הפייסבוק פתח לי עולם ומלואו… מהם הדברים הכי טובים שקרו לי בפייסבוק? / אתר אישה – אתר נשים

מאת: נויה אור יהב

noya

הפייסבוק פתח לי עולם ומלואו…
מהם הדברים הכי טובים שקרו לי בפייסבוק ?

הכרתי את בעלי השני והאחרון דרך הפייסבוק. אמרתי: לבעלי לא משנה מה יקרה לכל אחד מאיתנו – אני אהיה נאמנה לך עד יום מותי. לא רוצה לשמוע על אף אחד אחר, ובעלי המתוק ענה לי: נו, בטח, נראה לך שמישהו אחר ייתן לך את החופש 24/7 שאני נותן לך? 🙂.

לפני 3 חודשים אימי נפטרה. אני הייתי בשוק כאשר הייתי בשבעה ואחותי פתחה את הדלת ואמרה לי נויה חברים שלך מהפייסבוק באו, כל כך הרבה אנשים באו לנחם אותי דווקא מהפייסבוק ואמרו לי היינו חייבים לראות אותך אין לך מושג כמה את משפיעה על החיים שלנו ועושה הבדלים בחיים שלנו. אם אפשר לסכם את זה בשתי מילים "אושר אמיתי".

כשהייתי בתקופת הפרקטיקום, כמעט כל המתאמנים שהגיעו אליי הגיעו מהפייסבוק מהארץ ומהעולם ואפילו היו כאילו שחיכו לי 8 חודשים לאימון איתי. אמרתי: להם יש לי חברות מדהימות ומקצועיות, לכו אליהן, אני די עמוסה במתאמנים והם לא רצו. הם אמרו לי: לא משנה מה, אנחנו רוצים אותך ומוכנים לחכות לך כמה שצריך. הייתי בהלם לגמרי.

לפני שנה וקצת אחרי שלא התקבלתי לטד בארץ ורציתי להירשם לטד בעולם – נפגשתי עם אורי יחידי חבר מדהים ומיוחד שלי מהפייסבוק והוא אמר לי: נויה מה את צריכה לרדוף אחריהם? את מעולה בכתיבה ואת נוגעת בהרבה אנשים. לכי תכתבי ספר, הוא בטוח יהיה רב מכר ויעשו עליו כותרות ואז יבוא היום שהם ירדפו אחרייך. וזה הזכיר לי בדיוק את הדברים שיובל אברמוביץ מעורר ההשראה בגדול בחיי אמר לי: נויה, אם תכתבי משהו טוב או תעשי משהו שאת טובה בו בצורה הטובה ביותר שלך, בצורה יסודית – בסופו של דבר אם זה יהיה טוב, אנשים ידברו על זה וזה יגיע לאנשים הנכונים וזה יתפוס תאוצה אדירה.

הרבה אנשים מדהימים הכרתי פנים מול פנים דרך הפייסבוק וכל כך שמחתי לפגוש אותם ואפילו אחד לא אכזב אותי.
שבוע שעבר הכרתי את גלית קצב המדהימה איזו אישה נדירה ומיוחדת עם אישיות גדולה. ווידוי: כל כך הרבה פעמים בחיים שלי אכלתי חרא, במיוחד מנשים שמאוד אכזבו אותי, אבל עדיין לא הפסקתי להאמין והמשכתי לפתוח את הלב שלי ליצירת חברות חדשות דרך הפייסבוק. כשהעזתי לעשות זאת הכרתי נשים נפלאות וגלית היא אחת מהן. דרך השיחה עם גלית ירד לי אסימון גדול לשם הספר שאני כותבת, שנראה לי שזה יהיה השם הסופי: "הסוד ליצירת חיים ללא חרטות".

כאשר לא עברתי את הבחינה הסופית של מכון אדלר, האדם הראשון שפניתי אליו היה אייל סבג. אייל הוא לגמרי הנפש התאומה שלי. הוא כל כך הרבה פעמים עזר לי ותמך בי. בגלל זה באופן טבעי בחרתי בו כמאמן העסקי שלי.
וזה המסר העיקרי שאייל כתב לי לאחר שלא עברתי את הבחינה : "היו סבלנים כלפי כל מה שאינו פתור בלבכם. נסו לאהוב את השאלות עצמן, כאילו הן חדרים נעולים וכאילו הן ספרים שנכתבו בשפה זרה. אל תנסו לחפש את התשובות. הן אינן יכולות להינתן לכם עכשיו, כי עדיין אינכם מסוגלים לחיות אותן. זו שאלה של התנסות בכל. לעת עתה. ייתכן שביום מן הימים, לאחר תהליך הדרגתי, אפילו בלי שתבחינו, תמצאו את עצמכם חווים את התשובה"(ריינר מריה רילקה).

יום טוב חברים נפלאים. תודה ענקית שאתם בחיי. אוהבת אתכם כל יום מחדש

נויה בפיסבוק: Noya Or-yahav

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.