ספר חדש: "נִצַּחְתִּי וַאֲנַצֵּחַ" – המדרש לפנימיות הנשמה

הספר ניצחתי ואנצח

 

הספר ניצחתי ואנצח
הספר ניצחתי ואנצח

"נִצַּחְתִּי וַאֲנַצֵּחַ" הוא סיפרו של יצחק ישראל שימרון המאגד שיעורי מודעות רוחנית.  "נִצַּחְתִּי וַאֲנַצֵּחַ" הפך לדרך חיים של אנשים רבים שלא האמינו שאפשר לחיות אחרת. אנשים שזכו לשנות את חייהם ולהיות פשוט מאושרים.

מאחר ומדובר בספר להכרה עצמית עמוקה ואמיתית ניתן גם לשאול שאלה ואז לפתוח את הספר באקראי ולקבל תשובה. ברגע קריאת התשובה נשפע על הקורא אור האמת הגנוז באותיות התורה עוד מקדם הבריאה והקורא זוכה לחווית חיבור עם המהות האמיתית של הנשמה שלו וכך אט אט אנו זוכים להבנת חוויות החיים ועולים על הנתיב המדויק לנו. הספר שופך אור מחודש על העבר שלנו, משקף בבהירות את המציאות העכשווית ונותן עצות להמשך הדרך.

הספר ניצחתי ואנצח מלקט כ- 300 שיעורים המביאים אותנו הקוראים להיכרות עמוקה עם עצמינו, עם הנשמה שטמונה בנו.
השיעורים הם מעין מונולוגים פנימיים- שיחות של האדם עם עצמו הכוללים שאילת שאלות, העלאת קושיות, הירהורי תהיות ועוד מיני בירורים פנימיים עמוקים שבמהלך השיעור ניתנת להם תשובה ממקור אמת! תשובה שמגיעה מתוך הקול הפנימי האמיתי הטמון בנשמה שלנו. קול האמת מנוטרל מרעשים חיצוניים ופנימיים כמו פחדים, אי דיוק, ציפיות של אחרים ועוד גורמים שמטשטשים ומעמעמים את האמת האמיתית של "מי אנחנו ומה טוב לנו".
בהיותו ספר להכרה עצמית עמוקה ואמיתית ניתן גם לשאול שאלה ואז לפתוח את הספר באקראי ולקבל תשובה. ברגע קריאת התשובה נשפע על הקורא אור האמת הגנוז באותיות התורה עוד מקדם הבריאה והקורא זוכה לחווית חיבור עם המהות האמיתית של הנשמה שלו וכך אט אט אנו זוכים להבנת חוויות החיים ועולים על הנתיב המדויק לנו.
הספר שופך אור מחודש על העבר שלנו, משקף בבהירות את המציאות העכשווית ונותן עצות להמשך הדרך.
לא סתם רבים מקוראנו מכנים את הספר "מפת אוצר". האוצר הוא "אני" והספר הוא הדרך להגיע אליי…
הרבה שואלים אותנו: מה קורה כאשר המטמון מכוסה וטמון עמוק באדמה? על זה מבטיח רבי נחמן שגם בחושך "יש פתחים הרבה"- הספר ניצחתי ואנצח עומד בשער!

הרבה שואלים אותנו: מה קורה כאשר המטמון מכוסה וטמון עמוק באדמה? על זה מבטיח רבי נחמן שגם בחושך "יש פתחים הרבה"- הספר ניצחתי ואנצח עומד בשער.

למדרש לפנמיות הנשמה מגיעים המורה, איש העסקים, הרווקה שמחפשת את הדרך, החייל, העורך דין ואף הרופאה…כולם כאחד, שווים בין שווים, מסובים לשולחן מבורך בשפע וכל טוב, משוחחים על הספקות, על הכאב, על המאבקים, על המשברים והמניעות ומקשיבים בהשתוקקות לשיעורים מתוך ליקוטי "נִצַּחְתִּי וַאֲנַצֵּחַ", לפרשות שבוע, למעמקי תורת החסידות המאירה כל נפש אבודה ומעירה את הדעת לחיים טובים ומאושרים יותר.

שיטת ׳ניצחתי ואנצח׳ מבוססת על תורת החסידות של הבעל שם טוב הקדוש ועל תורתו של רבי נחמן מברסלב המגלים לנו את הקשר בין עולם המחשבה, הדיבור והמעשה. השיטה מלמדת כיצד להכניס רוחניות לגשמיות. כל העשייה שלנו, מפעולה שגרתית ופשוטה ועד למעשה מאתגר ומהפכני, הכל נעשה בכוונת הלב ובחשק גדול. והודות לכך אנו יוצרים מציאות מאושרת מחוברת בכל רגע למי שאנחנו עמוק בפנים.

