ראיון עם ליאור ביטרן, בעלת חגורה שחורה בקראטה

מאת: מערכת אתר אישה
lio
ליאור שלחה אליי קטע וידאו שבו היא נותנת טיפים לנשים כיצד להגן על עצמן. החלטתי לתת לה במה באתר אישה – ביקשתי שתספר על עצמה, תפרט איך הגיעה לתחום, מהו המוטו שלה בחיים ומהו החלום שלה. הנה תשובותיה:
אני ליאור ביטרן, בת 26, מרעננה. מגיל 3 וחצי על מזרן האימונים נולדתי למשפחה שחיה את עולם האומנויות לחימה יום יום.
אבא שלי, אלי ביטרן מאסטר גדול בארץ ובעולם בקראטה ואייקידו, אחי חגי גם מאמן קראטה אחי אריאל גם מתאמן איתי ואמא מנהלת את כולנו. יש לנו עסק משפחתי – מרכז לאומנויות הלחימה.
נכנסתי לעולם הזה עוד לפני שלמדתי קרא וכתוב. התעסקתי בג׳ודו ועברתי לקראטה, יש לי חגורה שחורה דאן 2 בקראטה, בצבא הדרכתי קרב מגע ביחידה מובחרת ומאז אני עובדת באופן יומיומי עם נערות ונשים בכל הקשור לקרב מגע, אומנויות לחימה, קיקבוקס וכושר גופני.
הקמתי את ערוץ ה KRAV MAGA GIRL כדי לתת לכל אישה ונערה בעולם כלים לבטחון עצמי, טיפים להתמודדות, תרגילים להגנה עצמית ובשורה התחתונה – לתת להן את מה שחסר להן.
לצערי מקרי אונס והטרדה זה משהו שקורה באופן יומיומי ואפילו שעתי. בסרטונים אני מדמה מצבים שקורים לכל אחת מאיתנו, בבית הספר, בעבודה, בחדר כושר, בפאב, ברחוב וגם בבית, ואת דרך ההתמודדות במצב הזה כהגנה עצמית. בסופו של דבר, להבין שהגוף שלנו הוא רק שלנו ולאף אחד אין זכות לגעת בנו . זוהי זכותנו הבסיסית לדעת להגן על עצמנו.
מהו החלום שלך?
החלום שלי הוא להקים מרכז גדול שכולו העצמה נשית, שמעבר לפעילויות מדהימות שיהיו בו, הוא יתעסק ברובו בהגנה עצמית ובטחון עצמי וייתן הרגשה שכולן ירגישו בו שוות, חופשיות ומאושרות.
מהו המוטו שלך?

המוטו שלי – משפט יפני עתיק ומוכר: 
שבע פעמים תיפול, בשמינית תקום –
לא לוותר! גם אם לא הצלחנו 7 פעמים, בסוף נצליח.
הנה לינק לערוץ היוטיוב של ליאור – מומלץ לצפות בסרטון
 

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

תגובה אחת בנושא “ראיון עם ליאור ביטרן, בעלת חגורה שחורה בקראטה”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.