ראיון עם שרית זיו – מתקשרת והילרית

מאת: חגית רימון

 

שרית זיו וחגית רימון


היכולת לקבל תשובות מיידיות לשאלותינו נראית לי כיכולת מופלאה.
 איזה כיף זה לשאול שאלה, ומיד לקבל תשובה שפותרת את כל ההיסוסים. נפגשתי עם מספר מתקשרות, ואת כולן שאלתי איך הן עושות את זה, ומה הן מרגישות ורואות
במהלך התקשור.
לפעמים בא לי לקבל את היכולת הזאת, כי זה נראה לי ממש מעשה ניסים ואפשרות נהדרת לקבל תשובו
ת.
את המתקשרת שרית זיו הכרתי דרך הפייסבוק. נוצר בינינו קשר חברי, ולפני כמה ימים הגעתי לקליניקה המקסימה שלה בגן יבנה.
המפגש איתה היה מיוחד ונעים. היא משרה רוגע ושלווה. שאלתי אותה מספר שאלות והיא השיבה לי. חלקן כבר התבררו כנכונות… ואני מקווה שגם שאר תשובותיה. 
הנה הראיון עם שרית זיו:

 אנא ספרי קצת על עצמך

שמי שרית זיו ואני הילרית ומתקשרת. יש לי תואר שני במיקרוביולוגיה ומחלות צמחים, ואני עובדת במשרה מלאה בחברה ביוטכנולוגית המפתחת ומייצרת, בין היתר, מוצרי נוגדנים למחקר. אני נשואה ואם לשני בנים, מתעניינת בכל מה שקשור באנשים ואורח חייהם, במדע, ספרות ואמנות. אני אוהבת בני אדם.

איך התחלת לתקשר?

אני מתקשרת מאז שאני זוכרת את עצמי. לא שמעתי קולות. קיבלתי מידע שאחרים לא מקבלים. ידעתי מה עובר בראש של מי שעומד מולי. גם היום לא כדאי לשקר לי כי אני מיד יודעת. כילדה סברתי שכולם כמוני, עם הזמן הבנתי שזה לא מדויק ושכדאי "לצנזר"… ידעתי הרבה דברים שאחרים לא ידעו, אבל לא הבנתי שהם לא רואים כמוני. קיבלתי בתודעה הרבה דברים. למשל אמרתי לחברים בבית הספר דברים שניראו להם יוצאי דופן.
כנערה מתבגרת נחשפתי למידע פוגעני כמעט. זה הביא ל"סגירת תריסים"  ולשכלול היכולת להגן על עצמי. כך גדלתי, כשהמשיכה הטבעית והעיסוק היומיומי שלי, קשור לעולם המדע. במקביל, התפתחו יכולות ההילינג והתיקשור.

מהו הילינג?

הילינג זו יכולת שיש לחלק מהמתקשרים, המאפשרת להם לשמש צינור להעברת מידע של איך לטפל באותו האדם, והעברת אנרגיות של ריפוי. המטרה היא לרפא מכאובים פיסיולוגים ורגשיים. יש שני סוגי שימוש באנרגיה המרפאה. יש אנרגיה המועברת דרך כפות הידיים, מתקבלת בזויות שונות, בעוצמות שונות ובמיקומים שונים, כשהמטרה היא ריפוי של מכאובים פיסיולוגיים, הפגת מתחים (מתח נפשי מודע ומתח נפשי שמקורו בתת מודע) ושחרור מסטרסים (מתח גופני שנובע מהמתח הרגשי). אפשרות הטיפול השנייה נעשית על ידי העברת אנרגיה באמצעות העין השלישית. טיפול כזה נועד לפתוח חסימות רגשיות ואנרגטיות, להחזיר את האיזון האנרגטי והרגשי. זה כמו אינסטלטור, שפותח סתימות.
לאחר טיפול הילינג ניתן להרגיש תחושות אחרות, פיסיולוגיות ורגשיות. חלים שינויים במערך האנרגטי, והדברים זזים.

 מה את עושה בזמן תקשור? עם מי את מתקשרת? ואיך זה שאיננו רואים את הדברים הללו?

אני מחוברת לתודעה גבוהה, מתקשרת עם נפטרים או עם מלאכים גבוהים. אני משמשת צינור להעברת מידע בלבד.  המסר מתקבל בתודעה, ואני מתרגמת אותו למילים. אין לי מושג מדוע אני מתקשרת ואחרים לא. אני מאמינה, שמי שמקבל יכולת מסוג כזה, חייב להיות מצויד בהרכב אישיות המאפשר לו להתמודד איתה ולהשתמש בה בהגינות. את המידע שאני מקבלת אני מעבירה תוך תרגום למילים ואת האנרגיה המרפאה מכוונת כראוי ומעבירה למטופל. אני פשוט מתקשרת, מקבלת מידע ומשתמשת בו על מנת לעזור לאנשים ולשפר את איכות חייהם. עם השנים, המשפחה והחברים הקרובים, התרגלו ליכולות שלי ובמקום להתעסק בשאלות כמו איך ולמה, הם פשוט קיבלו את יכולות ההילינג והתיקשור כעובדה מוגמרת והחלו ליהנות מכך ולהיעזר בי בחייהם, בהתלבטויות, בבחירות שלהם ובהקלה על בעיות בריאות.

 האם לדעתך ניתן ללמוד לתקשר?

אפשר לפתח את טכניקות המדיטציה והפגת המתחים. כל אחד ואחת מאיתנו קיבל את תחושות הבטן ואת האינטואיציה שניתן וכדאי לפתח. לדעתי היכולת של מי שאינו מתקשר מלידה להתפתח בתחום, מוגבלת. תקשור גבוה משול בעיניי לכשרון ציור, יש אנשים שיש להם את זה ולאחרים אין. כדאי לזכור שקבלת יכולת כזו מלווה בשליחות, שלא תמיד פשוט וקל למלא.

