לבחור בחיים / ארז ארג'ונה כרמל

love

הם יושבים מולי מיואשים, שניהם בסבל. כבר שנים אינם באינטימיות, חדרים נפרדים, מאהבת מחוץ לבית, היא יודעת, כבר לא אכפת לה, העיקר שישאר, שהמקום המוכר והבטוח לה, אזור הנוחות שלה לא יתפרק, שלא ידעו, מוכנה להחזיק אשליה של קשר (שקר), היא מתחננת בפניו שירחם עליה ולא יעזוב.

לפני כן, בשיחה אישית איתו, הוא אומר לי, שהרצון הכי גדול שלו הוא לעזוב, לעבור לחיות עם אהובתו, אלא שאינו מעז, הוא חושש שתתפרק, שתתרסק, הרי גם כך היא נוטלת שנים כדורים נוגדי חרדה.

אני אומר לו, תעשה עימה חסד, אם תעזוב, ההתפרקות שתחווה, תאפשר לה להיוולד מחדש, למצוא את עצמה באמת שלה. זה רק האגו המפוחד שלה מתחנן בפניך שתישאר, הרמה הנשמתית הגבוהה שלה, רוצה שתלך, הרי מי באמת רוצה להיות עם מישהו שלא רוצה להיות איתו. כשתלך, תאפשר לה מתישהו, למצוא קשר שמיטיב עימה, שבו היא נאהבת ואוהבת באמת ולא תלותית וקורבנית.

היא אומרת, אני רועדת מפחד לפרק את מה שיש, לא אעמוד בטלטלה, אני מעדיפה לחיות כמו זומבי, כמו שזה כעת.

אני אומר לה, הינך נאחזת באזור הנוחות, זוהי אחיזה שנובעת מפחד משינוי, אלא שהחיים מתחילים מחוץ לאזור הנוחות. כשאת נאחזת במצב הזה, את למעשה, שוללת את החיים. כשאנחנו שוללים את החיים, החיים שוללים אותנו בחזרה. לא כאפקט של עונש, אלא כאפקט של תגובה.

למה אתה מתכוון, היא שואלת, אומללה, אייך החיים ישללו אותי ?

את תחלי, אני אומר לה, אם תמשיכי כך, זהו מצב קלסי של זימון מחלה, בדרך כלל, סרטן. העצמי העליון שלך יקרא לך להתעורר דרך המחלה. אז למה שלא תתעוררי כעת ? לפני כימותרפיה והקרנות.

אני אתמוך בך בתהליך, אלווה אותך ואדריך. נעבור יחדיו דרך הפחד והבדידות, נראה את המקור שלהם והאימה שיש שם, נרפא את הטראומה ואני מבטיח לך שבסופו של דבר תשובי לחיים. כשמישהו נחוש לבחור בחיים, החיים בוחרים בו בחזרה.

הסיפור הזה מלפני חודשיים, אתמול היא מתקשרת, הכרתי קסם של בחור, כבר שבועיים אנחנו מתמוגגים זה מזו. רוצה להגיע איתו אליך, לחניכה לאנרגיה המינית החדשה, מתי אפשר ?

 

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.