5 טיפים מנצחים לשמירה על עור הפנים

בשיתוף ניו פארם

dri

בגדי מעצבים, נעליים יוקרתיות, תיק מהודר ותכשיטים ייחודיים, כל אלו יעניקו לך מראה יוקרתי ושיקי, אך בלי טיפוח עור הפנים, לעולם לא תוכלי להקרין את המראה המטופח והמושלם. אז קבלי מאיתנו חמישה טיפים מנצחים לשמירה על עור הפנים, כאלו שלא דורשים מאמץ, וכל מה שצריך להקדיש להם, אלו 5 דקות בבוקר ובערב. תאמיני לנו שזה שווה…

שגרה של טיפוח

פעולת טיפוח עור הפנים צריכה להיות  חלק מהשגרה היום יומית, כמו פעולה של שתיית קפה בבוקר וצחצוח השיניים. כך תהפוך הפעולה למשימה כמעט בלתי מורגשת. אז מהם עקרונות הטיפוח הבסיסים, הא'- ב' של טיפוח העור במוצרי הקוסמטיקה? יועצות מחלקת הקוסמטיקה של ניו פארם לדוגמא, ממליצות על חמישה שלבי טיפוח הכרחיים: ניקוי העור בחלב פנים, השלמת הניקוי במי פנים, מריחת סרום להחדרת לחות לשכבות העמוקות של העור, הזנת אזור העיניים בקרם מתאים, ומריחת קרם יום/לילה. כמובן, בהתאם לגיל, מצב העור ופרמטרים נוספים מומלץ לשלב טיפול נוסף או חליפי.

לא ישנים לפני שמנקים

אחד הכללים החשובים ביותר בטיפוח העור הינו לא לוותר על ניקוי הפנים לפני השינה. העייפות אחרי בילוי של לילה, גורמת לעיתים לויתור על פעולה חשובה זו. האבסורד הגדול הוא שדווקא לפני יציאה לבילוי, ישנה נטייה לאפר את הפנים בשכבות של צבע, הסותמות את נקבוביות העור. היכנעות לעייפות יוצרת מצב שבו בערב שבו העמסנו על עור הפנים, מנענו את האפשרות של העור להתאושש מכך בלילה.

המרכיבים החיוניים בקרם הלחות

מחירי מוצרי הקוסמטיקה מרקיעים לעיתים לשחקים. איך נדע שהקרם המוצע בפארם הינו איכותי? במחלקת הקוסמטיקה של ניו פארם ממליצים לבדוק את תאריך התפוגה של התכשיר. מוצר שפג תוקפו אינו אפקטיבי בביצוע תפקודי מרכיביו. יש לדעת כי מוצרי טיפוח מכילים מגוון מרכיבים. חיוני שבקרם הלחות יהיו לפחות שלושה מרכיבים בסיסים: ויטמין A , המסייע בהחלקת העור, ויטמין E הידוע כמשפר את גמישות העור ומגן מפני התייבשות, ומקדם הגנה (קרם ליום).

לעורר באמצע היום את עור הפנים

עור הפנים משקף את התחושה הפנימית של הגוף. בימים בהם האנרגיה הגופנית ירודה, עור הפנים יהיה הראשון להציג זאת החוצה. החזרת הברק לעור הפנים תעשה באמצעות עיסוי, שישווה לעור מראה מחודש ורענן.

השיטה לעסות את הפנים מבוססת על שימוש בכריות האצבעות כשמידת הלחץ תותאם לאזור הפנים. לדוגמא, באזור העיניים הלחץ המופעל יהיה רך ועדיין, ובאזור הרקות הלחץ יגדל. התנועה תהיה בעיקרה מעגלית ותנוע ממרכז הפנים כלפי חוץ, כאשר קצב העיסוי יהיה מהיר ומעורר. חמש דקות של עיסוי יכולות להיעשות בזמן שיחה טלפונית או בזמן המתנה ללקוח, במיוחד בשעות הצהרים כשרמת האדרנלין יורדת.

פעם בשבוע פנקו את הפנים

 על פי רוב  אין פנאי במהלך השבוע לטיפול פנים מעמיק, הגוזל זמן יקר, אך יש לזכור שהעור זקוק ל"דלק" שלו על מנת לשמור על מראה בריא ורענן. על כן, פעם בשבוע הכניסו ללו"ז פסק זמן לפינוק ממושך יותר מהרגיל לעור הפנים. בזמן הזה ניתן למרוח מסכה מזינה, או לפנות זמן לישיבה מול קערת אדים בתוספת חליטת קמומיל ולבנדר. כל טיפול, שהינו תוספת לשגרת הטיפוח, יתמוך בטיפול היום יומי בפנים.

 

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.