירגיז אותך, תוכלי לעשות אחד מתוך השניים, לגעת בו עם המקל, והוא לפתע יהיה נחמד ועדין. או לתת לו מכה בטוסיק, ולהעיף אותו כמה קילומטרים ממך."
כעת צחקתי. "ממש נחמד המקל הזה."
"והנה, אני נותן לך גם חזיית פלא. כשתרצי להרגיש סקסית, תלבשי אותה והציצי יעמוד ואין אחד שלא יימשך אלייך."
"מממ… לא יודעת אם אני רוצה את החזייה הזו, אני דוגלת בדברים אמיתיים. בלי העמדת פנים."
"טוב, אשאיר אותה אצלי."
"אתה יודע מה, תן לי אותה, מעניין לנסות."
"וכעת, דבר אחרון חביב שאני רוצה לתת לך זה את הלב האדום הזה. הנה." הוא אחז את הלב בידו, ושמעתי בום בום וראיתי תנועות של לב פועם. "כשתרצי לקבל אהבה, אחזי בו ותתמלאי. הנה קחי אותו במתנה." חייכתי ונטלתי את הלב, והכנסתי אותו לתוך קופסא מרובעת שתשמור עליו ואוכל להוציאו בכל עת. "ועכשיו, צעדי נא לצידי, ואחזיר אותך לביתך." חזרתי למיטתי הנעימה עם כל האינסטרומנטים, וחייכתי.

 

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.