הטרנד החם למראה עור פנים חלק וזוהר  

הלגה רקנטי מציגה את המתכון הפופולארי לנעורי העור 

מאת: הלגה מרכזים קוסמטיים

טרנדים בקוסמטיקה
בניגוד לאופנה, שבה הטרנדים באים והולכים ומה שהיה IN הופך ל-OUT בחודשים ספורים, עולם היופי מתעסק בטרנדים נצחיים – איך להיראות צעירה ולהמשיך לשמור על המראה הזוהר. למרבה המזל, פלאי הטכנולוגיה מתקדמים בקצב מסחרר ומאפשרים לנשים לעבור מסדרת טיפולים אחת לבאה, המתקדמת יותר, וכך לשמור על עורן צעיר, זוהר ובריא. יש כמה וכמה טיפולים מאוד פופולאריים כיום, שנמכרים כמו לחמניות חמות, וכמו תמיד טיפולי הצערת העור נמצאים בראש הרשימה –

אבל מסתבר שהלקוחות אוהבת יותר מכל את הטיפולים שנעשים בדרך הטבעית.
צעיר זה טבעי
מכירים את המראה המתוח והמאוד-לא-טבעי שיכול להיות אחרי טיפולים פלסטיים? למרות הפופולאריות העצומה של טיפולי מתיחת פנים, בוטוקס וסיליקון, וכבודם במקומו מונח, יש דברים שאף פעם לא ייראו טוב אלא אם כן נוודא שעורה של הלקוחה באמת נמצא במצב המושלם ביותר שניתן. אם נמתח או נמלא עור מוזנח, הוא עדיין ייראה מוזנח – והתוצאה הסופית תהיה מלאכותית. בנוסף, טיפולים כמו הזרקות סיליקון נשארים למשך שנים ארוכות – ואם הם לא נעשו באופן מושלם עלול להגיע היום שבו הם לא ייראו טבעיים והלקוחה תיתקל בכל מקום בשאלה המביכה "מה קרה לפנים שלך?"

 הטיפול המנצח
הטרנד הלוהט ביותר כרגע, משלב טיפולי הצערה אינטנסיביים עם זריקות חומצה היאלורונית למילוי קמטים.
כדי להגיע לתוצאות מעולות של הצערת העור והבראתו, הטיפול ה"חם" ביותר הוא טיפול ה-BDR. באנגלית זה Beauty Defect Repair – טיפול מתקן לפגמי עור. וכשמו כן הוא: ממש כמו מגרפה שמסלקת עלים ישנים מפני האדמה כך הטיפול פשוט מוחק שנים מהעור.
שיטת הטיפול BDR משתמשת בננו-טכנולוגיה, להחדרת חומרים מטפלים לעומק העור. בשיטה, אנו משתמשים במחטים זעירות, כדי "לחרוץ" פתחים זעירים בעור וכך להחדיר את החומצות הטיפוליות לעומק שעד כה לא התאפשר לנו. הטיפול מבוצע עם מכשור מתקדם וממוחשב והתוצאה היא עור מתוח וזוהר החל מהטיפול הראשון.

למה להמליץ דווקא על טיפול BDR?
אין ספק שמתיחת עור, מילוי עור או כל טיפול פלסטי אחר לא ישיגו תוצאות מיטביות אם העור לא מטופח וחיוני. עם שיטת BDR תשיגי תוצאות רבות וחשובות, כולל:

שיקום ושיפור מיידי של העור
חידוש תאי עור
צמצום בעומק וכמות הקמטים
מיצוק ומתיחה של העור
הפחתת סימני הגיל
טשטוש צלקות והידוק נקבוביות פעורות
ויש עוד.

מילוי קמטים אפקטיבי
אחרי סדרת טיפולי BDR הלקוחה באמת מוכנה למילוי קמטים – בהנחה שעדיין נותרו קמטים שיש למלא. במקרים רבים הקמטים זניחים וכעת אולי יישאר קמט עקשן אחד או שניים, אותם נמלא עם חומצה היאלורונית למראה טבעי ומעודן.
הלקוחה נהנית מכל העולמות – עורה יהיה במצב מושלם והתוצאות יחזיקו מעמד לתקופה ממושכת. היא יכולה להמשיך לסדרת הטיפולים הבאה ולהשיג תוצאות משופרות עוד יותר, היות והבסיס לעור בריא ומתפקד הושג. ואותם קמטים בודדים שעדיין מטרידים אותה? מולאו ונעלמו. מילוי עם חומצה היאלורונית משמש גם לעיבוי ועיצוב השתפיים, כך שניתן באותו הטיפול להשיג אפקט כפול ומכופל.

לסיכום, ניתן לראות שטרנדים הם לא רק IN ו-OUT– הם איכות חיים וסדרות טיפולים איכותיים באמת. לקוחות מרוצות יספרו לחברותיהן ויהללו את הקוסמטיקאית בכל מקום אפשרי.

הלגה רקנטי, מנכ"ל הלגה מרכזים קוסמטיים
www.helga.co.il

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.