 כשהגעתי אלייך נתת לי טיפ בנוגע למלח, את מוכנה לפרט?

אחת היכולות מאפשרת לי להבחין בקיום חוסר איזון אנרגטי כללי בחיי אדם העומד מולי. שטיפת רצפות הבית במי מלח (תמיסה המתקבלת ע"י הוספת חצי ק"ג מלח גס, שהומס מראש במים חמים, לדלי מי שטיפת הרצפות ללא סבון), משפרת מאד את האיזון האנרגטי בסביבת המגורים. יעילות השיטה מוכחת בקליניקה שלי על בסיס קבוע. שם קיים באופן טבעי, צורך תמידי בשמירה על האיזון הזה. ניתן גם לשים מלח גס בכלי נחמד בחדר המגורים או חדר אחר. המלח מועיל  משתי סיבות: הוא סופח עודפי לחות בחדר, יש להחליפו מידי כמה ימים, הוא מתגבש. כמו כן, כאשר נוגעים במלח גס הוא משחרר יונים שליליים. יונים שליליים הם הדבר הכי חיובי שיש בטבע. יש להם יכולת ריפוי. נכון שאנו שרים במקלחת ונעים לנו בחוף הים וליד מפלי מים? תנועת המים, בעיקר מי מלח, משחררת יונים שליליים הגורמים להרגשה טובה.

מה את עושה בעצם ?

אני עוזרת לאנשים באמצעות ריפוי מכאובים פיזיים/רגשיים בפרק זמן קצר יחסית. בתהליך של הילינג.  אני מטפלת במחושים פיזיים, בקשיים ובשחרור חסימות רגשיות. הריפוי נעשה תוך שימוש מושכל באנרגיות. מתקשר טוב יכול להשתמש באנרגיה בצורה נכונה המקדמת את תהליכי ריפוי .

האם הטיפול הוא אפקטיבי? את יכולה להביא דוגמאות?

לשמחתי התשובה חיובית. הקלה בסימפטומים פיזיולוגיים מתקבלת בדרך כלל תוך זמן  יחסית קצר. מעניין לראות שכל אדם מגיב אחרת לטיפול הילינג. השוני בא לידי ביטוי בעיקר בערך המוסף של הטיפולים. בעקבות מפגש הילינג מתחזקת תחושת הרגיעה הכללית ויכולת ההתמודדות עם אתגרים בחיים. לאחר שאדם משתחרר מגורם מכאיב שהעיק עליו, הוא יכול להפנות לנושאים אחרים. הפניות יכולה לבוא לידי ביטוי ביכולת טיפול נמרצת יותר בעניינים שבשגרה או אפילו בנושאים אחרים שנחשבו "תקועים" עד כה… אפשר לראות גם יכולת גיוס אנרגיה ומשאבים להשגת יעדים בחיים ו/או כיבוש "פסגות", שהגישה אליהן נראתה תמיד חסומה. מנסיוני, סדרת טיפולי הילינג קצרה, מאפשרת גם ירידת לחץ והפחתת הסימפטומים הנלווים אליו, באורח ניכר. אחד הדברים שתיארו המטופלים בעקבות טיפול מותאם אישית להפגת מתחים ורגיעה, שדברים התחילו להסתדר להם בחיים. הם חשו לטענתם, שקיבלו חזרה את היכולת לנתק את עצמם זמנית מהמרוץ היומיומי, לסדר את הראש ולקחת החלטות מאוזנות בנושאים שהוגדרו זמן רב כ"נתונים במבוי סתום".

 למי מתאים טיפול כזה?

אנשים כמוך וכמוני, התקועים בנקודה מסוימת. שיש להם בעיה או רצון להשיג דבר מה ורוצים לעשות שינוי. מי שיודע שהמצב הגרוע ביותר בכל הנוגע לנושא המעסיק אותו, הוא להישאר במקום בו הוא נמצא כעת ושנחוץ טיפול/שינוי. אדם שמוכן להשקיע בעניין כשטובתו האישית עומדת לנגד עיניו.

 מה החלום שלך?

להקים מרכז טיפול אלטרנטיבי שיאפשר את שיפור איכות החיים של מספר רב של אנשים.

איזה טיפ יש לך לתת לגולשות?

הקשבנה לתחושות הבטן שלכן, היא אינה משקרת. אני ממליצה לתת לאינטואיציה מקום של כבוד בחיים. יש לה תפקיד משמעותי, היא קיימת כדי לשמור ולהזהיר. היה ונתקלתן באדם, בהזדמנות כלכלית, עסקית, תעסוקתית או כל דבר שנראה מצוין ברגע הראשון אבל הבטן מתהפכת, הקשיבו לה והוסיפו לברר. אני ממליצה גם לשים לב ולהתייחס בכובד ראש לצורך בעריכת שינוי. לכל אחד מאיתנו יש מגוון יכולות, כישורים ותכונות. חלק באים לידי ביטוי ומשמשים אותנו על בסיס קבוע. הכישורים האחרים יושבים במקום פנימי המקביל לחצר אחורית כמו "טרנטע" מוזנחת המעלה אבק במרוצת השנים… ניעור אותו אבק מיכולת או מערכת כישורים עשויה להפוך את החיים מעניינים ומספקים יותר.  קיום אותם כישורים ויכולות מהווים את הבסיס המוצק ביותר לשינוי!

 

שרית זיו, הילרית ומתקשרת

http://www.tikshur.com/

 

 

 

חגית רימון

hrimon@gmail.com

* הטור הזה הינו אישי, ואין בו כדי להוות המלצה מכל סוג. זוהי התרשמותי האישית בלבד.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.