לעשות את מה שאת באמת אוהבת !  

כמה מכן מעזות לנסות להגשים את החלום שלכן באמת ? מגי העיזה וקפצה למים 

מאת: מגי חג'ג'

כמעט לכל אחת יש חלום. חלום קטן או גדול… אבל משהו שיושב אצלה במגירות הלב ולא תמיד היא מעיזה לשתף אותו עם אחרים, הוא נמצא איתה שם – לעיתים היא מוציאה אותו ממגירת הלב, מדברת אליו, מלטפת אותו, מטפחת אותו ו….סוגרת את המגירה שוב.
כמה מכן מעיזות להשאיר את המגירה הזו פתוחה…ולנסות להגשים את החלום שלה באמת ?
אצלי הוא ישב המון שנים במגירה.
ידעתי שאני רוצה להוציא אותו לאור, שכולם יראו ויידעו מה החלום שלי , מבלי לפחד. אך הפחד שמר לי אותו עמוק בפנים… קירבתי את האצבעות אל המגירה ו.. אופס… סגרתי מהר.
"מה אני חושבת לעצמי" ? "איך אני אסתדר" ? "עזבי חלומות… צריכים להיות מציאותיים."
אלה רק חלק מהפחדים והשאלות שעברו לי בראש ושיתקו לי את החלום כל פעם מחדש…
ואז בעקבות שינויים שלא תלויים בי במקום עבודתי כשכירה בהייטק, החלטתי שזה הזמן לנסות…
אני מאוד מאמינה בטיימינג. וזה היה הטיימינג המושלם. החלטתי שאני קופצת למים. זה לא היה פשוט. היו המון לבטים וחששות והמון עזרה מחברים קרובים שידעתי שהם לצידי בהחלטה הזו… החלטתי שאני קופצת. במקרה הכי גרוע … אני חוזרת להיות שכירה.
והשינוי הזה הוא השינוי של חיי.

עבדתי כשכירה בהייטק במשך 9 שנים ולפני שנה החלטתי להפוך לעצמאית בתחום הרפואה המשלימה ולהיות מעסה מקצועית. במהלך השנים הבנתי כמה התחום הזה מדהים וכמה אני מתחברת אליו עם הרצון לטיפול והנתינה שלי לאנשים. ולכן החלטתי ללכת וללמוד מגוון עיסויים שלרגע לא חשבתי שיהפכו לעיסוק העיקרי שלי , אלא רק בתור תחביב.. אבל אז גיליתי עולם מופלא, מדהים ועוצמתי.
תחום המגע תמיד דיבר אליי. בתור אדם שאוהב לחבק ולגעת הידיים שלי תמיד עטפו את הסובבים אותי כדי להעביר ולקבל אנרגיות. וכמו שאני מעניקה בטיפול – כך אני זוכה לקבל המון אנרגיות ואהבה.
הנתינה היא מתנה אדירה שהתמורה בה כפולה פי כמה.
אני מאוד מאמינה שמגע מרפא (לדוגמא: חשיבות המגע עבור פגים ותינוקות…). אנשים שגדלים ללא מגע הם אנשים שחיים עם חסכים מאוד גדולים, הן רגשיים והן בריאותיים. לכן אני תמיד אומרת למטופלות שלי – בין טיפול לטיפול כשאתן באות אליי – תיגעו, תחבקו, תלטפו… זה יעניק המון לחייכם !
תרומת העיסוי לגוף היא עצומה ולהלן מספר נקודות חשובות לדוגמא: חיזוק המערכת החיסונית, שיפור זרימת הדם, ניקוי רעלים, שיחרור אנדרופינים (הורמון לשיכוך כאבים).
הסיפוק הגדול שלי הוא לראות את המטופלות שלי יוצאות מחדר הטיפולים מחוייכות, רגועות ומשוחררות. וכשהן משתפות אותי בתחושת הרוגע בגופן ו/או כשאני קוראת את הפרגון וחוות הדעת שהן כותבות לי זו תחושה נפלאה ומרגשת שאין לתאר אותה במילים.
הזכות המדהימה הזו שניתנה לי לטפל באנשים ולגרום להם להרגיש יותר טוב, לשפר להם את איכות החיים ולגרום להם לחייך – בשבילי זו המתנה המופלאה שיכולתי לבקש ולעסוק בה.
אני מאחלת גם לך שיום אחד – תעיזי לפתוח את המגירה ולהוציא את החלום שלך אל האור. לכי אחר החלום שלך, לכי אחר הלב ותראי כמה אושר וסיפוק יש במקום השלם הזה.
מזמינה אותך לבוא ולחוות להעניק לעצמך שעה של בריאות מפנקת – כעת במבצע היכרות לטיפול הראשון.
הטיפולים מתקיימים ברמת גן, באוירה קסומה ומפנקת עם שמנים ריחניים , לאור נרות ומוסיקה נעימה .

מגי חג'ג' – מטפלת במגוון טיפולי גוף – לנשים בלבד
PURE טיפולים אלטרנטיבים
0546778254

להצטרפות לדף האוהדים בפייסבוק

http://www.facebook.com/Pure.Magi


מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.