ראיון עם איילת דוד קורן, בעלת חנות סקס נשית – סיסטרס

איילת דוד קורן, בעלת חנות הסקס סיסטרס

 מאת: חגית רימון

איילת דוד קורן, בעלת חנות הסקס סיסטרס

 

סיסטרס היא חנות סקס נשית, והנה מה שכתוב עליה באתר שלה:  סיסטרס הוקמה בשנת 2004 מתוך אמונה כי הנאה מינית הינה זכות בסיסית של כל אישה. הקו המנחה את הפעילות היום יומית של סיסטרס הוא שיפור הגישה לצעצועי מין, קיום תקשורת פתוחה וקבלת מידע אמיתי ומהימן בנושאי סקס, במטרה לקדם הנאה, בריאות ואושר. היינו רוצות להגיע ליום בו נרגיש שלמות עם גופינו וצרכינו, וששיחה על סקס, מיניות ושופינג של צעצועי מין יהיו קלים, נעימים וטבעיים.

איילת דוד קורן היא בעלת חנות הסקס בנמל תל אביב – "סיסטרס", והחלטתי לראיין אותה על עיסוקה המיוחד.

ספרי קצת על עצמך

אני בת 38, 11 שנים בזוגיות מאושרת עם דפנה, שהיא גם שותפתי לסיסטרס. אמא לאיתי בן ארבע ומאיה בת שנה. את סיסטרס הקמנו לפני למעלה משמונה שנים. לפני כן למדתי אומנות ב"אבני" ומנהל מלונאי בכיר בתדמור וקורסי ניהול באוניברסיטה הפתוחה. הרקע התעסוקתי שלי מאד מגוון: משדרנית במטוס הקל של רדיו חיפה, דרך ניהול סניפי דומינוס פיצה, חברת סטארט-אפ ומכירות בחברת פלאפון.

לפני פתיחת העסק ותוך כדי תפעולו, למדתי המון היסטוריה על רקע התפתחות צעצועי המין, מצב התעשייה בתחום, היסטוריה ופמיניזם, מגדר, אנטומיה נשית ושוחחתי ונועצתי רבות עם מטפלות מיניות וסקסולוגים. כיום אני מרצה לגופים שונים מאוניברסיטאות, אגודות רפואיות ועד קבוצות נשים שונות כמו קבוצות פייסבוק וערבי חברה.
את נראית "ילדה טובה ירושלים". איך הגעת לפתוח חנות סקס?
זו הייתה יוזמה משותפת שלי ושל בת הזוג שלי ושותפתי, דפנה. שתינו מאסנו בעבודתנו כשכירות ורצינו לפתוח ולנהל עסק משלנו, להיות עצמאיות. יש סטיגמה על בעלי חנויות לממכר צעצועי מין כאנשים מהעולם התחתון, בעלי עיני זימה וראש מלוכלך… בעוד המציאות עולה על כל דמיון ורובם אנשים נהדרים, אנשי משפחה, אדיבים, נעימי הליכות שהחליטו לפתוח עסק שמכוון לצד האינטימי שלנו בחיים. כך גם אנוכי ודפנה, נשים שלא נופלות לשום סטיגמה כיצד צריכה להיראות או להיות אישה שמנהלת חנות סקס.
9
מדוע פתחת את החנות? 
9
לצד רצוננו להיות עצמאיות, חשנו בצורך הקיים בארץ לחנות סקס שתדבר בגובה העיניים לנשים. כזו שתהווה אלטרנטיבה מכבדת, מאפשרת ונגישה לכל אחת לממש את מיניותה בלגיטימיות גמורה. חנות שבה ניתן לגעת ולהפעיל כל מוצר ולקבל הסבר מקצועי ואמפתי מאישה בלבד. אנו דואגות לגוון ולחדש כל העת את מבחר הצעצועים בחנות ממיטב החידושים האחרונים שהוצגו בתערוכה האחרונה בחו"ל. כנשים אנו אוהבות צבעים, מגוון, אופנה – וטרנדים וכן חשובה לנו הבטיחות וההגיינה של המוצרים. לצד הצעצועים, רצינו להציע ספרות ארוטית והדרכתית מהארץ ומהעולם וסרטים בבימוי נשי, שלא נמכרו בארץ לפני כן בשום חנות סקס אחרת. אנו מרגישות סוג של שליחות- לקדם בריאות טובה לצד מיניות מסופקת אצל נשים.
לאיזה קהל מיועדת החנות? 
9
החנות מיועדת לנשים באשר הן ובני/ות זוגן. כמו כן החנות פונה לנשים הזקוקות לטיפול מיני ומאפשרת גישור בין הטיפול המקצועי ובין העזרים הרלוונטיים לטיפול. לחנות קשר הדוק עם מטפלים ומטפלות מיניות, מרפאות וסקסולוגים. 
מהו המוצר הכי נמכר?
9
רוב הויברטורים לגירוי חיצוני (לדגדגן) נמכרים היטב. רוקט פוקט, ביצי רטט וטבעות זוגיות. יחד עם זאת, כל אישה נתפסת כאינדיבידואל ומתאים לה משהו אחר.
הנה סרטון על ויברטור קטן של חברת פאן פקטורי

 

המחירים בחנות לא זולים. מדוע זה כך, והאם יש לכם מבצעים לפעמים? 

