אוננות – מומלץ גם לנשים

כל כמה זמן, עשרה ימים או שבועיים, אני מאוננת. ותצחקו על מה אני חושבת תוך כדי… עליכן! כן! עליכן! אני חושבת על אלו שלא מאוננות ומפסידות…  

מאת: שירה אביב

כל כמה זמן, עשרה ימים או שבועיים, אני מאוננת. ותצחקו על מה אני חושבת תוך כדי… עליכן! כן! עליכן! אני חושבת על אלו שלא מאוננות ומפסידות…

לא מדברים הרבה על אוננות, כי הנושא נתפס כ"כחול" מדי, או שלא יאה לעסוק בו. ולכן עד כה לא כתבתי כלום על כך, עד שהחלטתי שזהו. הגיע הזמן שאכתוב כמה מילים על אוננות, מנקודת מבטי האישית.

אז מה איתך? את מאוננת לפעמים? אני מאוד מקווה שכן. קודם כל כי בריאותית אומרים שזה טוב. זה ממריץ את הגוף ונותן לו חיות. ובנוסף – זהו כייף אמיתי. הגוף מתעורר לחיים. אני מרגישה סקסית, לא משנה מה אני לובשת ואיך אני נראית באותו הרגע. לא צריך את הטובות של אף אחד או אחת – ההנאה מובטחת.

אני די עצלנית לגבי אוננות. כמעט אף פעם לא נגעתי בעצמי כדי לגמור. זה נובע מכך שבעבר לא כל כך אהבתי את עצמי, כך שנגיעות שלי בגופי כלל לא גירו אותי. אז בכלל לא אוננתי. עד שלפני כמה שנים גיליתי את "ביצת הקסמים". 

womanniceבת זוגתי לשעבר, שאהבה סקס, הציעה שנלך לחנות "סיסטרס" בנמל תל אביב. אז הלכתי איתה. וכמובן שהרגשתי מבוכה, אבל החזקתי מעמד. ושם קנינו דילדו וביצה. ומה זו הביצה הזו, אתן שואלות?

זוהי ביצה המופעלת על ידי בטריה, מצמידים אותה לדגדגן, והופ! אני צריכה רק לעצום את העיניים ולהגיע לשמיים.

לפעמים אני מדמיינת על זו או על זו ולפעמים אני אפילו לא צריכה לחשוב על כלום. הגוף שלי מיד מתעורר לחיים. זה כל כך נעים. ונפלא.

בעבר, בכל פעם שאוננתי מיד דמותה של אמא שלי עמדה מול עיניי… אמרתי לעצמי שגם היא חייבת להשתמש בביצה הזו, ולמה שתפסיד? אבל כמובן שלא רכשתי לה את הפריט הנ"ל וכלל לא שוחחתי איתה בעניין. לא נעים… לאחרונה כשאני משתמשת בביצה או בויברטור אני חושבת על הנשים שלא מאוננות, ומצרה על כך.

למי שמתביישת ללכת לחנות סקס, או שסתם לא בא לה – יש היום בעידן האינטרנט המון חנויות סקס וניתן לרכוש אביזרים במחירים שווים דרך המחשב. קל ופשוט. ניתן למשל לקנות ויברטוק קטן. רק מכניסים סוללה אחת או שתיים וזהו.

אה, ויש עוד משהו שרציתי לדבר עליו. השניה שאחרי. באוננות ההנאה עולה ועולה ועולה ואני מרגישה כל כך נפלא, והנה, הנה, הנה, זה מגיע…. כן, כן כן, כמה נעים… ו…פוף! די!! זהו!! אל תגעו בי יותר יותר!!

תמיד מפליא אותי איך ברגע אחד ההרגשה כה נהדרת ובשניה אחר כך יש תחושה ש-די!

בעבר, כשראיתי את המודעות בעיתון עם אביזרי המין חשבתי שזה רק לסוטים. מה זה הויברטור הזה?? שאלתי את עצמי. והדילדו?? אלוהים שישמור. רק זונות וסרסורים או נימפומנים משתמשים בדברים האלה! אבל בזכות בת הזוג לשעבר בדקתי במה מדובר והבנתי שהאביזרים הללו פשוט משפרים את חוויית המין, ביחד ולחוד.
אז מה איתך? את מאוננת? אני מאוד מקווה שכן!

כדי לא להחמיץ כתבות ועדכונים, הצטרפי לדף הפייסבוק של אתר אישה!

ארז ארג'ונה: כל מי שאנו פוגשים בדרכנו הוא מלאך שהגיע אלינו לתת לנו את מתנתו ולהעצים אותנו.

 

 

 

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

2 תגובות בנושא “אוננות – מומלץ גם לנשים”

  1. היי,
    הכתבה לא נעשתה כדי לקדם שום מוצר ספציפי. ותודה על הערתך.
    אגב המכשיר הספציפי הנ"ל גם מספק 🙂

  2. אוננות זה חשוב, ללא ספק – אבל כשמקדמים מוצר מסויים כדאי לבדוק שהוא באמת ראוי.
    המוצר שמופיע בתמונה הינו מוצר ירוד מפלסטיק, פלסטיק הוא אחד החומרים הכי פחות מומלצים להחדרה, קשה מאד לשמור עליו היגייני, הוא בעל מרקם נוקשה והרבה פחות עמיד (לא נעים כשמוצר כזה מתפרק לשני חלקים, בתוכך…).
    יש שלל צעצועים שנהדרים ומותאמים לאוננות – אם כבר החלטתם לעשות שירות לקידום האוננות (וסיסטרס) עשו זאת עם משהו ראוי, שבאמת יתן ערך מוסף לקוראות ההדיוטות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.