מאבל כץ מגיעה לארץ כדי להעביר סדנאות בשיטת הו'אפונופונו!

מאבל כץ מימין

מאת: חגית רימון   3/5/2014

מאבל כץ מימין
מאבל כץ מימין

לפני מספר חודשים התוודעתי לראשונה לשיטת הו'אפונופונו, בסדנא מעניינת שהעבירה בארץ מאבל כץ, מורה בכירה שמעבירה ברחבי העולם סדנאות בתחום מזה שנים רבות.

לפני הסדנא ראיינתי את מאבל   ובראיון היא סיפרה על עקרונות השיטה ועל הדרך הנפלאה שעשתה מאז שלמדה אותה מד"ר איהליאקלה הו לן.

מהו הואפונופונו?

הו'הפונופונו הינה אומנות הוואית עתיקה לריפוי ולמציאת שלווה פנימית באמצעות ניקוי מחשבות, אחיזות וזכרונות שליליים מהעבר שלנו.  זוהי שיטת ריפוי עתיקה, לשחרור ולמחיקת בעיות, חסימות וזכרונות באמצעות תהליכים של ניקוי, סליחה, הכרת תודה ואהבה. בדרך פשוטה וקלה ניתן להשיב את האיזון והשלווה הפנימיים ולחיות מתוך השראה, זרימה ושמחה.

מאבל כץ נחשפה לשיטה לפני למעלה מ- 15 שנים, ומצאה בו'אופונופונו כלי פשוט, ישים ועוצמתי מאין כמותו המחולל שינויים בכל הרמות ואימצה אותו כדרך חיים. לדברי מאבל, דרך השיטה הזו היא הגיעה למודעות, שלווה ולמיקוד. וזו כל מהות ההו'אופונופונו – הוא פשוט מאפשר לך לחיות בשלום עם עצמך בלי קשר למה שמתרחש סביבך ולנסיבות חייך.

במהלך הסדנא שבה השתתפתי, ואשר אורגנה למופת, מאבל נתנה לנו כלים פשוטים וישימים שבהם ניתן להשתמש ביום יום כדי להגיע לשלווה ולפתוח ערוצים של הכנסת שפע ושמחה לחיים. את חלק מהמלצותיה אני מיישמת, ומאז אני מרגישה שיפור בהרגשתי הפנימית ובכלל נכנסו דברים חדשים ויפים לחיי. החוכמה כמובן היא כאשר מוצאים שיטה שמתאימה לנו, להתמיד איתה ולהמשיך ליישמה, כדי שנמשיך למשוך דברים טובים לחיינו.

הנה ציטוטים מספרה של מאבל כץ – "הדרך הקלה ביותר":

"הכרת תודה משנה את תדר באנרגיה שלנו. כאשר פועלים בתיאום מתוך הכרת תודה עמוקה אנחנו מיד מרגישים שלווה, וכמו מגנט, אנו מושכים אלינו דברים טובים יותר. לעומת זאת, כאשר אנחנו שקועים במחשבות שליליות, מתגלות לעינינו רק בעיות ללא פתרונות."

"שחרור מזכרונות ומתכנותים מן העבר החוזרים ומתנגנים במוחך הוא תנאי יסוד להצלחה. הכלים של ההו'אפונופונו מאפשרים לך לבצע נקיון. כל שעליך לעשות הוא להגיד "תודה" לתוכנות ולתת רשות לאלוהים למחוק אותן. למשל, במקרה שיש לך אמונות מסוימות באשר למה שדרוש לך על מנת להצליח. האמונות הללו הן זכרונות החוזרים ומתנגנים. חלקם של הזכרונות אולי מתנגן ברמה מודעת ואחרים בקול שקט מאוד (בתת המודע). גם אם אין לך כל מודעות לקיומם, הם מדברים אליך כל הזמן. אגב, ייתכן שכבר בחלת הצלחה, אך כלל לא הבחנת בכך בגלל שאף פעם אינך מרוצה ותשומת ליבך נתונה כל העת רק לכל מה שחסר לך."

"למרבה הצער, אנחנו רואים את החיים, האירועים והאנשים מבעד לזכרונות שלנו ו'חושבים' שאנחנו יודעים. האופן שבו אנחנו מפרשים את המציאות גורם לנו לשהות הרבה יותר מדי זמן בסבל. לעיתים קרובות אנחנו מעדיפים להיאחז בצדקתנו מאשר להיות מאושרים ושלווים. כך או כך, אם יש לנו רצון להשתחרר מן הכבלים, עלינו להתחיל להרפות מן הרעיונות שהתקבעו בנו ומסלפים את המציאות, כדי שנוכל לראות את הדברים כפי שהם באמת, בעיני האלוהים."

מאבל כץ שוב מגיעה לארץ, ובקרוב היא תעביר מספר סדנאות. הנה הפרטים:

היכולת לחולל שינוי בחייך נמצאת בידיים שלך, ללא כל קשר לאדם אחר או לדבר אחר מחוץ לך.
כוחך נובע מפנימיותך. כן, זה כזה פשוט!

איך עושים את זה? איך בוטחים בעצמנו ובמה שמתקיים בתוכנו? איך בנפרדים מהכאב, הפחד והקושי ומתחברים אל השמחה, האהבה והשלווה?
*********************************
סמינר הו'אופונופונו ותדר אפס עם מאבל כץ ילמדו אותך את הכלים לעשות זאת. בדרך פשוטה, קלה, מעשית ונגישה, שתשיב לך את החיבור אל תוכך פנימה.
הנה דף האוהדים בפייסבוק של מאבל כף בישראל ושיטת הואפונופונו

https://www.facebook.com/mabelyael?fref=ts

 

 

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.