מיזם חדש – ניסים קורים – רפואה משלימה בהתנדבות לחולי סרטן ודרכים לריפוי

מאת: חגית רימון

 

יש לי חלום בלב – שהחולים במחלות קשות – יירפאו.
בכל פעם שאני קוראת על ילד החולה בסרטן, או אדם בוגר, ליבי נצבט, ואני מתפללת שהוא יבריא ויחיה חיים שמחים ובריאים.

 

למושמושון אין קשר לכתבה…

 

אני פוגשת מטפלות רבות שמטפלות בכל מיני דרכים, ומתחקרת אותן על שיטת הריפוי שלהן ועל הצלחותיהן בריפוי. כולן מדגישות שלא הן המרפאות, אלא שהן הצינור, והריפוי נעשה על ידי המטופל בעצמו.

"האם את מרפאת גם מסרטן?" אני שואלת את השאלה כמעט כל מטפלת שאני פוגשת.

ורובן משיבות שחלק מהמטופלים שלהן הבריאו מסרטן.

אולי אני נאיבית ואולי לא – אבל אני רוצה שאם ישנם בארץ חולים במחלות קשות, ומצד שני ישנם מטפלות מדהימות ומטפלים נפלאים שיכולים להביא את האדם לידי ריפוי – בואו נפגיש ביניהם.

לפני כמה זמן כתבתי שהייתי רוצה שיהיה לי מטה קסם שאיתו יכולתי לרפא אנשים. בינתיים לא מצאתי כזה מטה או מילת קסמים. אבל ישנן בהחלט מטפלות שמסוגלות להביא לנסים.

ישנו קשר הדוק בין הגוף לנפש. אבל בבתי החולים פעמים רבות הטיפול בסרטן הוא בדרך של טיפולים כימותרפיים ושיטות רפואיות שונות, וממה שראיתי כשבדקתי עם אנשים שחלו והבריאו – לא ניתן טיפול נפשי ושיחות עם פסיכולוגים ועם מטפלים ברפואה משלימה. לאחר שהאדם הבריא, הוא חוזר לביתו עם תפריט שקיבל מהרופאים, אבל הנפש… הנפש… מה איתה? ולמרבה הצער חלק מהאנשים חולים שוב…

ישנם חולים רבים המתמודדים עם מחלת הסרטן או עם מחלות קשות אחרות (למשל קרוהן) בדרכים הרגילות … ולחלקם זה לא מספיק. זה פשוט לא מספיק. וכאן נכנסות לפעולה השיטות של הרפואה המשלימה. ויש עשרות שיטות – דיקור, שיחות עם פסיכולוג (זה לא בגדר רפואה משלימה, אבל עדיין זה דבר שחסר לחולים ריבם), שיחות עם עובדת סוציאלית,  ריפוי בתיקשור, העצמה דרך התת מודע, טיפול בשיטת 'אהבה רבה', תטא הילינג, נתורופטיה ועוד ועוד… יש אין סוף שיטות.

הנה כתבה חדשה בעניין ריפוי מסרטן באמצעות תזונה!! חשוב לקרוא, ליישם ולהעביר הלאה!

אני שולחת אליכם ברכה של בריאות טובה, שמחה ואהבה.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4052891,00.html

ישנו ספר ששמו – כוחו של התת מודע – שבו המחבר ריפא עצמו בסרטן ומציע דרכים לריפוי

http://bookme.co.il/books/Item_Details.aspx?Barcode=39-6249

ישנם גם הספרים של לואיז היי, שבהם ישנן דרכים לריפוי מחלות.

לפני מספר שבועות ראיתי סרטון של מטפלת שעזרה לרפא אישה מבוגרת ממחלת הפסוריאזיס. האישה חלתה לאחר שאחותה האהובה נפטרה, ולפי מה שנאמר בסרטון, השיטות של הרפואה ה'רגילה' לא הצליחו להביא לריפוי. הנה הסרטון, הממחיש שניסים קורים, וגם כאשר נראה שאין תקווה – אפשר להירפא.

 

מיזם חדש – רפואה משלימה לחולים במחלות קשות – ניסים קורים!!

