מה הכי חשוב בחיים? מהי הצלחה? אתר אישה יצא לרחוב

מאת: חגית רימון

 

חגית רימון מראיינת בשנקין


"בואי אחר הצהריים לשנקין, תהיי ספונטנית, נצלם אנשים ברחוב כמו שדיברנו על זה…" אמרה לי ערבה.

טוב נו. כשמעמידים בפניי אתגרון, והוא נשמע לי נחמד, אני הולכת על זה! אז נפגשנו בשנקין פינת אלנבי, הצלם המוכשר מיטוויי טיומקין, ערבה גל, שהיא צלמת ועורכת ואנוכי. נעצרתי ליד חנות כובעים, וקניתי לעצמי כובע שחור חמוד, עם פסים דקים לבנים. הולך טוב עם חולצת הפסים שלבשתי באותו היום. מוציא את הצד הבוצ'בוצ'וני שיש בי.

 

עמדנו בהתחלה ליד שוק הכרמל. החזקתי במיקרופון והרגשתי קצת מבוכה… הגב קצת שפוף… המחשבות רצות… אבל… ככל שהמשכתי לראיין נשים באמצע הרחוב… והקשבתי להמלצות של מיטווי וערבה ושל הלב שלי… נפתחתי… והמבוכה עברה לגמרי!
חלק מהנשים שפנינו אליהן סירבו להתראיין. אבל מיטווי הרגיע אותנו ואמר שזה בסדר, כי הצלחה יכולה לבוא לפעמים אחרי 99 נסיונות. ואכן… אמנם קיבלנו כמה סירובים, אבל מצד שני גם נשים רבות שמחו להתראיין.
הבטתי בעיניים של הנשים הזרות, ושאלתי אותן את השאלות שכתבתי לעצמי מראש: "מה הכי חשוב לך בחיים? מהי הצלחה לדעתך? מה הכי חשוב לך בזוגיות? ומה עולה לך לראש כשאני אומרת את המילה "אישה"?
עיניהן נצצו כשהן השיבו לי. והרגשתי שהן מתרגשות ונהנות.
כשאני מראיינת, אני עושה את זה קודם כל עבורי. כי התשובות מעניינות אותי. ובכל ראיון אני למדה משהו. היה נפלא לשמוע את התשובות השונות.
עכשיו אין לי בעייה לצאת לרחוב ולשאול אנשים שאלות… לעיתים יש בי עדיין מבוכה וחוסר ביטחון בתחומים אחרים… אבל טוב נו אתגבר עליהם בסרטונים הבאים 🙂
ואם בא לכן, אתן מוזמנות להשיב על השאלות ששאלתי.
הנה הסרטון הקטן שערכה ערבה גל.

 

חגית רימון hrimon@gmail.com

הצטרפו לדף האוהדים של אתר אישה

http://www.facebook.com/atar.isha

 

 

תגובה אחת בנושא “מה הכי חשוב בחיים? מהי הצלחה? אתר אישה יצא לרחוב”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.