השפע נתון בידנו 

כולם רוצים שפע אבל לא חושבים על שפע וזו הבעיה. איך נצליח להגשים את חלומותינו? איך נמשוך שפע לחיינו?  

בס"ד

מאת: רונית סלומון

השפע נתון במחשבתנו ובידנו
אנו בני האדם לפעמים עושים טעויות מבלי להרגיש שפתחנו פה וזה קורה כי חשנו והרגשנו כך.  זה תלוי אך ורק בנו באמת שלנו ובאמונה שלנו. צריך תמיד לקוות לטוב ולהיות אופטימי, הכול מסתדר בסופו של דבר זה הכול במחשבתנו.
כולם רוצים שפע אבל לא חושבים על שפע וזו הבעיה.
תמיד צריך לחשוב בשפע "יש לי שפע בהכול". אפילו להגיד ולהרגיש סתם זה יוצר באמת, זה סוד ההצלחה ואז באמת בא השפע. היקום שומע היקום מבצע את אשר ביקשנו והרגשנו.
תנסו ותווכו לדעת, זה עובד כך, קבלתי את אשר רציתי בכוחות המשיכה. תמשכו אליכם שפע ולא חוסר אלא עודף, צריך המון סבלנות אבל הסבלנות משתלמת זה עובד.

"אין דבר העומד בפני הרצון"
צריך המון כוח רצון ואמונה בעצמך שתוכלו להשיג כול דבר שליבכם חפץ בו. יש לכם את היכולת, יש לכם את הכוח, מה שחסר לכם הוא רצון וסבלנות לתרגל את הכנסת השפע לחיים.
ותקבלו שפע כללי, אם ברצונכם משהו ספציפי בקשו אותו אל תהססו,
ואם יש לכם חובות תגידו לעצמכם: אני משלם את חובותיי באור ואהבה. ותראו איך חובותיכם מצטמצמים.
אם יש לכם הוצאות יותר מהכנסות תגידו: הכנסותיי גבוהות מהוצאותיי.
כל בעיה שיש לכם בחייכם – תשנו אותה לחיובי, ואז באמת יבוא החיובי, תמשכו אותו לחייכם.  אל תגידו לעולם לא מגיע לי, אני לא ראוי לקבל טוב, או להגיד מגיע לי שאין לי טוב בחיים. כי כך אתם מרחיקים שפע מחייכם, ואז באמת אתם לא מקבלים בחייכם שפע.
תנצחו בכוח המחשבה את כל אשר מפריע לכם בחייכם.
חוק המשיכה של היקום הוא מאוד חזק. הרבה לא מודעים לו וזה המקור לכל הצרות, ובגלל אי מודעות מושכים לחייהם צרות.
ואז אומרים אתמול חשבתי על זה ,היום זה קרה, אותה צרה שהם חשבו עליה. אם היו חושבים לצד החיובי שזה הסתדר זה היה מסתדר.
השפע קיים, השפע נברא כל שניה כול דקה, אנחנו אחראים לחיינו בזכות מחשבתנו.
זה כוח עצום, ומומלץ להשתמש בו לעיתם קרובות מאוד, אתם תראו איזה דברים יקרו לכם בחיים שלא תאמינו איזה ניסים תראו.
בעזרת כוח המחשבה תשיגו בית, עבודה, עסק עצמאי, תצאו מחובות תשיגו בריאות תקינה.

מנסיון אישי הנה דוגמאות אישיות שלי:
אני אלמנה, אמא לשלוש בנות, כל חיי הייתי מובטלת לא השגתי כלום בחיי בעברי. התחלתי לרצות דברים להשיג יעדים ואז חשבתי על זה, ופתאום זה מתחיל לקרות דבר אחר דבר. אפילו הבקשות שבעלי ז'ל ביקש התגשמו. כי אני חשבתי שבעלי ז'ל לא הצליח להגשים,אותם.
היו לבעלי ז'ל המון שאיפות שהוא לא הצליח להגשים, והוא סיפר לי אותן ואני אמרתי לו ."אי אפשר זה בלתי אפשרי" וחייכתי, אבל תמיד האמנתי בכוחי באמונתי שאצליח לעשות זאת.
אחרי שבעלי נפטר אמרתי לעצמי בעלי עבד כל כך קשה ולא השיג את אשר רצה וחלם. חשבתי על זה והגעתי למסקנה שאני יכולה להגשים את חלומותיו וחשבתי על זה יום יום ובסוף כל אשר רצה בעלי, בכוחי לבדי השגתי והגשמתי את חלומותיו.
בעלי רצה לקנות בית ליד עבודתו קניתי בית ליד עבודתו, בעלי רצה שתהיה סעודה על שמו בחיפה במערה של אליהו הנביא, עשיתי סעודה ותרמתי כסא על שמו.

