מותניים ירכיים וישבן – הכל על צלוליט  

אחת התופעות הנפוצות שמטרידה את מנוחתן של נשים, היא הצלוליט.  

מאת: יח"צ

אחת התופעות הנפוצות שמטרידה את מנוחתן של נשים, היא הצלוליט. מדובר בהצטברות תאי שומן מתחת לעור אשר גורמת לו להיראות גבשושי ומחוספס (בדומה לקליפת תפוז). בגלל הקרבה של הצטברויות מאגרי השומן אל פני העור, נוצר מראה לא אסתטי, ובמיוחד באזורים כמו: מותניים, ירכיים וישבן. בעיית הצלוליט תוקפת נשים ואפילו אחוז מסוים של גברים, אנשים רזים או שמנים, צעירים או מבוגרים. ודרך אגב, "צלוליט" אינה "צלוליטיס" אשר מוגדרת כדלקת חריפה של רקמות החיבור התת-עוריות.

הבשורה החדשה – טיפול מתקדם לצלוליט
נשים רבות שניסו להילחם בתופעה על ידי תזונה בריאה ופעילות גופנית, העידו שלמרות שחל שיפור מסוים במראה העור, הן התקשו לשקם אותו ולהשיב לו את המראה האסתטי הרצוי. מסתבר שגם עיסויים מיוחדים, חגורות רוטטות, קרמים למיניהם או תוספי תזונה נמצאו כבלתי יעילים, או שהשפעתם הייתה זמנית בלבד. מרבית המחקרים על צלוליט הראו שיפור של 50%-25% באמצעות שילוב של מספר שיטות שונות, ואילו מבדקים אחרים הראו שיעור שיפור אף נמוך מזה.
המראה הבלתי מחמיא של העור פוגע באיכות החיים של הסובלות מצלוליט. הן נמנעות מבגדים קצרים וחושפניים, ומבילוי חברתי בים או בבריכה. שמעתי נשים שנשבעו שלעולם לא ילבשו יותר בגד-ים, בוודאי שלא לאור יום, ובטח שלא בפני זרים… הצלוליט פוגע בתחושת היופי ובביטחון העצמי.

מנצחים את הצלוליט
אין כל ספק שהטיפול הטוב ביותר הוא טיפול משולב של קוסמטיקה מקצועית וסגנון חיים בריא. תוספי מזון בהתאמה ייחודית לך יסייעו לטיפול הקוסמטי באופן משמעותי. הטיפול הקוסמטי החדיש והיעיל ביותר נמצא היום בשימוש בקליניקות קוסמטיקה מובחרות בלבד. מדובר בטיפול חדשני, שממצק את העור ביעילות.
טכניקה מתקדמת מפעילה גירוי עמוק על אזורים שבהם יש נטייה לצבירת שומן. נשים שהתמידו בטיפול וקיבלו תכנית תזונה אישית מקצועית, מעידות שלא זו בלבד שהתוצאות מדהימות, הן זכו בבונוס מיוחד – הצרת היקפים. הטיפול המשלב מגוון חומרים יעילים, ומכשיר ייחודי למיצוק העור משחרר חומצות שומן וצבירת הנוזלים בגוף מופחתת בצורה משמעותית. המטופלת שוכבת על מיטת הטיפול ברוגע ואת כל השאר מבצעת קוסמטיקאית מיומנת ומקצועית.
במכוני היופי המובילים כבר הבינו שזו הדרך הטובה ביותר להשיג גוף בריא וחלק יותר, והכי חשוב… איכות חיים חדשה.
מומלץ לבצע את הטיפול במכון יופי מקצועי, ורק לאחר פגישת ייעוץ, והכנת תכנית טיפול אישית.

הטבה לקוראות אתר אישה –  50% הנחה על טיפול צלוליט ראשון.

הלגה רקנטי, בעלת " הלגה מרכזים קוסמטיים רפואיים" – קוסמטיקה פרא רפואית מתקנת
WWW.HELGA.CO.IL

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.