איני מסכימה עם האמירה שלך, על מה היא מבוססת? ביחס למה? סיסטרס מתמחרת את המוצרים בצורה הוגנת מאד. רבים ממוצרינו זולים ביחס לחנויות אחרות וחלקם יקרים יותר. חנויות ברשת אשר אין להן חנות פיזית – לרוב פיקטיביות ואינן מחזיקות במלאי או בעלויות תפעול כחנות ממשית. היתרון הברור של סיסטרס אינו מסתיים במוצרים כי אם בהגינות, זמינות, מקצועיות ובהקפדה על שירות מעולה. תמיד תוכלי למצוא מבצעים בחנותנו. לסיסטרס מועדון לקוחות גדול הנהנה מ 10% הנחה על כל מוצרי החנות תמיד ומבצעי מועדון לצד מתנות מתחלפות בימי הולדת.

את גם מוכרת בחנות? ספרי על סיפורים מרגשים במהלך עבודתך
 
איני מבצעת משמרות קבועות בחנות, אך בהחלט מוכרת בה ומכירה את רוב לקוחותינו הקבועים. עיקר עבודתי במשרד שלנו, בשיווק, יח"צ, שיתופי פעולה, הרצאות, אנו מוכרות גם בסיטונות לחנויות אחרות בארץ תחת חברת יבוא שלנו. לאורך שנות קיומנו למדתי המון מנשים וגברים שפגשתי בחנות, שמחתי לגלות עולם סקס שלם בגיל השלישי, נהניתי לעזור לנשים שונות בתהליכים אישיים שעברו עליהן ולקבל פידבק חיובי מחזרתן לחנות לצד המלצתן לחברות קרובות. אין דבר מספק יותר מלקוחה שחוזרת ומספרת כיצד עצתנו עזרה לה וחיזקה אותה.
מה החלום שלך? 
שלכל אישה יהיה ויברטור בבית. אני רואה את הויברטורים כתבלינים לחיי המין שלנו. לצד מוצרי הטיפוח שכל אישה צורכת, לצד התבלינים שלכל אישה יש בארון, יהיה גם ויברטור לכיף האישי שלה, לסיפוק המיני שלה.
9
ספרי קצת על סדר היום שלך
קמה בשש בבוקר עם הקטנה שלנו (בת שנה וחודש), מכינה כריכים לקטנצ'יק (ארבע וחצי) השני לגן, מעירה את אישתי שתעזור להלביש ולארגן את הקטנים, מקלחות , צעידה/נסיעה לגן, קפה של בוקר ופגישה עם אישתי בסגנון מה על הפרק היום, יציאה ליום עבודה במשרד/ בחנות/ בפגישות. ארבע ורבע איסוף מהגן, ארבע וחצי עם שני הילדודס בפעילות משותפת. שש בערב לערך, מפגש שתי האמהות אחרי העבודה. שש וחצי אמבטיה לקטנה, ארוחת ערב, מקלחת לקטנצ'יק השני סיפור לפני השינה ובשמונה וחצי, תשע – אנחנו לבד. עוד קצת מיילים, שיחות עם החנות, מנקה לחתולים את הארגז, עשר – קצת טלויזיה ושיחות על מה היה היום ולישון. (אנו מתחלפות בקימה המוקדמת וההתארגנות בבוקר כך שכל יום מישהי אחרת עושה זאת)
איך זה להחזיק חנות? ספרי קצת במה שכרוך בכך, לטובה נשים שרוצות לפתוח עסק משלהן. 
9
לכל עבודה יש את היתרון שלה. להיות עצמאית בעלת עסק זה כיף גדול. ממש ליהנות מהפירות שלך. הכל מעוצב על ידך. לצד החופש היצירתי והעיסקי מגיעה מחוייבות גדולה והתחייבויות רבות. בראש ובראשונה צריך אופי בכדי לנהל עסק, צריך אורך רוח לתקופות קשות לצד תקופות טובות, צריך לדעת לקחת סיכונים – להעיז, לחשוב מחוץ לקופסא, ללמוד מטעויות ולדעת מתי לקבל עצה טובה. קורס במט"י זו לא מילה גסה ואפשר לקבל שם המון תמיכה ורעיונות. ניסיון קודם בניהול ועבודה עם אנשים מאד יכול לעזור. השתתפות בפורומים עיסקיים מלמדת המון, אני ממליצה.
יש לך טיפים לתת לבעלות עסקים? 
9
שיתופי פעולה! אפשר להגיע לקהל רחב יותר שלא היה מתוודע לקיום העסק שלך ללא החשיפה המשותפת. יחסי ציבור – שימוש מושכל בעזרת משרד יח"צ נכון, יכול מאד למנף את העסק שלך. 
9

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

תגובה אחת בנושא “ראיון עם איילת דוד קורן, בעלת חנות סקס נשית – סיסטרס”

  1. כתבה מרשימה כמובן הודות לאיילת שיש לה את היוזמה והבטחון לנהל עסק בכלל ועסק כל כך מיוחד במינו בפרט , זאת שמשדרת רצינות ואהבה לעסק ולמשפחתה החמה…
    יישר כוח והמון הצלחה בהמשך דרככן !!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.