משמעות השם שרית על פי הנומרולוגיה וסוד האותיות

משמעות השם שרית על פי הנומרולוגיה וסוד האותיות:

מאת: תמיר בן אשר, נומרולוג

woman nice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

השם שרית נגזר משם שרה אמנו.

השם שרית על פי השפה הספרדית מדבר על נסיכה לכן נראה שהרבה נשים ששמן שרית, יש בהן יכולת מנהיגות, העצמה וכוח. כל זה בהנחה שמחוברת לביטחון שלה ולמטרות שלה. בנוסף נראה גם את הצניעות שבה והמופנמות שיש באישיות שבה.

לשרית יש יכולת הישרדות מופלאת להתמודד עם דברים שקורים לה בחיים ולדעת בחוכמה שבה איך להתמודד ולשנות ולמקד את עצמה למטרות שרוצה להשיג בחייה.

פסוק בתורה שמקשר את התכונה הזאת לשרית הוא מספר בראשית [פרק לב' פסוק כט']

וַיֹּאמֶר לֹא יַעֲקֹב יֵאָמֵר עוֹד שִׁמְךָ כִּי אִם-יִשְׂרָאֵל כִּי-שָׂרִיתָ עִם-אֱלֹהִים וְעִם-אֲנָשִׁים וַתּוּכָל.

שרית באישיות שלה היא אישה דינמית, בעלת יכולת להנהיג ולהוביל ויצירתית. בעלת יכולת עצמאית יודעת לשרוד, בעלת התלהבות ויוזמת, יכולת של אומץ ולא חוששת לעשות דברים. כל זה עם התמקדות במטרות שלה או שהמציאות כפתה עליה את דרך העצמאות. יש בה נדיבות ועזרה לזולת, החברה מעריכה אותה והיא שם כמו כולם.

יש בשרית עדינות ורכות. יודעת לתמרן בין שניהם בין העוצמה והרכות , היא שואפת ללמוד בחייה ולהעצים את החוכמה שבה, שרית אוהבת להעמיק ולחקור .

שרית באופייה אישה רגישה, לא תמיד מראה את זה. יש לה קשר לאימא ומאד אוהבת אותה לכאן או לכאן והכל קשור בתהליכים שחוותה בחייה .

שרית יכולה להתעסק בתחום תקשורת וגם צד טיפולי כל שהוא וגם בשירות .

שרית גם אישה מאד מינית ויצרית ויש בה הרבה חמימות ואכפתיות.

מבחינת זוגיות לשרית חשוב בן זוג עם יכולת תקשורתית ומקרין שמחה וקלילות אך מצד שני חשוב לה שהגבר יהיה בעל השכלה כלשהי ועם עומק ומסודר .

שרית – חשוב ומומלץ שתרפה כשצריך ותשחרר את העבר ולא תשמור פנימה רק ייטב לה.

מבחינת הפתרון של שרית : להתחבר לעצמאות ולשמחה וביטחון .

מבחינת החיסרון : להרפות כמה שיותר ופחות להיכנס לקטנות ולשחרר את העבר ולא להיתקע שם ולהיות פחות תלותית פשוט להיות היא עצמה שרית.

מבחינה נומרולוגית : שרית יש בה רוחב לה ונתינה ויכולת ניהולית ועצמאות . המנטרה עבורה שאת עצמאית על כל הרבדים השונים  את מרפאה את עצמך. החיסרון שעלול להיות: הפתעות בלתי שגרתיות או קצרים מפתיעים בכל תחומי החיים.

באהבה ממני תמיר בן אשר נומרולוג

 

 

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.