המיזם הינו לחבר בין מטפלות ומטפלים נפלאים לבין חולים במחלות קשות – ילדים ובוגרים. המטפלות והמטפלים יסייעו בהתנדבות או בתשלום סמלי של כיסוי הוצאות.  לאחר שפרסמתי זאת בדף האוהדים של אתר אישה בפיסבוק, מישהי בשם דלית כתבה: "יש מספר ממש קטן של מטפלים מתנדבים במחלקה האונקולוגית בתל השומר אשר עושים עבודת קודש לילדים ולמשפחותיהם".
אז מעולה! בואו נביא לכך שכולם יידעו שישנן דרכים נוספות לריפוי.

אני מאמינה שניסים קורים, ומקווה בכל מאודי שאדם שירצה להבריא, בעזרת השם יוכל.

אז מה עושים עכשיו?

לכתבה הזו אכניס מאגר של מרפאים בכל מיני שיטות, המאמינים שהם יכולים לרפא אנשים ממחלות קשות או לפחות להקל על סבלם, ומוכנים לעשות זאת בתשלום סמלי או אף בהתנדבות.

מטפלת או מטפל שרוצים להיכנס למאגר יפנו אליי. נעשה רשימה של מטפלים מכל הארץ ואכניס אותם לכתבה. כאמור – ההצהרה שלהם היא שהם מאוד רוצים לעזור ובתשלום סמלי, ואף בהתנדבות, ולדעתם יש להם כישורים מיוחדים לריפוי.

כמובן שמודגש שאין שום הבטחה שהמרפאים יכולים לעזור בכל מקרה ומקרה, אבל ההבטחה היא שהמרפאים רוצים לעזור.

אין כאן שום המלצה לחולים לעזוב את השיטות הרפואיות הרגילות, אלא להפעיל את שיקול הדעת ולבחון אפשרות של ריפוי גם בשיטות מיוחדות, ניתן כמובן במקביל להליך הרפואי.

אני מאמינה שניסים קורים במיזם הזה… ואנו נעקוב אחרי מה שיקרה…

אני שולחת ברכות של ריפוי לכולם.

וביחד…

בואו…

נתחיל.

אגב – אני ממליצה לאגודה למלחמה בסרטן לשנות את שמה ל- "האגודה לריפוי מסרטן". אם למישהו יש קשרים – אנא… בקשו מהם לשנות את השם למשהו אופטימי יותר.

תודה מראש לכולם!

ואם יש לכם רעיונות – אתם מוזמנים לשתף.

מי שרוצה להצטרף למיזם או שיש לו הערות או הצעות – מוזמן לפנות אליי במייל hrimon@gmail.com 

הנה תגובה של דנה שבת: במחלקה האונקולוגית במרכז הרפואי דווידוף (בלינסון-השרון) יש יחידה לרפואה אינטגרטיבית, המשלבת בין מטפלים ברפואה משלימה ורופאים מהגישה המערבית. היא פעילה כבר כמה שנים, לא יודעת כמה. הם חלק בלתי נפרד מבית החולים, לא מתנדבים ולא תשלום סמלי. פשוט מטפלים נפלאים!

הנה הקישור  

במרכז הרפואי איכילוב יש יחידה לרפואה משלימה

http://www.tasmc.org.il/Internalmed/Oncology/Pages/Oncology-AlternitiveMedicine.aspx

אתם מוזמנים לפרט דרכים יעילות, לתת המלצות וכו'.

אתם מוזמנים לצפות בכתבה הנפלאה של אושרת קוטלר ששודרה בטלויזיה – ובה נאמר ששינוי בתזונה ובאורח החיים ריפא אנשים מסרטן. 

מיכל בוקר היא מטפלת ועורכת סדנאות שבהן היא מלמדת ריפוי של הגוף – גם למחלימים מסרטן. מדובר במספר מפגשים ובמחיר שווה לכל כיס. הנה הקישור.

http://argaman.info/web_articles_list.php?category_id=185

 הנה כתבה מעניינת של מיכל בוקר – עם סיפורי ניסים והמלצות בנוגע לסיבה למחלת הסרטן ולדרכי ריפוי

http://argaman.info/web_articles_list.php?category_id=182

הנה מידע על רפואה משלימה שפרסמה האגודה למלחמה בסרטן

http://www.cancer.org.il/template/default.aspx?PageId=6093

אגב – אני מציעה שם חדש לאגודה – האגודה לריפוי מסרטן.

הנה סרטון מעניין של הרב יובל אשרוב, ובו יש תובנות נפלאות לריפוי טבעי. שווה לצפות!

