הסיפור המדהים של מעיין, שגדלה עם הורים שנטלו סמים – חלק שני

הנה הקישור לחלק הראשון

2/9/2014

כך זה נמשך במשך חודשיים שהיינו נפגשים והייתי מרעילה את עצמי באלכוהול. הייתי נגעלת ממנו מבחינת מגע. במשך הזמן ליאת ההיא חזרה… הפתיעה אותי בעבודה. אז כבר הייתי מסובכת בתוך מערכת ולא יכולתי לשחרר… אחרי ששכבתי איתו במשך חודשיים קמתי באיזה בוקר ממש מאוהבת. לא איחר הזמן והופ… נכנסתי להריון. ואז הבנתי שאני בבעיה גדולה. הריון מאדם נשוי.

 

התמונה להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבד

 

חשבתי לעצמי מה לעשות… בהתחלה ממש התרגשתי ואמרתי שזה ילד של אהבה. בכל הזמן הזה לא ממש עבדתי כי הייתי אחרי ניתוח. את ההריון גיליתי רק כשאני בחודש השלישי… החלטתי שאני עושה הפלה כי לא יכולתי לגדל ילד, לא מבחינה כלכלית ולא מבחינה נפשית. לא סיפרתי לאף אחד חוץ מלחברה הכי טובה שלי. היה לי תור להפלה או יותר נכון גרידה. עזבתי את העבודה לפני זה כי ממש לא יכולתי לעבוד. באותו יום שיחררו אותי מבית חולים. גרתי אז עם אבא שלי, שלא ממש התייחס אליי כמו בת אלא יותר בכיוון של יחס להומלס ברחוב. באותה התקופה גם לא היה לי ממש כסף. אז הייתי צריכה לבחור בין סיגריות לבין אוכל. אז מין הסתם בחרתי בסיגריות. ואז רזיתי המון ונראיתי כמו ילדה אנורקטית.

לאט לאט הקשר עם איציק הפך להיות קשר חזק אבל לא ידעתי מה לעשות עם זה כי ידעתי שזה שביל לא נכון שנבחר מפחד. אז נכון שאהבתי אותו אהבה ענקית. אבל זה לא היה קורה עם לא היה בינינו קשר מיני. הוא נכנס לחיים שלי בדיוק ברגע שהרגשתי שאני במקום נמוך… לאט לאט התחלתי להרגיש שאני סובלת בתוך הקשר. מאוד אהבתי אבל זה לא היה שלי… באותה התקופה הוא גם רצה לעזוב את הבית בשביל שנגור יחד. משהו מלמעלה סימן לי שזה לא נכון. החלטתי לדבר איתו ולהסביר לו את הכל. בקשתי ממנו שנמשיך קשר אבל הפעם בדרך חברית. הוא אמר שאין בעיה…רק שלא ממש עמדנו בזה.יום אחד הוא התקשר אליי…אז הייתי באיזה קורס שעברתי. הוא אמר לי שהוא חייב לנתק את הקשר איתי ושהוא צריך קצת זמן. אז בהתחלה אמרתי לו שזה מקובל עליי. חמש דקות אחרי זה הרגשתי שאיבדתי את כל עולמי. ושוב מוצאת את עצמי בוכה 24 שעות ביממה.

עבר קצת זמן ונחתה עליי עוד מכה. עוד משהו בחיים שלי שנשאר עם סימני שאלה. כמו שהבנת כבר, שני ההורים הנפלאים שלי (אני צינית) לא ממש מרגישים את הקשר שיש בניינו.יום אחד… דפיקות על הדלת, משטרה. לא בדיוק הבנו מה קרה…ואז השוטר ביקש מאיתנו לשבת. הוא סיפר שמצאו את אבא שלי מת בבית נטוש ביפו, הם לא בדיוק ידעו כמה זמן הוא היה שם. הם מצאו גופה רקובה. מה שאבא שלי סיפר לאחותי לפני המקרה זה ששוטרים הרביצו לו, הוא היה מאושפז בבית חולים עם חור בריאות. כשהוא ברח מבית החולים הוא כנראה לא יכול היה  ללכת ונפל בבית ביפו. עד היום זה סוג של מקום אפל שלעולם לא אדע מה באמת היה שם. מה שכן… בהתחלה היו לי סיוטים והייתי מפחדת בלילות. מיד אחרי שהייתי עוצמת עיניים הייתי רואה גופה.

