מזל – סיפור קצר – היום הראשון של נערת ליווי

מאת: חגית רימון

התמונה להמחשה בלבד.
התמונה להמחשה בלבד.

 

היום זה היום הראשון שלי בעבודה, החלטתי להיות נערת ליווי, אבל בעצם המילה נערה לא כל כך מדוייקת עבורי, כי מזמן עברתי את גיל שש עשרה.
אני כבר בת ארבעים ושמונה, קמטים הופיעו מתחת לעיניי, ומעט מסביב לפה. ואם תשאלו מה ההבדל בין זונה לביני? אומר שבעצם אין הבדל גדול. אולי התעריף שלי גבוה יותר. החלטתי לקחת חמש מאות שקלים על אהמממ… איך אקרא לזה? אני לא יכולה לומר את המילה זיון. היא מגעילה אותי. אז אולי חדירה? גם זה די מגעיל. בכל אופן, החלטתי על חמש מאות שקל. ועשיתי לעצמי את החשבון שנניח ואקבל שני אנשים ביום, זה אלף ש"ח, כפול עשרים וחמישה ימים, זה עשרים וחמישה אלף שקלים בחודש. פטור ממס. סכום די יפה, לא? למרות שהוא פחות משכר מנכ"ל, שלא צריך למצוץ, אלא רק ללקק למי שמעליו.

בכל אופן, היום הוא היום הראשון שלי בעבודה החדשה. כבר היו לי חמישה טלפונים, ועוד חצי שעה אמור להגיע הקליינט הראשון. לבשתי מכנסי ג'ינס צמודים, וגופיה לבנה, בלי מחשוף גדול. ונעלי עקב לא גבוהות מדי. ותחתונים בצבע כחול. כמובן שהתקלחתי. הוא אמר שהוא בן ארבעים ושבע. ומוזר, אבל אני מתרגשת. כאילו זה דייט. אבל השתגעת? מה דייט? את זונה, סליחה, נערת ליווי. ועדיין, עוד מעט ידפוק על הדלת מישהו לא מוכר, ומטבע הדברים זה מעורר התרגשות. אבל מה הוא יאמר לי? נשוחח מעט? או שמיד הוא יאמר לי להוריד את הבגדים? ואז, מה הוא יבקש ממני? ומתי אקח ממנו את הכסף? ואם הוא יאיים עליי ולא ירצה לשלם? וואאוו, כבר הבטן שלי מתחילה להתהפך. ומה עם המחלות? ואם הוא לא ישים קונדום? תגידי מזל, השתגעת? מה עבר עלייך כשהחלטת להיות נערת ליווי? התחרפנת לגמרי. לכי תהיי מזכירה, תרוויחי חמשת אלפים שקל בחודש, ותשני בשקט בלילה. החוסר ודאות הזה של נערת ליווי בכלל לא בריא לך. עוד חצי שעה הוא בא. אמאל'ה, אני בורחת מכאן… מישהו צריך מזכירה?

 

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.