עקב מות בעלי סבלתי ממחלות, אסתמה, דלקת גידים, פריצת דיסק, פריחה בכול גופי, דפרסיה (דיכאון בגלל מות בעלי) שהייתי לוקחת כדורים נגד דיכאון.
היתה לי חסימה אנרגטית בכול הצא'קרות (מרכזים אנרגטיים בגוף) ונרפאתי, והיום אני בריאה לחלוטין בלי שום כדור בגופי, ושום חולי, וברוך ה' תודה לבורא עולם גם בנותיי.
ואז התחלתי לחשוב על היעדים שלי במה אני רוצה לעסוק, ואילו מקצועות מתאימים לי ואני אוהבת לעסוק בהם ושאלה המקצועות שהקימו אותי מחולי על שתי רגליי, אז זה היעוד שלי לעזור לזולת, וכך עשיתי.
רשמתי לי בדף מה אני רוצה מחיי, מה עושה אותי מאושרת. תקשור, רייקי, ריפוי דרך קריסטלים, מכירת אבנים, הסרת עין הרע טיהור בתים, הילינג, מנחת יוגה צחוק.
והיום אני למדתי את המקצועות האלה, אצל המורים הכי טובים, לא חלמתי אפילו שאצליח להשיג לי קריירה משגשגת, וללמוד אצל מורים טובים עם רמת רוחנית גבוהה, אצל חנה אבני אמא של אקי אבני, יעל אבני אחותו, אצל שיפרה ארווס מנחת יוגה צחוק בין לאומית, מיכל ווויסברג שדרנית רדיו באבני קריסטלים.
והכי חשוב במהירות כזאת, מאישה מובטלת הפכתי לאשת קריירה מצליחה, ולמדתי מקצועות שאני עוסקת בהם ועוזרת לאדם .
עברתי לקרית-גת בעקבות לימודיי, היה בית שבמשך חודשיים הייתי עוברת לידו והייתי נעמדת ואומרת זה הבית שלי (בלי לראות מה יש בו ואיך הוא), שם אני אגור. אחרי חודשיים בעל הדירה מכר את הבית .
והייתי צריכה למצוא לעצמי מקום, אז הלכתי למתווך והוא לקח אותי בדיוק לאותו בית שחודשיים אני אומרת שהוא שלי, היום אני גרה בו לכל בנותיי יש חדר נפרד ואני מטפלת ועוסקת בביתי בתחום שלי .

אנשים בדרך כלל לא מספרים את הסוד ההצלחה שלהם כי הם מפחדים שאחרים יצלחו. אבל אני מספרת כי אני יודעת שכמה שזה יעזור לזולת, לי זה יעזור כפול, כי אני עזרתי לאדם לעמוד על רגלו בכוחות עצמו, ובכוח מחשבתו, ופקחתי לו את עיניו, ונתתי לו דרך וכלים להצלחה בטוחה.

אם אני יכולה גם אתם יכולים זה הכול תלוי בכם וברצון שלכם להצליח. תמיד תאמינו בעצמכם ויום יום תשננו את הדברים אשר אתם רוצים.
מספיק מחשבה אחת שלילית וזה יפריע לדברים שאתם רוצים, זה סוד ההצלחה.
אל תגידו זה שטויות כי זה יהיה שטויות.
אם תגידו זה שלי ואני אצליח ,זה יקרה באמת יהיה שלכם ותצליחו.
אני ניסיתי והצלחתי, וכל אשר רציתי קיבלתי, אני מקווה שגם אתם תצליחו.
בהצלחה.

לכל שאלה ולכל בעיה יש את המספר שלי ואת הדואר שלי אשמח לעזור לכם..
בהמון אור ואהבה רונית 054-3933734

 

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.