איך לשמור על ידיים מטופחות?

כפות הידיים שלנו חשופות רוב ימות השנה ולמרות שלא תמיד ניתנת להן תשומת לב רבה, אנשים רבים מבינים את החשיבות של טיפוחן ומשקיעים זמן וכסף רב בכדי לטפל בהן.

nails

בכדי להבין עד כמה חשוב לטפח את כפות הידיים דמיינו לעצמכם את הסיטואציה הבאה: אישה יפיפייה אשר לבושה בצורה מחמיאה ומאופרת בקפידה עוברת מולכם, קרוב לוודאי שתתרשמו ממנה מאוד ממבט ראשון. אבל במידה שיצא לכם להעיף מבט על כפות ידיה ולגלות שהן מוזנחות ולא אסטתיות, כנראה שכל הרושם הראשוני שלכם ממנה יירד לטמיון. מהסיבה הזאת, הקפדה על טיפוח כפות הידיים הינה חשובה ומשמעותית. כחלק מכך, ישנן פעולות שונות בהן ניתן ומומלץ לנקוט בכדי לשמור על מראה יפה של כפות ידיים ו"על הדרך" גם לדאוג לבריאותן.

טיפול מניקור לכפות ידיים יפות

אם תקפידו על טיפולי מניקור יסודיים מעת לעת, תוכלו להבטיח לעצמכם כפות ידיים מטופחות ויפות וגם לשמור על בריאותן לאורך זמן. כמובן, שבכדי ליהנות מכל היתרונות הטמונים בטיפול זה, מומלץ לבחור בקפידה את מי שתבצע את הטיפול – כדאי לוודא שמדובר בבוגרת קורס פדיקור מניקור בעלת ידע, כלים וניסיון בתחום.

שימוש בקרם ידיים

קרם ידיים נועד למנוע יובש בכפות הידיים וזאת בעיקר בעונות המעבר. בעונות אלו, יש לעור נטייה להיות יבש יותר מבדרך כלל. ישנם סוגים שונים של קרם ידיים – הקרמים השונים נבדלים אלו מאלו בפרמטרים שונים ובין היתר באותה חברה שמייצרת את אותו קרם, הרכיבים, רמת השמנוניות וסוג העור עבורו אותו קרם מיועד. ההמלצה היא להשתמש בקרם ידיים איכותי אשר מתאים באופן פרטני לסוג העור שלכם. בנוסף, בעונת הקיץ כדאי לבחור בקרם ידיים עם מקדם הגנה נגד השמש.

 שימוש בתכשירי פילינג

בניגוד למה שרבים חושבים, היעילות של תכשירי פילינג היא לא רק לעור הפנים אלא גם לכפות הידיים ולאזורים נוספים בגוף. באמצעות שפשוף הידיים באמצעות תכשיר פילינג, תוכלו להסיר תאי עור מתים מכפות הידיים וליהנות ממראה צעיר ומטופח יותר באזור זה.

הימנעות מגורמים מזיקים

הרשימה של הדרכים אשר יכולות לסייע לכם לשמור על כפות הידיים היא ארוכה. אבל אחד הדברים שחשוב להקפיד עליהם הוא להימנע מגורמים שונים אשר יכולים להזיק לכפות הידיים. לדוגמא, בעת שימוש בחומרי ניקוי או חומרים אחרים שמכילים כימיקלים חשוב להקפיד על לבישת כפפות. בנוסף, כדאי להקפיד על חשיפה מבוקרת של כפות הידיים לקרני השמש, כמו גם את שאר הגוף.

ישנן דרכים רבות אשר תאפשרנה לשמור ולטפח את כפות הידיים כך שכל אחד יכול לבחור את הדרכים אשר מתאימות לו. החשיבות הגבוהה היא לא להזניח את כפות הידיים ולזכור שגם אם אנחנו לא מרבים לתת תשומת לב לאזור זה בגופנו הוא עדיין חשוב ומשמעותי מאוד.

 

 

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.