ההשפעה של האנשים מסביבנו ומה כדאי לעשות?

מאת: חגית רימון
ההשפעה של מי שמסביבנו
ההשפעה של מי שמסביבנו
היי מה שלומך?
אני רוצה לדבר על משהו שהוא אולי טריוויאלי, אבל חשוב. והוא – ההשפעה של האנשים עלינו, האנשים מסביבנו.
מה שאני רוצה לחדד זה שהאנשים הנמצאים מסביבנו מאוד משפיעים על מצב הרוח שלנו, על איכות החיים שלנו, על ההתפתחות האישית שלנו.
את יכולה להגיד שלא, הם לא משפיעים עליי ואני צומחת לבד ואני מסתדרת לבד והאושר שלי לא תלוי באף אחד. אולי, אבל אני לא מאמינה בזה.
אני חושבת שלאנשים הנמצאים מסביבי יש השפעה על החיים שלי: הם נותנים לי רעיונות, השראה, הם יכולים לרומם אותי, הם יכולים לפגוע בי, הם יכולים לשמח אותי מאוד.
אז לאור העובדה שיש להם השפעה על החיים שלנו, כל מה שאני רוצה להציע לך זה להתמקד בשאלה ובנושא של מי האנשים הנמצאים בסביבתך.
אז תסתכלי, אם את בזוגיות תסתכלי על בן או בת הזוג שלך. תראי האם הוא מרומם אותך? האם הוא משמח אותך? האם כייף לך איתו? או שכאשר אתם נמצאים ביחד את חווה ממנו השפלה, פגיעה, עצב
חברות שלך – כייף לך איתן? הן מעודדות אותך? משמחות אותך? או שהן תוקעות לך מידי פעם הערות מעליבות?
בני משפחה – נעים לך איתם? או שלא?
אז תבדקי, תבדקי. אל תשימי את הדברים מתחת לשולחן או מתחת לשטיח. אל תטאטאי אותם. זה חשוב לבדוק.
ושאלה נוספת היא: מה החלק שלך במערכת היחסים? זה גם חשוב. תבדקי את זה. ולפי זה תדעי איך לפעול.
מקווה שהבנתן את הנושא – לעשות פשוט בדק בית. לראות מי מסביבנו? מה ההשפעה שלו עלינו? האם כדאי להשאיר אותו כבן אדם משמעותי בחיים שלנו? והאם רצוי שאנחנו נעשה איזשהו שינוי בחיים שלנו?
כלומר, אם יש מסביבי אנשים או בן אדם שפוגע בי, אז אני כנראה מאפשרת לו. כמה שזה נשמע נורא, אבל כן. יכול להיות. אז אני אצטרך קודם כל לעבוד על עצמי, להתחזקובמקביל או לאחר מכן להעיף את אותו אדם מהחיים שלי, כי למה שיהיה מסביבי או לידי אדם שפוגע בי?
אז ממליצה לכם לעשות פשוט בדיקה כזו קלה. תחשבו על זה דקה שתיים שלוש…
מאחלת לכן יום נפלא והרבה שמחה ואהבה. להתראות
חגית hrimon@gmail.com

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.