איך מערכת האמונות שלך משפיעה על חייך?

ההשפעה של מערכת האמונות שלך על חייך

האמונות שלנו משפיעות על חיינו

מאת: חגית רימון

מערכת האמונות שלך היא זו אשר משפיעה על חייך. אני ממליצה לך להכין רשימה של מערכת האמונות שלך, ולראות איך כל אחת מהן משפיעה על הדברים שאת מושכת לחיים שלך.
אם את רואה שמערכת האמונות שלך כוללת גם אמונות "שליליות", רצוי לשנות את האמונות הללו, ובהתאם זה גם עשוי לשנות לטובה את מציאות חייך. הנה רשימה דמיונית של אמונות, למען הדוגמא:

1. כסף זה דבר מלוכלך
2. זוגיות היא דבר מגביל
3. אין בעולם מישהו שיכול לענות על הצרכים והרצונות הרומנטיים שלי
4. אני עובדת במקצועיות ובמסירות

נעשה ניתוח קטן של הדוגמא:

1. יש להניח שאדם שזוהי אמונתו בנושא כסף – יהיה לו "אישיו" בנושא זה. אז כדי כן להיות אדם שמושך אליו שפע כלכלי, רצוי לשנות את האמונה הזו למשל לאמונה שאם תעבוד במקצועיות – תוכל להרוויח כסף טוב, או אם תנצל הזדמנויות מסביבך – תזכה לשפע כלכלי.

2. אדם שמאמין שזוגיות היא דבר מגביל, קרוב לוודאי שלא ייהנה מזוגיות טובה, או שיפסול בני זוג פוטנציאלים. כדי למשוך זוגיות טובה לחיים, רצוי להשתחרר מהאמונה הזו, ובמקומה למשוך אדם שיודע להתנהל בין זוגיות לבין חופש ומרחב אישי.

3. אדם שיש לו אמונה שכזו – קרוב לוודאי שאמונתו תתקיים, ויקשה עליו למצוא אדם שכן עונה על רצונותיו. אז מה עושים? משנים את האמונה. למשל לאמונה שיש בעולם אנשים שכן מתאימים לנו ועונים על דרכינו ורצונותינו, ואנו פתוחים לפגוש אותם.

4. אמונה מספר 4 היא אמונה חיובית, ויש להניח שאכן את כזו ובסביבתך מעריכים אותך בשל כך.

מקווה שהדוגמאות ברורות. הולכת להכין לי את רשימת האמונות האישית שלי, ולראות אילו מהאמונות שלי מגבילות, ואילו מושכות שפע, ובדרך גם "לשדרג" את מערכת האמונות שלי.
ישנן כל מיני דברים לשנות אמונות מגבילות, כמו למשל דרך שיטת התטא הילינג ושיטות נוספות.
בהצלחה לכולכם

תודה תודה תודה 

 

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.