שיטת נצחתי ואנצח

שיטת נצחתימה היא ואנצח מבוססת על תורת החסידות של רבי ישראל בעל שם טוב הקדוש ועל תורתו של רבי נחמן מברסלב המגלים לנו את הקשר בין עולם המחשבה, הדיבור והמעשה.
מטרת השיטה היא לחבר אותנו לפנימיות הנשמה העמוקה החבויה בתוכנו. הפנימיות שלנו היא מונח רחב שצריך ללמוד ולהכיר אותו והוא מורכב בעיקר ממחשבות, רגשות, רצונות וכוונות הלב שלנו. מעולמנו הפנימי נוצרת מציאות חיינו ולכן חשוב להכיר וללמוד איך עולמנו הפנימי פועל וזאת על מנת לקחת פיקוד עליו ולהנהיגו מתוך בקרה ודיוק. בלימוד שיטת נצחתי ואנצח אנחנו זוכים להכיר את הרצון האמיתי שלנו מחד, ומאידך לומדים לשים גדר לתיחום ושמירה על רצוננו כדי שלא נסטה או נוסט מהדרך המדויקת עבורנו.

השיטה מבוססת על עובדת אמת שבתוך כל אחד מאיתנו טמונים יכולות וכישורים שהוטבעו בנו ככלים הנדרשים בידי אמן כדי להצליח בשליחותינו. בנוסף ליכולת טמון בנו רצון פנימי עוצמתי ששוכן בלבנו והוא שם כדי להניע אותנו אל תכלית מהותנו.

אם הכל נמצא בתוכי אז מה הבעיה?

הבעיה היא שלא תמיד אנחנו מכירים את הרצון והכישורים.
לרב אנחנו מאמצים רצונות זרים מהסביבה שלנו שלא תמיד תואמים לייחודיות שלנו ואז ישנו קונפליקט פנימי ביננו לבין רצוננו. הקונפליקט הזה מייצר רגש של תסכול ותחושת פספוס ובצדק.

איך השיטה מצמצמת את הפער בין המצוי לרצוי?

שיטת נצחתי ואנצח פועלת בשלושה מישורים: מחשבה, דיבור ומעשה .

שלושת השלבים של שיטת נצחתי ואנצח:
שלב 1: הכרת הרצוי
שלב 2: הכנה לקראת שינוי
שלב 3: הוצאה מהכח את הפועל

שלב 1: הכרת הרצוי- מישור המחשבה:

כאמור הרצוי הוא הרצון שטבוע בלבנו מיום בריאתנו (ואפילו קצת לפניי ). בלימוד אנחנו מקבלים כלים לפיתוח "הקשבה נקייה" לשיח הפנימי שלנו עם עצמנו. הכלי העיקרי שיעזור לנו ויכוון את השיחה האישית שלנו עם עצמנו הוא הספר המיוחד "ליקוטי נצחתי ואנצח"- ספר זה כולל שיחות מיוחדות ומגוונות ועצם הקריאה בספר פותחת צוהר לתחילתה של שיחה אישית שהיא רק שלכם. תכינו את עצמכם… אתם הולכים להיות מאוד מופתעים מהרצונות שתגלו בתוככם.

שלב 2: הכנה לקראת שינוי- מישור הדיבור

הדיבור הוא כח רוחני, אנרגיה אקטיבית שיוצרת מציאות!
הלימוד ייתן לכם כלים לשימוש יעיל ובונה בכוחן של המילים.
גם בשלב הזה הכלי העיקרי הוא הספר "ליקוטי נצחתי ואנצח". הקריאה בקול של השיעורים בספר והוצאת המילים מפינו בדיבור קולי שנשמע לאוזנינו ונחקק בתודעתנו מתחילים לרקום את השינוי המיוחל. השיחות כתובות מתוך חוכמה עליונה ועצם הדיבור הקדוש נותן אומץ, אמונה ותעוזה להחיות ולהגשים את הרצונות שלנו.

שלב 3: הוצאה מהכח את הפועל- מישור המעשה

בשלב הזה כל אחד יוצא לדרכו המיוחדת אבל אתם לא לבד.
המורות, הקבוצות והמדרש הם הבית לרצון הטוב שיתגלה בתוככם.

מה המדד להצלחת יישום השיטה?

מקבלים אישור.

מי מאשר לי שהצלחתי?

הלב שלך. הכל מתחיל ומסתיים בלב. באת לכאן כי הלב שלך סימן לך שמשהו בתוכו לא שלם, הלב שלך יעבור חשיפה עד לנגיעה עמוקה וחד משמעית ברצון הפנימי האמיתי והייחודי לך. והלב שלך ייתן לך אישור עם חותמת- אתה מאושר! את מאושרת!

 

מחיר לצרכן :

ספר גדול : 130 ₪ , ספר קטן : 72 ₪

קישור לאתר ולרכישת הספר

http://www.nitsachti-vanatseach.online/

ספר קטן בגודלו אך ענק בעוצמתו! לקט אימרות מודעות והעצמה מתוך הספר ניצחתי ואנצח! לרגעי שמחה, לחיזוק האמונה, להעלאת הביטחון, לסימני ההשגחה, לראות ניסים, לריפוי והתחזקות הלב, לליווי תהליכי שינוי וההתחדשות, לסליחה פיוס ושלום פנימי, והכל כדי להגיע להגשמה עצמית של "מאמינה בעצמי"!
דוגמא למשפט מהספר "הלל" – "אני מבינה שדברים מנוהלים היטב משמים! גם אם אני קובעת לי את סדק בעדיפות, הסדר הסופי ייקבע נכון משמים."

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.