ראיון עם שירי בורג המתקשרת

שירי המתקשרת

מאת: חגית רימון

 

לפני מספר ימים התקשרה אליי ענת ואמרה לי: "את חייבת להכיר את שירי המתקשרת". אז נעניתי להמלצה ושוחחתי בטלפון עם שירי. היא הייתה מקסימה, וגם תקשרה לי באופן שנראה לי אמין. ראיינתי אותה, והנה הראיון שבו היא מספרת  מהו תיקשור, נותנת טיפים לתקשור ועוד.

שירי המתקשרת
שירי המתקשרת

 

בבקשה ספרי על עצמך

אני מתגוררת בצפון, נשואה ואם לשתי בנות מקסימות. אני מחשיבה את עצמי כבחורה מאוד רציונאלית שתמיד אהבה הוכחות לכל דבר, אך עם השנים הבשלתי והתבגרתי להבין שלעיתים אין השכל מבין את מה שהנשמה שלנו משדרת, וזה גם בסדר לשחרר ולתת לחיים לזרום ולהוביל אותך ולמצוא אותך במקום שונה מכפי שתכננתי. הגעתי לעולם התקשור מעולם ניהול מכירות בתפקיד בכיר. תמיד אהבתי להדריך, להנחות ולהוביל, אהבתי להשפיע ותמיד בדרג קובע משום שלא אהבתי באמת מסגרות – כוונתי לאמר שאני עדיין לא אוהבת ולכן הנפש שלי תמיד בוחרת להיות עצמאית או בדרגים משפיעים.

אני טיפוס שאוהבת ללמוד המון: אני נטורופתית מוסמכת, מאפרת, רפלקסולוגית, מטפלת הוליסטית – רייקי, היליניג, עורכת קורסים וסדנאות שיצרתי והגיתי ובהחלט אמשיך ללמוד.

האם הרגשת דברים יוצאי דופן בילדותך? איזו ילדות הייתה לך?

הייתי בת בן, מאוד שובבה, יחד עם זאת מופנמת וביישנית. תמיד הייתי מדברת על אלוהים ועל אמונה מאז היותי בגן. איני מבינה מהיכן זה הגיע. הורי לא שמרו מצוות כלל וכלל ואף לא על מסורת. מגיל 10 אני זוכרת שהתחלתי לדבר על אותם דברים שחשתי – אנשים שחשדתי בהם – וצדקתי – חברים של הורי. מזוזות לא תקינות בבית. כבר בגיל 10 הרגשתי אנרגיות בבתים. זאת אומרת – ידעתי שאני שונה ומוזרה ולכן לא שוחחתי על הדברים חוץ מלהוריי שקיבלו בהבנה שאני שונה. כאשר דברים החלו להתרחש – רעידות אדמה, פיגועים, רצח רבין, תאונה שאמא עברה וכו'…הוריי הבינו כי עלי לפתוח את הפה ולגלות להם מסרים מדי פעם ולא לשמור בבטן .
היו לי דברים מאוד מוזרים שעד היום אני זוכרת חזק. אמא התנדבה במשמר האזרחי ואבא לא היה בבית, הלכנו לישון בלילה, ומישהו העיר אותי. בדקתי אולי זה אחי הצעיר שהיה מציק לי. ראיתי שגם אחיי ישנים. חזרתי למיטה ופתאום אני שומעת – כן , כן, כן בתוך האוזן השמאלית , הרמתי את הראש והקול נחלש ואני לבד בחדר , ושוב חוזר חלילה. שאלתי בליבי – מה כן? מי זה? והקול החל לשוחח עימי בתוך הראש. זה היה אירוע חד פעמי שלעולם לא אשכח. סיפרתי לאימי והיא טענה שזה היה חלום כדי להרדים את המוזרות שלי. היום אני צוחקת על זה. כנראה ממש הפחדתי אותה.

 מהו תקשור לפי ההגדרה שלך?