רפואה טבעית – הרב יובל אשרוב הכהן

 

רשימת מטפלות ומטפלים

 

יהודית פלאות

יהודית פלאות – מדיום. מטפלת בריפוי דרך שחזור גלגולים, מתמחה בטיפול ובהעצמה דרך תת המודע.מרצה מתקשרת מלמדת ריפוי ותקשור. חיבור להדרכה העליונה. עוסקת באימון לנוער ילדים ובוגרים. ומביאה אותם עד לייעוד הגבוה ביותר. נותנת ותתן את ידה במחלקות ילדים. מלמדת ריפוי אישי – הילינג -כל אחד יכול לעשות . ובעיקר תלמד את הוריהם ואותם לרפא עצמם דרך תת המודע… וריפוי אנרגטי… יהודית מציעה לטפל בהתנדבות בילדים ובבוגרים החולים בסרטן, ואף מקיימת סדנאות ללימוד להירפא. הנה המייל carma300@walla.com  הנה דף הפיסבוק שלה עם פרטים: http://www.facebook.com/carma3

 

לילך חיים יום טוב, מתקשרת

 

לילך חיים יום טוב – תיקשור והעברת מסרים והכוונה לגבי עבר, הווה ועתיד. ריפוי אנרגטי עוצמתי לכאבים פיזיים וריגשיים. אימון, ייעוץ, כלים והעצמה להגשמה ומימוש עצמי. התיקשור והריפוי האנרגטי הינם כלים עוצמתיים, בשילוב בקשתו האמיתית של הפונה למציאת פריצת-דרך לחיים מלאי משמעות, שימחה ואהבה. לילך מציעה לטפל בהתנדבות.

 

הנה ראיון עם לילך חיים יום טוב

 

ניר הדס

ניר הדס – אני ניר הדס, מומחה לכושר גופני ובריאות, עם מעל ל- 30 שנות ניסיון ומאמן מנטלי לחיזוק אישי והנעת שיפורים באורח החיים.
מייסד קבוצת "טוב לי בגופי – פתרונות לאורח חיים בריא" ומחבר הספר "התרופה המודרנית". פרטי התקשרות:
אתר: http://www.tovlibegufi.co.il/
דף אורח חיים בריא: http://www.facebook.com/Tovlibegufi
כתובת מייל: nir@tovlibegufi.co.il
אשמח להשתתף בפרויקט המבורך ולתרום בכל דרך. טל' 050-5643644

 

 

ענת רותם

ענת רותם – מטפלת הוליסטית 25 שנה – בביורגונומי, רפואת תדרים, רייקי קבלי: הטיפול ההוליסטי של ענת כולל טיפול אנרגטי לפתיחת חסימות וריפוי הגוף והנפש, מכוונת ומייעצת לבריאת מציאות בעזרת מסרים בתיקשור, ספרי קודש והטארוט. כמו כן, בעלת מרכז למיסטיקה, חנות ומפגשים הוליסטיים "הוליסטיקה" בדרך רמתיים 77 הוד השרון, חנות קטנה ומטריפה עם מוצרי העידן החדש ומרכז טיפולים ומפגשים. הטיפול לאנשים שייפנו בעקבות המיזם נעשה שלא למטרת רווח וכל אדם ישלם לפי יכולתו. טלפון:  09-7730977

 

 

 

כנרת מעיין – "אני מטפלת כבר 13 שנה בטיפולים אנרגטיים. ההתמחות שלי היא הילינג עמוק בשילוב פסיכוטרפיה בודהיסטית. אני מעונינת להציע טיפולים לחולים גם בהתנדבות. אשמח להעמיד את שרותי לאנשים שפונים בעקבות הכתבה הזאת. להלן אתר הבית שלי לפירוט נוסף אודותיי.

רויטל ביטון – קרימינולוגית מוסמכת, פסיכותרפיסטית קוגנטיבית התנהגותית ומנחה קבוצות. רויטל: "מעל שבע שנים ניתנת לי הזכות ללוות עשרות אנשים במסע החיים אשר הרשו לי לקחת חלק בעולמם לצד הקשיים שונים בחיי היום יום בארץ: טראומה, חרדה, קשיים כלכליים וביחסים האישיים. את חלקם ליוויתי ומלווה בקשיים שהפריעו לתפקוד היומי יומי שלהם כגון: חרדה אובססיבית כפייתית ,חרדה חברתית ,דיכאון, התפרצויות זעם . מנחה קבוצות לשליטה בכעסים ותקשורת אסרטיבית לאנשים במעגליי חיים שונים." 

