ראש השנה והפאנג שואי

האם אתם מעוניינים לזמן לחייכם אנרגיות מחודשות? האם אתם מעוניינים בהרמוניה ובאיזון בחייכם? …  

מאת: אביטל לוביא כהן

ראש השנה הוא חג שמשלב התחלה וסוף, שמחה ועצב. השמחה היא על בואה של שנה חדשה ועצב הקשור בסליחה ובמחילה על מעשינו בשנה החולפת. זהו זמן המאפשר התכנסות והתבוננות פנימית, ניקיון וטיהור מכל אשר חווינו בשנה החולפת.

למושג הזמן חשיבות עליונה באסטרולוגיה הסינית ואופי הפעילות של האדם משתנה בהתאם לטבע ולעונות השנה. בהתאם לפילוסופיה זו, אוגוסט וספטמבר הם חודשי הסתיו המהווים מעבר מן הקיץ הלוהט לחורף הקר. מבחינת התנהלות אישית – זה זמן טוב להרהר, לעשות חשבון נפש ולאסוף כוחות לקראת הבאות. מכאן, שראש השנה היהודי נחוג בתאום מושלם עם הטבע וזה מה שהופך אותו ליחיד במינו.

פנג שואי זו שיטה שמטרתה ליצור הרמוניה ואיזון בבית. הבית שלנו מהווה את מקור ההזנה הנפשית והחומרית שלנו וחשוב שיספק לנו אותם בצורה מיטבית. לכן, חשוב שנדע כיצד לטפל בו על מנת ליצור מציאות של אווירה נעימה ותומכת ביחסים, בתקשורת ובבריאות של בני המשפחה.

שילוב מוצלח בין ניקוי אנרגטי פנימי של הגוף ושל המחשבות לבין פינוי אגירה במרחב הפרטי שלנו בבית יאפשר לנו לקבל את פני השנה החדשה בצורה נעימה ונינוחה.

* האם אתם מעוניינים לזמן לחייכם אנרגיות מחודשות?

* האם אתם מעוניינים בהרמוניה ובאיזון בחייכם?
* האם אתם מעוניינים להיפטר מכל המטלות של העונה החולפת?

להלן מספר הנחיות כיצד לעשות זאת:

סדר וארגון – נחשבים לאבני יסוד בפנג שווי. כאשר אנו עושים סדר בחוץ אנו חשים סדר פנימי. לכן, החליטו בכל פעם לסדר אזור מסוים בבית. אל תחששו לזרוק. כאשר תפנו מקום פיזי, תאפשרו לאנרגיה חיונית להגיע ולשאת עימה הזדמנויות חדשות.

סיום תהליכים – בדקו אם יש תחומים בחייכם בהם השארתם דברים "באמצע". סיימו אותם על מנת שכל המשאבים החדשים יופנו למטרות חדשות.

ליקויים בבית – נזילות, סדקים, בעיות צנרת ומכשירים מקולקלים יוצרים אנרגיה של תקיעות אשר משפיעה לרעה על ההתנהלות בבית. תקנו אותם ללא דיחוי.

חפצים ישנים – בגדים ישנים בארון, כלי הגשה שמעולם לא השתמשתם בהם, מתנות מהעבר שאינן בשימוש וחפצים ששייכים לאנשים אחרים תופסים מקום ואינם מאפשרים לחפצים חדשים בעלי אנרגיה רעננה להיכנס למרחב הביתי שלכם. זרקו או מסרו אותם.

תמונות וסמלים – הסתכלו סביבכם על התמונות, הפסלים והחפצים בביתכם – האם הם משרים עליכם אווירה טובה ונעימה? האם התמונות משדרות אופטימיות וצמיחה? הקיפו עצמכם בחפצים מעוררי השראה על מנת שיעודדו אתכם לפעול מתוך תחושת הנאה וסיפוק.

ולסיום, כתבו על פיסת נייר את כל הדברים שאתם רוצים להכניס לחייכם בשנה הקרובה – זוגיות, בריאות, שפע, שמחה, פרנסה ותקשורת בינאישית טובה. שימו את הפתק במקום שבו תוכלו לראות אותו יום יום. באופן כזה, מילים אלו תהפוכנה למציאות בחלל האנרגטי הנפלא שיצרתם לעצמכם.

מאחלת לכם שנה טובה, בריאה ומתוקה, מלאת שפע והגשמת מטרות בביתכם ובחייכם.

 

אביטל לוביא כהן
יועצת פנג שואי

כדי להתעדכן בכתבות מעניינות ובאירועים – הצטרפו לדף אתר אישה בפייסבוק. לחצו like/אהבתי

 

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.