לשוחח עימם – עם מי שנמצא בעולם האחר- העולם שאנו חווים אך איננו רואים. הרואה והבלתי נראה.  תקשורת ממשית. מבחינתי העולם הזה של ההדרכה הגבוהה הופיע חזק בעידן הזה כדי לעזור לכולנו להגיע ליעד ולתיקון שהנשמה של כל אחד ואחת צריכים לעבור ולחוות במלואם. זה לא רק שיחות על פרנסה – זה להבין מדוע אתה במצב כזה או אחר. מהו תיקונך בעולם, מה לעשות כדי שיהיה קל וטוב הן מבחינה חומרית גשמית והכי חשוב אגב – מבחינה נפשית – אידיאולוגית, מחשבתית,  כיצד לשנות דפוסי התנהגות וחשיבה – ההדרכה עוזרת לי לכוון אנשים לראות את החיים בצורה בונה, גדולה מהם , ולא רק את הכאן ועכשיו ומה יהיה. תקשור – זה בהחלט עולם ומלואו ואני יכולה לכתוב רק על שאלה זו ספר משום שאין די בלשוחח על כך. אני רק יכולה להגיד בצורה הטובה ביותר שאני יכולה – שאני משוחחת עם מדריכים שקשורים אלי אשר נותנים לי לראות את מצבו של האדם ואת נשמתו, כאבו, תיקונו בעולם, מעשיו ויחסו לאחר ואז עיצות כיצד לנוע הלאה.  ההכוונה פה היא הגורם הכי חשוב, הכי נכון . אנשים פונים לדעת מה יהיה – איני מגדת עתידות – למרות שבהחלט ניתן לראות קדימה – אך העתיד הוא בגדר פוטנציאל בלבד – משום שעל האדם לעשות בחירות ולהשלים את השיעורים שלו בחיים גם ע"י שגיאות וסטירות שבהן הוא כמובן מסוגל לעמוד .

האם את מאמינה בגלגול נשמות? יש לך הוכחה אישית לכך?

אני בהחלט מאמינה בגלגול נשמות מכיוון שאני שומעת את המדריכים מנסים לכוון את האדם לדרך התיקון שלו בעולם, למען ישלים תפקידו ואכן מראים לי מה היה בגלגול אחר, תמונות ומראות, הרבה אנשים מזדהים עם המסרים וחשים שזה אמת משום שהם מתחברים למדינות או לתחביבים שאני מתארת שאין בנמצא בחייהם אך זה יושב בראשם. היה לי סיפור אישי באחד משיעורי הקורסים שלמדתי – היינו קבוצת בנות ותרגלנו תקשור , אני עוברת אחת אחת לבדוק אם אכן מדובר במדריך או נפטר או חוצן בכלל … הייתה אחת שהופיעה לה נפטרת והיא מוסרת לי עבורה- שהיא מכירה את אימה והיא הייתה ילדה שנולדה ונשארה ילדה והיא תפגוש אותה – את זאת שלומדת אצלי בגלגול השני הבא. לאחר מחשבה, האישה הייתה בהלם, מסתבר שהייתה אמורה להיות לה אחות שנולדה לפניה ונפטרה לאחר הלידה. ולכן המסר – שהילדה נשארה כך ושהיא מכירה את האמא שלה ושהיא תפגוש אותה בגלגול שני משום שהיא נולדה שנייה. כולנו היינו מצומררות. זה היה מדהים ומעצים.

מהו החלום שלך?

יש לי חלום – מאז היותי צעירה חלמתי שהמון אנשים יפקדו אותי בבקשות ואוכל לסייע ולתת מענה , לא ידעתי באיזה תחום אבל ידעתי שברצוני להיות מוקד ובו אוכל לתת מעצמי לזולת , לשים חותם בעולם כאחת שסייעה ועזרה והכילה. ואני מקווה שאני בדרך זו מגשימה עצמי , משום שאני עדיין בתהליך . החלום זה באמת לראות אנשים מאושרים סביבי ובכך זה ממלא את עולמי באמת ובתמים, לתת מעצמי לעולם.

האם יש לך טיפים או מסרים שאת מעוניינת למסור לנו?

אוכל לתת לכם טיפים מעולם האמונות שלי – למרות שיש עין הרע בעולם אל תחשבו על כך כלל, אל תפחדו ממנה ואל תנסו להגן על עצמכם בכל זמן מפניה משום שאז באמת אתם יוצרים צוהר לעולם הלא טוב להכנס אליכם.

טיפ נוסף- פחד– זהו תהום לכל תחום בחיים. אל תנועו עם פחדים ואל תעשו צעדים והחלטות מהמקום הזה. הפחד אורב לנו כמו חבר רע שמנסה ללכוד אותנו בחולשה ולהפילנו, אל תרשו לו . שחררו פחדים ע"י דבקות באמונה שהכל יהיה בסדר, שחררו דפוסי חשיבה של תקיעות, תהיו חייבים לעצמכם את הטוב ביותר.

