מהי מחלה ואיך ניתן להבריא? תיקשור / אתר אישה

מאת: חגית רימון, נכתב בכתיבה ספונטנית, מילים שהגיעו ונכתבו בעצמן

nice woman

מהי מחלה? מחלה היא כאשר התאים בגוף מתחלקים באופן בלתי רציונלי. כאשר הם יוצאים מגדרם ושוכחים מהו תפקידם. לתחזק את הגוף. לשמור עליו חזק ובריא. והם מתרוצצים חסרי דעת ובינה ושוכחים את תפקידם האמיתי. יכול להיות שהם השתכרו או סתם שכחו. והם מתרבים והופכים להיות תאים מזיקים וכשהאדם במצב רוח ירוד הוא מחזק את התאים שאינם תקינים ונותן להם להתרבות עוד ועוד. וכאשר עולה בו תחושת החופש, גוברת בגוף התחושה הטובה. שיכול האדם להצמיח כנפיים ולבנות את עצמו מחדש. בלי הכלא שבנה עם השנים לעצמו. והוא פותח חלון ורואה את האור. ואחר כך בונה לו דלת יפה מברזל כדי שיוכל להיכנס אליה ולצאת מתי שיחפוץ. והידיעה שהוא יכול לצאת מהכלא שבנה לעצמו מחזקת את תאי הגוף וכעת הם מבריאים כי הם מתחילים להרגיש את החופש. הם יכולים לעשות כרצונם, ובוחרים באפשרות של להבריא את האדם. לחזק אותו. לשמור עליו. מואר מבפנים ומבחוץ וכך יכול האדם לממש את הדברים שהיו כלואים בו שנים רבות, מאז היוולדו או מאז בגרותו.

אם את רוצה לשמור על בריאותך, תפתחי לך דלת. תבני לך דלת יפה מברזל או מעץ או אפילו מפלסטיק אדום ותפתחי אותה כשתרגישי מחנק בגרון. המחנק הזה איננו בריא עבורך. אדם נוצר כדי להרגיש את החופש. לא כדי לכבול את עצמו. יש אנשים שלקחו על עצמם את תפקיד הסוהר. ומשתמשים בכוחם הפיסי כדי לכלוא אחרים בתוך כלא חשוך שקשה לצאת ממנו. ויש אנשים שבעצמם בונים להם כלא, כי הם אינם סבורים שמגיע להם לראות את האור ולהרגיש חופש. והם מסתובבים בעולם כשסורגים מקיפים אותם והלב שלהם כלוא. הם כמו רובוטים שניתן לכבותם עם מתג, הם כיבו לעצמם את המתג, וכלאו את הרגשות שלהם בתוכם. ושם נמצאת המחלה. בתוך הרגשות הכלואים בגוף, בתוך התאים שרוצים להרגיש חופש, אך תחת זאת הרגישו מחנק, עד שפרצו את הגבולות ועשו דין לעצמם והתרבו באופן לא הגיוני ובלתי סביר. כי הם לא יכלו לשאת יותר את הכלא.
ואיך ניתן לרפא מחלה? תשאלו. המחלה נרפאת אם בכלל כשתוציא את עצמך לחופש. כשתרגיש אור יום בכל עת שתחפוץ בכך. כשתוכל לפתוח חלון ולצפות בשקיעה ובזריחה ותשמע את הציפורים מצייצות בחוץ. אז תרגיש את הבריאות מתפשטת בגופך, והתאים שנמאס להם מבית הכליאה ירגישו את האור מתפשט בהם ויאמרו לחבריהם שהנה, הגיעה העת להיות בריאים. להיות חזקים. לעשות את הדברים שכלאת בליבך שנים. לצעוק את האמת שלך. לצרוח אותה. שיידעו. אז מה אם יידעו. לא עשית דבר רע. רק הוצאת את עצמך לחופשי.

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.