אילנה אהרמן – דמיון מודרך – NLP חשיבות דמיון המודרך ו-N.L.P – בחיי החולה שרוצה להבריא: ראשית – העובדה שהאדם חלה – נובעת ממשהו שאירע לו בחייו ומבחינה רגשית – לקח את אותו האירוע בצורה קשה. זה יכול להיות אובדן פתאומי, טראומה ממשהו, רגשות שליליים לאורך שנים וכו'. נשאלת השאלה אם החולה רוצה להבריא. בדמיון המודרך אדריך את החולה עם דימויים מרפאים שהוא מתחבר אליהם, מקומות, נופים, צלילים, אנשים ועוד.
ה-N.L.P מניח שלכל אדם יש את היכולות לעשות את הבחירות הנכונות עבור עצמו. הוא רק צריך להבין מהן היכולות שלו, להבין את האמונות שעל פיהן הוא חי ולרצות לשנות את הגישה שלו לחיים. את כל זה אני מוכנה לעשות בהתנדבות דרך טלפון או סקייפ – לפי רצון החולה. יש ליצור איתי קשר – 0544773655,  04-6547089
גלילה עדי אוהבת ציון – "רפלקסולוגית והילרית, מטפלת הוליסטית נפשית. יש לי גם עבר בתיאטרון , רקע בפסיכודרמה וכלים נוספים גם להיבט הנפשי, וגם קרניו סאקרל, ועוד." הנה האתר של גלילה
http://www.galila-adi.com/index.php

הנה ערוץ היוטיוב של גלילה

http://www.youtube.com/user/galilaadi

שרה ביתן, מטפלת ומצטרפת למיזם רפואה משלימה לחולים

שרה ביתן – "אני כבת 51 עוסקת מזה 10 שנים בתחום הרוחני (וגם מנהלת חב' לכח אדם בתחום הרפואי). אני עוסקת בהילינג כריפוי להרגעה וכאבים פיזיים וכן עוסקת בתטא הילינג – תטא הילינג הוא כלי העוזר לשנות מציאות דרך התת מודע  – עובד על אנרגיות מופלאות וחיבור לאנרגיות הבריאה ובהחלט עובדת עם תחומים של כאב ומחלות פיזיות. אני מורה מוסמכת מטעם ביה"ס הבינל"א לתטא הילינג. מורה מוסמכת לדמיון מודרך,  אני מעבירה סדנאות בנעמ"ת מחוז חולון ומחוז רמלה סדנאות בהעצמה. אני בטוחה שאוכל לעזור ולתרום רבות בתחום שלי מהקלה על כאבים פיזיים, הרגעה ועד ריפוי פיזי לחלוטין (מנסיוני בעבר לריפוי מוחלט של מטופלים שהאמינו בדרך ובי)." הדרך לאור –

 

 

 

רויטל אביב פסיכותרפיה הוליסטית – עורכת שיחות פסיכותרפויטיות, מטפלת בהילינג, דמיון מודרך, פרחי באך, קלפים טיפוליים, ועוד הרבה דברים טובים… smile מטפלת גם באמצעות קערות טיבטיות. בחרתי להרחיב על הטיפול בקערות כי אותן לא הרבה מכירים או חוו. ראשית הקערות הטיבטיות הינן כלי נגינה עתיק מאזור הרי ההימלאיה וטיבט. בעבר הרחוק היו משתמשים עם הקערות לריפוי ואף לשינוי מצבי תודעה. במנזרים הבודהיסטים היו משתמשים בהם בזמני תפילה ומדיטציה. צלילי הקערות הטיבטיות הינם מיוחדים ביותר וחודרים עד עומק הנשמה, הם רכים ועדינים ויחד עם זאת בעלי עוצמות אדירות המרטיטות את הגוף והנפש. הצלילים סוחפים אותנו ומאפשרים לנו רגעים של חסד, שלווה, התבוננות פנימית והתחברות לשקט שבתוכנו.

