שופינג עם חברות בחו"ל

מאת: יח"צ

שופינג ברגע האחרון

sho

סקירה קצרה של יעדים אטרקטיביים לטיסה לשופינג עם חברות מעלה מסקנות מעניינות – קודם כל, מתברר כי לא צריך להזמין את הטיסות מראש או להתחייב לתאריכים רחוקים. יש טיסות זולות כל השנה להרבה יעדים אידיאליים עבור שופינג עם החברות, עם בן הזוג או עם המשפחה. ביעדים אלו הדגש הוא על היצע עשיר של חנויות, מרכזי מסחר וכמובן קניונים. מעבר לכך, היתרון של היעדים בא לידי ביטוי באפשרות לשלב את השופינג עם פעילויות נוספות. אפשר לקחת הפסקה מהשופינג כדי לשבת בבית קפה, לצפות בהצגה או פשוט לשוטט ברחובות ולנקות את הראש.

הדבר המפתיע ביותר לגבי יעדים אטרקטיביים לשופינג הוא ההיצע. עד לפני מספר שנים הכרנו רק יעדים בודדים שהיוו מוקד עלייה לרגל עבור חובבי הקניות, כגון פריז או לונדון. כעת מספר היעדים גדל ואפשר לציין על קצה המזלג בלבד לפחות שלוש ערים שונות באירופה.

ברלין ופראג

ברלין היא יעד מושלם עבור שופינג עם החברות. היא מתאימה לכל הגילאים, אפשר למצוא בה פריטים צעירים ואופנתיים לצד בגדים קלאסיים ואין בה אף רגע משעמם. ברלין מצליחה לשלב בין הדומיננטיות האירופאית לבין אופנה פורצת דרך ומקורית. מי שלא רוצה לקנות רק בגדים ימצא בברלין עשרות חנויות ובוטיקים שמציעים פריטים קלאסיים במחיר משתלם. ברלין היא יעד תיירותי פופולארי ולכן היא מציעה גם טיסות זולות. אפשר להזמין חופשה בברלין במסגרת חבילת נופש, או להעדיף טיסה ברגע האחרון וסוף שבוע של פורענות עם החברות הקרובות.

עוד יעד שכדאי להגיע אליו לצורך שופינג ברגע האחרון נמצא בצ'כיה – פראג. זוהי עיר תיירות המזוהה בעיקר עם מבנים עתיקים, מרכזים היסטוריים ואתרי תרבות, אך לא מפתיע למצוא בה גם חנויות יוקרה של המעצבים המובילים בעולם. תושבי אירופה מגיעים לפראג מדי שנה על מנת לחדש את המלתחה ולרענן את רפרטואר הבגדים. השטח של פראג הוא 6,977 קמ"ר בלבד והאיזור המיועד לקניות קטן יותר, מה שמבטיח יכולת כיסוי מרשימה גם במספר ימים בודדים של קניות.

הכל על בודפשט

חברות המעוניינות להזמין טיסות זולות וגם לחסוך על השופינג עצמו מוזמנות להגיע לבודפשט. עיר הבירה והמרכז הכלכלי, התעשייתי, התחבורתי והתרבותי של הונגריה יכולה להשאיר אתכם מופתעים. המחירים בבודפשט נמוכים ביחס לערים אחרות באירופה, אולם איכות המוצרים לא פחות גבוהה. יש בבודפשט אפשרות להתפנק במעיינות תרמיים או לשוטט בין קניונים ענקיים ומאות חנויות פרטיות, מותגים בינלאומיים ושדרות אופנה. התחבורה בבודפשט כוללת את הרכבת התחתית, קווי אוטובוסים, חשמליות ואוטובוסים חשמליים. אפשר להגיע אל בודפשט בחורף ולנצל מחירים נמוכים במיוחד, או להעדיף את תקופת הקיץ וכך ליהנות גם משמש מלטפת ונעימה.

לסיכום, יש הרבה אפשרויות לשופינג עם חברות בחו"ל ולכן כדאי לבחור היטב את היעד.

מאת: אתר אישה

אתר אישה - כתבות מעניינות, נשים מקסימות. הצטרפי לדף האוהדים בפיסבוק - אתר אישה http://www.facebook.com/atar.isha?ref=hl לפרסום באתר ולפניות: hrimon@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.