אז התחלתי ללכת לסוג של טיפול… שם הופיעה קסם של בחורה, קראו לה דניאלה. מהרגע שנפגשנו היה ברור לנו שזהו רקם אלוהי. סוג של חיבור מגלגול קודם. חייבת לציין שהיא אחת המדהימות שהיו בחיי… אבל לבסוף השאירה חורבן בית ראשון. אז התחלתי ללכת אליה… נקשרנו בצורה יוצאת דופן. אחרי שנה היא אמרה לי שהיא מתחילה ללמוד ולכן אלו יהיו מפגשים רחוקים. מאותו הרגע… השתנו לי החיים בצורה יוצאת דופן. החיים שלי הפכו לסיוט מתמשך כי הוצפתי בחרדות נטישה. חזרתי בזמן 20 שנה אחורנית… ושיחזרתי את גיל שש. מאותו הרגע הרגשתי שהנשמה שלי מתה מבפנים. אז ניסיתי לעזור לעצמי… אבל לא הלך, זה נמצא בי עמוק.

עם הזמן סיפרתי לה קצת דברים על עצמי בשביל שהיא תבין מה קורה לי. היא לא ממש הצליחה להבין… כי אותה גידלו עם כפית של זהב ולימדו אותה פאסון. ואני בדיוק ההיפך. מה שכן, תמיד הסברתי את עצמי, אני תמיד מרגישה חייבת להסביר כי אני אדם שמלא במגננות. אז הסברתי לה שלא משנה מה קורה בעולם, ולא משנה בעצם כלום. הדרך איתי שונה. אמרתי שאני לא יכיל עוד כאב בחיים שלי. בקשתי ממנה משהו – שלא משנה מה… אסור לה לנתק אותי ממנה בבום. היא אמרה שברור שלא, ושהיא כאן בשביל לגונן עליי ולא לפגוע בי. היה לי קצת קשה להאמין או לקבל את זה. לבסוף האמנתי באמונה שלמה, היא הפכה להיות האוזניים שתמיד מקשיבות. ראיתי שזה כך…שמתי את הלב על השולחן,סמכתי בעיניים עצומות.

אפשר לומר שהיא האדם הראשון שבאמת האמנתי וסמכתי עליו. זה היה ברור לי שהיא לעולם לא תפגע בי ותמיד הקשר איתה רק יתחזק. מתישהו, אחרי שלוש שנים שאני מכירה אותה, קרה משהו בחיים האישיים שלה אין לי מושג מה קרה בדיוק… זה עוד מקום אפל. היא פשוט נעלמה לי מהחיים בלי שום עקבות. הקשר הזה באמת הצליח לשבור לי את החיים ברמה שמילים לא יכולות לתאר. אני לפעמים אומרת לה"כל הכבוד דניאלה". היא הצליחה לפרק לי את החיים בשניה אחת. אני בחיים לא סמכתי על אף אדם… והיא זאת ששברה בי כל חלק. האמת.. אני אפילו לא חושבת שמתישהו אני ארצה להכיר אנשים חדשים ולהכניס לחיי. זה הקש ששבר את גב הגמל… אני עם אנשים סיימתי, יכולה להכיל אותם רק מרחוק. אני חושבת שהיא אדם שהצליח לקבור אותי עמוק עמוק עמוק מתחת לאדמה. כל רצון שהיה בי נעלם… העולם הזה מלוכלך אנשים כאן לא מפסיקים לראות רק את עצמם ופוגעים בכל נפש. אז יש אלוהים בשמיים שרואה הכל. מה שחשוב לי זה שיש בי אור פנימי אני לא הולכת לאיבוד.

 

עוצמת את עיניי
זה מרגיש כל כך
קרוב
רואה את דמותך
רוצה רק לאהוב

כבלים עוטפים
את כל גופי
אני אסירה
אסירה של עצמי

חדר חשוך
נכנסים הצללים
אור קטנטן
שעולה מבפנים

זעקה לשמיים
שומע האל
נשמתי צועקת
רוצה להנצל

 

@ כל הזכויות שמורות

 

הנה הקישור לחלק הראשון

 

 לקריאת סטטוסים מעודדים, כתבות מעניינות ואירועים לנשים

הצטרפי לאתר אישה בפיסבוק

כאן

 

 

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.