הקערות עובדות גם במישור הפיזי – כשמונחות קערות על האדם הויברציה מרטיטה את הגוף לגמרי מאותו מקום שהקערה מונחת ומתפשטת באדוות לשאר הגוף. זה עובד על עקרון תורת הרטט/תורת הצליל אם שמעת. היום מפוררים אבנים בכליות למשל ע"י גלי קול ואז האבנים מתנפצות לחלקים קטנטנים ויוצאות דרך השתן. גלי הקול של הקערות עובדים בצורה עדינה יותר על הגוף. שהרי הגוף שלנו עשוי מ-72% מים וכידוע גלי קול מתפזרים יותר חזק במים (לכן לא מטפלים בנשים בהיריון על גבי הבטן ישירות כדי לא להבהיל את התינוק עם קול חזק) לכן בדרך מעבר הרטט בגוף מתפוררים כרישי הדם שמסתובבים לנו באופן טבעי בגוף ושאר מוקדים תקועים מבחינה פיזית וכמובן וגם במישור הנפשי/רגשי – אם מסתכלים על זה מבחינה רוחנית אנרגטית אז הקערות מפוררות חסימות רגשיות שהיינו תקועים איתן.
לאחר טיפול בקערות (שהמוח יורד לגלי אלפא וכו'… והגוף ברגיעה מוחלטת) מטופלים שלי מדווחים על הרגשת קלילות בגוף המורגשת משמעותית לפני שנכנסו לטיפול, יש שנרדמים באמצע הטיפול מרוב שהרגיעה שהגיעו אליה היא מוחלטת והגוף שלהם "צמא" למנוחה…

רלי טיפולים לגוף ולנשמה · מטפלת הוליסטית במגוון טיפולים –  B.E.S.T -טכניקת הסינכרון הביואנרגטית, רפלקסולוגיה, רייקי, עיסוי רפואי, פדיקור רפואי, טיפולי בית לגיל הזהב ולקשיי ניידות -התעמלות בריאותית טיפולית.

052-3795974 09-7969363

 

האם האנונה עוזרת?

מצאתי קישור בפיסבוק, לפיו לאנונה יש סגולות ריפוי!

 

* הערה חשובה – האחריות לפנייה ולטיפול של המטפלות הינה על הפונה והמטפל, ולאתר אישה אין אחריות בקשר לטיפול של המטפלות. ישנה כאן רשימה של מטפלות שהתנדבו לתת טיפולים ללא תשלום או במחיר סמלי, ואתר אישה לא בחן את אופן הטיפולים. אין בכתבה זו להוות המלצה לפנות למי מהמטפלות, וכל אדם יחליט בעצמו או לאחר התייעצות מהי שיטת הטיפול העדיפה עליו. מומלץ לבקש מהמטפלת לפרט את אופן שיטת הטיפול. וכאמור – כל אדם יפעל לפי שיקול דעתו.

 

חגית רימון, אתר אישה

hrimon@gmail.com

 

6 תגובות בנושא “מיזם חדש – ניסים קורים – רפואה משלימה בהתנדבות לחולי סרטן ודרכים לריפוי”

 1. ראשית כל הכבוד
  אני מטפלת כבר כ-15 שנים גם בחולי סרטן וגם (ולא פחות חשוב) בבני משפחתם.
  הייתי שמחה להתווסף לרשימה, אולם עקב טיפול בבן חולה כרוני, איני יכולה להרשות לעצמי להתנדב, אוכל לעשות מחירי הנחה.
  אשמח לשמוע תגובתך.
  יום טוב
  דלית

 2. יוזמה נהדרת וברוכה ומעריך מאד אתכן על פועלכן.
  הערה אחת קטנה – במקום חולים קשים – יש דבר כזה? אולי לוקים או חולים במחלות קשות..
  כל טוב
  LOVE
  נדב

 3. כל הכבוד לבנות המופלאות על המיזם על היוזמה הברוכה, ומהי התזונה שהיה בחדשות שאמרו שזה עוזר להרפא מסרטן?..

 4. שיטות מקובלות רבות היו ידועות בעבר, אני חושב שהרפואה הסינית האלטרנטיבית היוותה כמעין "רפואה משלימה" כבר בימים עברו ועדיין חליטות תה מסוימות הגיעו לשאר העולם לתרופה של חולים סופניים (והצילה אף רבים).
  הגלובאליזציה ושילוב בין הרפואה האלטרנטיבית והקונבנציונלית מהווה כדבר המושלם הן מבחינת החולים והן מבחינת ענף הרפואה.

 5. מיזם ככ נפלא ואנושי …
  כדאי לבדוק את שיטת קוד-יה, שעוזרת לחולים רבים להבריא ממחלות קשות.
  השיטה משלבת בין תורות המזרח לידע העתיק הטמון בקבלה היהודית.
  מדובר בשינוי המקור – המבנה האנרגטי הגורם למחלה למצב של איזון והחלמה.
  שיטה ייחודית שפותחה ע"י לאור נהלל .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.