המלצה על הספר "אושר אפשרי"

המלצה על הספר "אושר אפשרי"

מאת: חגית רימון

אושר אפשרי – טל בן שחר

הגישה שלי היא ללכת לסדנאות מעניינות שנותנות כלים לשידרוג החיים שלנו וכמו כן לקרוא מידי פעם ספרי עיון שנותנים נקודת מבט שיש בה כדי לסייע לנו להגיע לדגם יותר טוב שלנו.

התחלתי לקרוא את הספר "אושר אפשרי", מאת ד"ר טל בן שחר. אמנם הספר יצא לפני כמה שנים, אבל רק עתה הגעתי אליו, והוא רלוונטי לכל זמן.

מעטיפת הספר: ד"ר טל בן שחר מציע הצעה מדהימה בפשטותה: דרך אופטימלית להתייחסות להצלחה ולכישלון, למשפחה, לאהבה, לקריירה ולחיים בכלל. בעזרת תובנות מאירות עיניים, אנקדוטות אישיות וסיפורים מרתקים בשילוב עם תרגילים מעשיים, הוא מסביר מדוע הדרך אל האושר לא תמיד רצופה הצלחות, מדוע הפחד מכישלון משתק אותנו, וכמה נרוויח אם רק נדע לסלוח לעצמנו וללמוד מכישלונות ומרגשות כואבים. ב- אושר אפשרי תגלו איך להתמקד בדברים החשובים בחיים, ואיך להגשים את הפוטנציאל שלכם ולהיות מאושרים באמת!

בקורת ספר

ספר מעניין שכתוב בצורה קלילה וזורמת. יש בו תובנות שוות, שעוזרות לשפר את מצב הרוח ונותנות כלים לשידרוג חיינו בכל מיני תחומים.

הנה כמה משפטים מעניינים מהספר. מומל. לקרוא ולסמן משפטים חשובים במרקר, ומידי פעם לעיין בספר.

"פחד עז מכישלון מגביל אותנו, גורם לנו להתנגד בכל כוחנו לכישלון ומונע מאיתנו לקחת את הסיכונים הנחוצים לצמיחה."

"כישלון הוא חלק בלתי נפרד מהחיים, וחלק משמעותי במיוחד מחיים מוצלחים."

"אלה מאיתנו שמפחדים פחד עז מכישלון, אינם מצליחים לממש את הפוטנציאל שלהם."

"כדי לחיות חיים מלאים ומספקים – חיי אושר – עלינו להניח לעצמנו להרגיש את כל טווח הרגשות האנושיים, ובמילים אחרות, עלינו לתת לעצמנו רשות להיות אנושיים."

 

אלנה פרנטה – הרומאנים הנפוליטניים – בקורת ספר – הסופרת שכותבת בעילום שם על חברות בין שתי נשים

 

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.