עשו הגנה סביבכם – דמיינו בועה בבוקר ובערב סביב גופכם ומסביבה מגן דוד גדול זוהר. זה בהחלט שמירה גדולה בכל דבר – עשו זאת גם על הקרובים לכם באמצעות הדמיון .

עשו מדיטציות– תורם לריכוז , לרוגע לבריאות נפשית ופיזית וכמובן לרוחניות.

ברכו את חבריכם בהצלחתם – ובכך אתם גורמים לעצמכם בעתיד הקרוב לקבל מתנות מהיקום עבורכם בכל תחום – משום שברכת האחר מזכה אתכם תחילה.

איני דתייה אך מנסיוני ומעולמי – אני ממליצה לכל אישה נשואה לקיים נידה וללכת למקווה – מדהים מה קורה בבית – איזו שכינה ושלום בית, איזה טוהר חשים ואילו ברכות וניסים קורים – שווה לנסות.

צרו מציאות – לדוגמא – אם אתם מבקשים לכם זוגיות – קיבעו שנה וחודש לחתונה שלכם גם כאשר הינכם ללא בני זוג, ותנו לעצמכם משכנע ביותר (לכם) – מדוע אתם בטוח תתחתנו בזה התאריך. למשל- אני אתחתן בספטמבר 2009 – יש לך חבר?- לא. אז למה נראה לך? כי 9 זה עיגול עליון של טבעת ולמטה הקו מתעגל כמו בטן ואם חשבתי על כך זה סימן! אגב – כך עשיתי לעצמי וכן- נישאתי ב- 2009 יקיריי וזאת שנה לפני שהכרתי את בעלי.
הגיתי בשיטה שיצאה ממני כמו הארה. הלוואי וכל בית בישראל יזכה לשפע, פרנסה, שכינה ובריאות איתנה אמן.

האם זה מפחיד לשוחח עם המדריכים? ומהו אופן ההתייעצות איתך?

כאשר משוחחים עם המדריכים ישנה הרגשה של חום ואהבה שעוטפת אותי ואני מתמלאת באנרגייה טובה. לעיתים דברים מפחידים נקרים בדרך אך אני מסלקת אותם מיד ומזמנת רק את האור ומלאכים סביבי. אני מתקשרת עם מדריך גבוה מן האור מעולם היהדות, העולם התנכ"י. כחלק מתקשוריי למדתי מהו ציר החושך בעולם הרוחני – ולכן כחלק מתחום התקשור אני מטהרת בתים ועסקים ועוסקת בחילוץ נשמות תקועות – דבר שמעכב את חיינו מאוד בכל תחום בחיים. לכל המעוניין בכך אני כאן גם עבור מטרה נהדרת זו.

ראוי ורצוי להוסיף – התקשור אינו תלוי בזמן ובמרחב ולכן היעוץ נכון לקיימו גם בשיחה טלפונית ואין כלל צורך להגיע עד אלי לשם קבלת יעוץ. והמחיר שווה לכל כיס.

 

איך עושים מדיטציה?

עוצמים את העיניים לאחר שעשינו הגנה – ומדמיינים שאנו ישובים במקום הכי נוח לנו בעולם- יש כאלה שטוב להם בחדר בבית ויש שידמיינו שהם בחוף ים, אחרים בהר שהיו בו בהודו וכו'… כעת, נסו לחוש את הרקע סביבכם- הרעשים, הרוח על הפנים, הריחות, השקט המוחלט, השתדלו להיות במקום הזה באופן מוחלט ללא מחשבות מיותרות – ואז תזמנו את המדריך באמרכם – אני מזמן/ת את המדריך שלי הגבוה ביותר מן האור בלבד. חכו בסבלנות ונסו לראות מה יופיע מולכם בדמיון. כל דבר שיופיע זרמו עימו אלא אם כן יש בכם חששות. אגב, לאלה שרק מעוניינים בקיום מדיטצייה עבור נפשם, תוכלו לא לזמן את המדריך אלא פשוט ליהנות מהחוויה של נופכם האישי, עד שתחושו מיצוי ותוכלו לפקוח עיניכם בנחת ובזמנכם החופשי- ניתן לשלב נר או מנגינה אהובה .

 

טלפון: 052-8569091

 

חגית רימון – אתר אישה

hrimon@gmail.com

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.